Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynı şeyleri yaşıyoruz, benimde yarın adet günüm ve bizde bu sabah eşimle tartıştık, moralim çok bozuk.
15 nisanda oldum ben çatlatma iğnemi, bugün test yapıyım diyodum ama ilk idrarımı yaptım o yüzden yarın yapıyım diyorum, ne yapıcam ben de bilmiyorum, moralim çok bozuk ağlamak istiyorum

canım moralinizi neden bozup stres yapıyosunuz ki moral bozunca stres yapınca hamile kalabiliyormuyuz hayır aksine hormonlarımızın düzeni bozuluyor oyüzden biz yapabileciğimizi yapıp gerisini allaha bırakmalıyız elbette allahımın bir bildiği vardır canım üzme kendiniii

kızlar beni de alın listeye lütfen klomen ilk denemem 27 nisanda çatlatma iğnesi oldum dunden beri action günlerimdeyim. Rabb'im isteyen herkese versin inşallah kimselere aratmasın bebeklerini. ateş ölçme yöntemi konusunda da tablomu görebilirsiniz.

klomen ve ovitrelle ile 12. gün :) heyecan dorukta günler geçmek ,belirtiler bitmek bilmiyor.psikolojik bile olsa bu hissi yaşamak güzel aslında.Dünden beri göğüs uçlarım inanılmaz acıyor ve malesef sistittim tuttu ama ilaç falan kullanmam tabi :) sabahları bulantı var hafif,akıntı hafifledi ve ateş normal hadi bakalım hayırlısı olsun. Allah hepimizin yüzünü güldürsün.Günaydın bu arada bebekleriniz yolda ,moralleriniz tavanda olsun

benimde çatlatma iğnesinden sonra 14.günüm...
Öyle seninki gibi bi belirtim yok benim ama akıntılarım var beyaz, nedeni ni anlayamadım ama...

benimde çatlatma iğnesinden sonra 14.günüm...
Öyle seninki gibi bi belirtim yok benim ama akıntılarım var beyaz, nedeni ni anlayamadım ama...

çok zor beklemek canım.Hiçbirimizin belirtileri bir diğerini tutmuyor.Hatta okuduğum kadarıyla ilk ve ikinci bebekte bile gebelik belirtileri değişiyor insanların.Kimisi bulantıdan birşey yiyemiyor,kimi doğurana kadar bulantı bile hissetmiyor.Herşey çok karışık yani.Akıntı olayına gelince bebeğin plesanta oluşturmasıyla alakalı olduğunu yazıyor bir çok kimse ve doğum olana kadarda devam edebiliyor.Tabi üşütmeye bağlı akıntıda olabiliyor veya kullanılan ilaç,iğne de yapabiliyor.testi ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun?

Niyetim bu hafta kan testi yaptırmak en kesin ve net yöntem.

Niyetim bu hafta kan testi yaptırmak en kesin ve net yöntem.

ben dayanamayıp idrar testi yapıcam sanırım bu aralar :) negatif çıkarsa (erkendi nasıl olsa daha vaktim var ) der kandırırım kendimi :) pzts de kan testi yaptırıcam.inşallah hayırlı haberler veririz birbirimize

Bende bir sene kalamadim.korunamdigim.halde.ilk.aydan klomen kullandim.tabi Allahin izniyle hamile kaldim rabbim.hepimize hayrli evlatlar nasip etsin insaallah.

amin canım inşallahhh, hayırlı sonuçlar...

Amh değerim düşük oldğu ve menopoza yakın olduğum için 26 yaşında olmama rağmen bi ay klomen kullandım olmadı Diğer ay klomen + çatlatma iğnesi kullandım yine sonuuç hüsrandı bir ay ara verdim Nisan ayının ikinci haftası Rahm filmi çektirdim amh değerimde normale dönmese de yükselmişti bu ayda olmazsa yine klomen deneyecekmişiz doktorum öyle dedi
İnşaallah gerek kalmaz bu ay hamileyimdir inşaallah MAYIS 3 ü bekliyorum artık
Rabbim hepimize anne olmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…