Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben daha once 2 kere hamile kaldim birinde kalbi durdu biri düştü meğer kan pıhtılaşma sorunum varmış bunada bişi olacak die çok korkuorum mide bulantim da çok yok korkuyorum biraz. Anca kucagima alinca inanicam herhalde

ne güzel ya hayırlı olsun . daha kalp atışlarını sonra hareketlerini hissedeceksin çok güzel bi duygu . hele son aylarda tekmesi .Rabbim tekrar nasip etsin inşallah bana ve tüm isteyenlere

ne güzel ya hayırlı olsun . daha kalp atışlarını sonra hareketlerini hissedeceksin çok güzel bi duygu . hele son aylarda tekmesi .Rabbim tekrar nasip etsin inşallah bana ve tüm isteyenlere

Serephinede klomen gibi bi ilacmi!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

allah razı olsun kaç tane okuyobılırsen zamana gelınce ne zaman biterse

selam kızlar

bayadır yazamıyorum şubat ayında klomen+çatlatma iğnesi = sonuç doktoruma gitmedim tekrar başka doktor buldum ve kistim olduğunu söyledi ama adetim de küçüldüğünü söyledi doktorum.doğum kontrol hapı verdi bu ay ... kist var iken yumurtlama arttırıcı ilaç kullanamayız dedi.hap kullanıp kullanmama arasındayım çok ne yapacağımı bilmiyorum . fikri olan böyle bir durum ile karşılaşan arkadaşlardan yardım bekliyorum

hamile olanlar vardır inşallah...eskilere bakacağım şimdi

Himm anladim canim.herseyin hayirlisi tabi hersey gonlunce olsun tatlim.

canım
nasıl gidiyor herşey yolundadır inşallah

yeni doktora gidince kistim olduğunu öğrendim adetli iken çağırdı gitti
kistim kaybolmamış sadece küçülmüş bu ay doğum kontrol hapı verdi ,aldım ama kullanıp
kullanmama arasındayım

fikri olan ya da böyle bir durum ile karşılaşan var mı acaba ?

Ben ilk kez bu ay serephone kullandm bu ayy bata 10 gün var su ann hayırlısı hepimz içinn :)

💕✨

nasılsınız bakimmm özledim hepünüzü :) benim bat 6 sıydı hala olmadım inş da olmam adetime 2 gün kala test yaptımnegatifti pofffff

inş inşşş diyeyimmm hayırlısı ama klomenden sonra adetlerim gecikir oldu bu ay kullanmadım gerçi amaa evde testim var yapmaya korkuyorum yaaa bi umut işteee :26::26:

ya bnde klomen kullanıom ama hc gecıkmedı bu ayda kulandım ıns olmassın cnm sen ıyısın ya test yapmısn bak bn onu bıle yapamıom ole beklıom belkı gec dollenme olduysa cıkmıo testlerde 3 gun sonra kan testı yaptrsın cnm dualrım senle

midem bulanmıştı o sabah acaba dedim yaptım ama negatifi gördümm inş canım yaa gec döllenme olcağını peksanmıyorum aslındaaa hayırlısı inş olmam güzel haberlerle gelirim inş

inş cnm bnm bekle bıras daha agrın sızın varmı
inş inşşş kırmızıları görmek istemiyorummama gelirlersede yapcak bişey yok nasip...aynıadet olcakmış gibi ağrım var şuandada cekiyorumm şuhaftasonunu bi atlatsammm yarın 3.gün gelebilirler dua edinnnnbenim içinn...
Canım bizlerde seni özledik nerelerdesinnnn kimselerr kalmadıııı burada eski tadı yok buranın
bende özledim canımmmm kafam rahatlasın diye girmiyorum artık pek canım gercektende işe yaradı pek düşünmedimönemsemedimmm günlere falan dikkat etmedik hayırlısını diliyorum Rabbimdengünüm geçti dua edin benim içinnn
canım biraz daha bekle geç döllenmiştir inşallah hamişsindir
ahhhh inş canımmmm nasip Rabbimc.c. dilerse her türlü olurr dua et benim için kuzummmm hamişsinnn inş bende hamileyimdirr güzel haberlerle gelirimm.değilsem bile nasip diyorum hayırlısı diyorum Rabbimden...bebişin nasılannesi duydun mu kalp atışını minişimizinn
kasıklarında belinde ağrın var mı

var canımmmm aynı adet olcakmışım gibicekiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…