Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

günadın kızlar gecen ay klomen kullanmıstım hıc yumurtam ollusmamıstı doktor progestan verdı adet olunca gel dedı iğne tedavisine başlıcaz gonal f yanı yumurta geliştiri bi iğne ama gıttıgımde kist oluştuğunu gördü ve yasmin verdi bı dhakı ay başlıcaz dedi cok uzuldum bı ayım daha gıttı bu iğne tedavisiyle hamile kalma şansı iğneye göre daha yüksek sanırım aranızda gonal f kullanan var mı acaba

Selammmlarrrrr herkese iyi haftalarrrr .... Benim cuma gunu regli geldiiii gelmese sasardim zatennnn Hayirlisi Rabbimden ne diyim .. Bende gecen ay ara vermistim klomene ama bu ay bir sefer daha deneyim dedim .. Yalniz ben simdiye kadar klomen ile catlatma ignesi kullanmadim .. Kullansam mi acaba Pregnly diye bir igne varmis buradaki doktor onu tavsiye etti .. Kullanan arkadaslar , bilgisi olanlar ne dersiniz ?? :26: Kacinci gun yaptirmak gerekiyor bu igneyi hos gerci evde kendinde yapabiliyormussun kolaymis ama ne biliyim kararsiz kaldimmm birde bu sekilde mi denesemmm sizceee

2 ay önce zozitoşcum bende ovitrelle yaptırmıştım igne . klomenle 2 yumurtam oluşmuştu. ama foss ama biz degerlendiremedik çok ondan da olabilir. hemde bu yumurtlama ignelerinde çogul gebelik oluşabilir . hayırlısı olsun senin için . bende ovu. testi aldım bakalım bu ay :44:

ha bu arada dr yumurtalarına bakıyo yeterince büyünce yaptır igneyi diyo .yani dr şart kuzum

Son düzenleme:

anladim Sirine cimmm ... okey daha karar veremedim ama tabiii senin dedigin gibi dr un bakmasi lazim en az 18 mm olmasi gerekiyormus yumos ama igneyi ister doktor istersen kisinin kendisi de evde yapabilirmis onu demek istedim ben .. bakalim hayirlisiiii

ha anladım canım evde yapıyo herkes küçük bi igne eşine yaptırabilirsin . ama ben güvenemedgim için yaptrdm hermşireye

canımm günaydınnn nerelerdesinn hepinizi cok ozluyorum girmediğinizde bizleri yanlız bırakmayınn

Burdayiz ozturkcum sen napyn nasil gdyo abla bana o igneden vermsti doktrm esim ewde yapmsti igneyi bana

Burdayiz ozturkcum sen napyn nasil gdyo abla bana o igneden vermsti doktrm esim ewde yapmsti igneyi bana

anammmm senin ucuzz olduuu kizzzzz birde cogulll olur mu dersinnnn bende oyle evde yapiyim diyorum ... zeynepcim saat kac gibi yapmak uygun sence ?? hani 36 saat sonra catlama gerceklesiyor yaaa o acidan .. kisaca bir anlat ablana kuzummm sen nasil yaptin ???

nisan 15 te çatlatma iğnesini oldum, ne zaman tahlil yaptırmalıyım sizce ?

vALLA GENELDE FORMDA OKUDUGUM KADARIYLA MERVECIM CATLATMA IGNESI LH HORMONUNU YUKSELTIGI ICIN HEMEN TEST YAPINCA POZITIF GOZUKUYORMUS KISI KENDINI HAMILE SANIYORMUS , HALBUKI HORMONUN YUKSELMESINDEN OYLE OLUYORMUS.. BENCE ADETINE 2 GUN KALASIYA BIRSEY YAPTIRMA EN IYI SONUC REGLI ZAMANINA YAKIN BIR ZAMAN KI ONDA BILE YANILMA PAYI OLUYOR.. HAYIRLISI INSALLAH HAMIS OLURSUN REGLIN NE ZAMAN OLMALI SENIN ??? UZERINDEN DE GECMIS BAYAG CATLATMA IGNESININ

Regl'im 30 mart ....
Korkuyorum kan vermeye, eğer ki gebelik varsa erken teşhis etmem benim için büyük avantaj. Çünkü kanımda pıhtılaşma var iğneye başlıcaz hemen, düşük olmaması için.
Ne yapıcağımı şaşırdım :26:

Abla asilama yapilmdn 36 saat once yapildi persembe gece 11 de ignem yapldi cumartesi sabah 11"asilamam oldu ama agir bi igneydi bana gore

Sanirsam erken 14 gün geçmesini bekle .evde dinlen istirahat et .canım ben 13 deydi galiba test yaptım 2 çizgi çıkmışti. ama iğnenin etkisiyle çıkmış

Merhaba arkadaşlar,

Klomen kullandım reglimin 16.günü yumurtam 20 mm oldu. Yarın çatlatma iğnesi vurulucam inşaallah. Dua edin :) bebişlerimize bir an önce kavuşuruz inşaallah.

Merhaba arkadaşlar,

Klomen kullandım reglimin 16.günü yumurtam 20 mm oldu. Yarın çatlatma iğnesi vurulucam inşaallah. Dua edin :) bebişlerimize bir an önce kavuşuruz inşaallah.

İnşallahhh hayırlısı ile bebişin gelir bu ay allahım hayırlısını versin inşallahhh

Merhaba arkadaşlar,

inşallah canım hayırla sağlıklı bebeğin olur senin ve cümlemizin...
bende beklemedeyim test için

Yarin adet günüm ve çok asabilik var<br />
Eşime sabahtan beri catiyorum.bu bile adet belirtisidir dimi arkadaşlar.zaten 2gun önce idrar testinde.negatif cikmisti..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…