Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benide yazarmısınız klomenle 2. Denemede hamişş

slm arkadaşlar ben bu ay yeni doktorumla yeniden klomen kullanmaya ama bu kez yüksek dozda kullanmaya başladım. adetim biteli 1 hafta oldu fakat benim 3 günür çamur gibi kanamam var doktora sordum önemli değil ilaca devam et dedi, bu sorunu yaşayan başka kimse varmı, aklıma takılıyor.

kızlar benim çok sancım var ya..reglime daha 3 gün var bat 5mayıs..halsizlik çok fazla eşim akşam neyin var suratın çok kötü dedi..regl sancısı gibi değil,göbeğime sancı giriyor ara ara...var mı yaşayanlar...

Ben çok mutsuzum .. bu ay klomenle bi yumurtam oluştu adetin 13. Günü 18 mm olmuştu ve ovitrelle catlatma iğnesi vurdurdum . ama yumurtamsı catlamadi 15. Günü 20 mm oldu bugün 17. Gün yumurtam bi taraftan 35 mm diğer taraftan olcunce 27 mm cikti hala catlamadi neden catlamazzzzz .. Bütün umitlerim yikildi ne yapacagimi sasirdim... Hamile kalanlar neler yapti bize önerilerinin neler paylasirmisiniz lutfennn

Umarim hamilesindir canim...

Arkadaşlar size çok ömemli bişi danışmak istiyorum. Bu benim bebek isteyeli ikinci ayım. Çokta üstüne düşmüyorum çünkü vajinismusu yeni yendim cinselliği benimsemek daha önemli bnm için. Fakat eşim etrafın baskısı ve yaşı dolayısıyla çok bebek istiyor. 3 hafta kadar önce regl sancısı içim doktora gittiğimizde bebek istiyoruz biz dedi ve doktor hemen klomen yazdı. Bende ilk defa deneme yaptık bi kaç ay geçsin öyle kullanayım dedim. Vücuduma hemen hormon yüklemek istemedim. Dün eşimle bu konu yüzünden tartıştık madem çocuk istemiyordun niye evlendin dedi bana hemen klomene başlamamı istiyo. Ben acele etmenin gereksiz olduğunu annemin bir buçuk yıl sonra bana hamile kaldığını anlattım ama anlamıyor. Velhasıl sizce ilaç kullanayımmı kullanmayayım mı? Bu arada ben 19 yaşındayım o 29. Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar ben bu ay hsg cektircem.yani bu ay bebek düşüncesini erteliyorum belki de bi bakıma iyi olacak çünkü gecen ay çok stres yapmıştım.ana hsg sen de korkuyorum büyük ihtimal anestesiyle olacak.aranızda çektiren var mi hsg

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar ben bu ay hsg cektircem.yani bu ay bebek düşüncesini erteliyorum belki de bi bakıma iyi olacak çünkü gecen ay çok stres yapmıştım.ana hsg sen de korkuyorum büyük ihtimal anestesiyle olacak.aranızda çektiren var mi hsg
??

Kozlar nasilsiniz..ben raporluyum...gecen hafta kanamam.oldu düşük tehlikesi ile 2 gün yattim hastanede... 15 gün yat fefi ddoktorum rapor verdi.. Annemde kaliyorum simdi...opuldunuz..

slmcanım ben bu ay cekindim anestezisiz devlette korkulacak bişey yok inan dayanılmıycak bişey degil.hiç korkma git yaptır benim tüpler acıkmıs ama rahimde perde varmıs benim.önümdeki kızın biraz acıdı tüpleri kapalıydı acmak için bi kaç kez uyguladılar ama acıldı tüpleri.

İlk ay hamile kalan varmi yada devam eden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…