Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet canım elbet bir vaktii var rahat ol sen..
inş bana tez vakitte hayırlı haberler verirsin.önce takip et ettir elinden geleni yap sonra rabbim mucizeni vericek inş ..
benimde eşim biz ne yapsak boş allah ol dicek olacak ama biz elimizden geleni yapıcaz dr.ne derse yapıcaz ama rahat ol derdi..eşim varikoselden de ameliyat oldu bu arada
mercimeğim de teyzesini öpsün :KK1::KK54:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: :nazar: :emir_bebek: :nazar::KK49:

Adetim ayin 29 unda ama idrar testi yaptim a önce.koskaca bir tek çizgi gördüm; (anladim ki hamile degilim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende aynı canım bıraktıgın gibi walla hiç bi değişiklik yokkk walllaaa:KK1::KK1:
canımmmmmm inş bu ay güel haberini lırım inş kuzummmm :KK16::KK16::KK16:
evet ya en azından moral bozuklugu olmucak o kadar ugraştımda olmadı diye :). gelecek ay gene dr a gitmicem evde incir kürünü yapıcam kısmet alnımıza yazılıysa gelir bir gün elbet
aynen öyle canım uğraşıpta olmayınca insan dahada bi çöküyor :KK14::KK14: nasip diyorum herşeyin bi zmanı var...incir doğal klomen etkisi yaratıyor canımm onu her ay mutlaka ye devam et kürünü yapmasan bilee inciri tüket..ben öyle yapıyorum bir gün öncesinde hergün zeytinağında inciri bekletip sabahları yiyorum bari ilaç girmiyor vücuduma diyorum...inş bu ay güzel haberini alırız ablacımmm dualarımm hep sizlere Rabbim c.c. hepimize nasip etsin inş :KK16::KK16::KK16:
Evrakcummmmm nerdesin sen yaaaaa ablani biraktin buralardaaaaaa :KK14: Saka bir tarafa iyi misin canikooooo :KK16: Bizde seni cok ozledik her girdigimde inan sana da baktimmm :KK36: cok opuyorum seniiiiiiiii :KK54:
oyyyyyyyyyy canımmmm özledim vallhiii hepinizi :KK16::KK16:ama böyle yapmam gerekiyordu kafamı biraz rahatlatmam için..önceden her saat bebek düşüürdüm şimdi gün içinde hiç aklıma gelmediği oluyor kendimibaşka işere veriyorum düşünmemekiçin..bende hepinizi cok özledimm vallahi inş Rabbim c.c. güzel haberlere verir bize hep dualarımdasınız canlarımmmm :KK16::KK16:
Kuzusum hosgeldin cnm ozlddm seni cokda ozledm

h.b bebişiiiiiiiiiiiiiiiimmmmnasılsın :KK16::KK16: kuzucuklarım nasıll teyzesi hepinizi cok özledii:KK16::KK16::KK16:

aynen öyle canım uğraşıpta olmayınca insan dahada bi çöküyor :KK14::KK14: nasip diyorum herşeyin bi zmanı var...incir doğal klomen etkisi yaratıyor canımm onu her ay mutlaka ye devam et kürünü yapmasan bilee inciri tüket..ben öyle yapıyorum bir gün öncesinde hergün zeytinağında inciri bekletip sabahları yiyorum bari ilaç girmiyor vücuduma diyorum...inş bu ay güzel haberini alırız ablacımmm dualarımm hep sizlere Rabbim c.c. hepimize nasip etsin inş :KK16::KK16::KK16:

oyyyyyyyyyy canımmmm özledim vallhiii hepinizi :KK16::KK16:ama böyle yapmam gerekiyordu kafamı biraz rahatlatmam için..önceden her saat bebek düşüürdüm şimdi gün içinde hiç aklıma gelmediği oluyor kendimibaşka işere veriyorum düşünmemekiçin..bende hepinizi cok özledimm vallahi inş Rabbim c.c. güzel haberlere verir bize hep dualarımdasınız canlarımmmm :KK16::KK16:

h.b bebişiiiiiiiiiiiiiiiimmmmnasılsın :KK16::KK16: kuzucuklarım nasıll teyzesi hepinizi cok özledii:KK16::KK16::KK16:

Iyiyz teyzesi cok yoruyo bu sipalar beni sn napyn

kızlar reglım gecıktı evde tes yaptım negatıf cıktı az once kan testı yaptırdım sonuc ne cıkıcak bılmıyorum kasıgıma arada agrılar gırıyo akıntım var ve goguslerım cok agrıyo hayırlısı olsun ınsallah

Zaten hep okuyorum yazışmalarınızı 10 mayıs.regl tarihim ama.umudum yok.ilk klomen ve çatlatma ama içimde olmıcakmş hissi war :-(

Negatif düşünme zaten canim.bu ay olmasa bile aylarca yumurtası oluşsun diye uğraşan insanlar var. Bu halimizede şükür de ver pozitifligini hiç bozma.olacak inşallah. Bende hep negatif düşünen biriyimdir.bu ay ise aklıma hiç kötü birşey gelmedi :))

kızlar reglım gecıktı evde tes yaptım negatıf cıktı az once kan testı yaptırdım sonuc ne cıkıcak bılmıyorum kasıgıma arada agrılar gırıyo akıntım var ve goguslerım cok agrıyo hayırlısı olsun ınsallah
Sonc negatıf kızlar buyuk ıhtımal kıstım oldu

Bugün 2. Klomen tedavisine başladım, inşallah bu ay hayırlı sonuçlar alırım, çok ümitliyim ama korkuyorum yine de olmayacak diye... Allah isteyen herkese hayırlı gebelikler nasip etsin inşallah !

canım Rabbim dualarını çevirmesin inşallah canım tez zamanda :emir_bebek::KK49::KK49::KK49: sanada tüm isteyenlerede

Son düzenleme:
Negatif düşünme zaten canim.bu ay olmasa bile aylarca yumurtası oluşsun diye uğraşan insanlar var. Bu halimizede şükür de ver pozitifligini hiç bozma.olacak inşallah. Bende hep negatif düşünen biriyimdir.bu ay ise aklıma hiç kötü birşey gelmedi :))

Haklısın.aslında.psikolojikmi bilmyorum kasıklarım.ağryo nasl geçick 13 gün bilmyorum hayrlısı hepimize.

selam kızlar bugün çatlma iğnemin 11.günü...bel ağrısı,inanılmaz bir gaz,kasıklarda batmalar...şişkinlik midemde ekşime var..ben testi ne zaman yapsam acaba meraktan ölecem:)

günaydın kızlar.

benim bu ayki ümitlerim azaldı.

dr. perşembe-cuma-pazar ilişki dedi. biz sadece perşembe ve ctesi yapabildik. her iki günde de bi süre belimin altında yastıkla bekledim ve olgun yumurtalarım sağda olduğu için sağ tarafıma yattım.

sanırım bi dahaki aya kaldı.:KK31::KK31::KK31::KK31:

selam kızlar bugün çatlma iğnemin 11.günü...bel ağrısı,inanılmaz bir gaz,kasıklarda batmalar...şişkinlik midemde ekşime var..ben testi ne zaman yapsam acaba meraktan ölecem:)

bana dr'um çatlatma iğnesinin 14. günü belli olur kan testinde dedi. ama regl günümü bekliycem dersen de bekleyebilirsin dedi.

bence bekle regl günün geçsin.:nazar:

X