Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Geçmiş olsun canım inşallah işe yarar ve hamiş kalırsın

Canım evet aynı haftaya regl bekliyorduk, bu ay gebelik nasip olmadı, 2. Klomene başladım pazar günü, bu perşembeye kadar. Haftaya salı da yumurtalıklar ne durumda ona bakcaz. Benimkiler büyüme konusunda inatçıymış Dr öyle dedi, bu yüzden sordum arkadaşların tavsiyesi var mı yumurtalıkları büyütme konusunda. Sen de regl oldun okuduğuma göre demi ? Öyleyse canını sıkma, Allah'ım en kısa zamanda hayırlı gebelikler nasip etsin hepimize inşallah !!!

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Ne sıkıntı çıktı canım hayırdır

yumurtalarım yaşıma göre yavaşmış eşiminde hareketlilik sayısı düşük onun dışında iyiymiş bu yüzden tüp bebek istiycem dedi ama 2 aylık biktkisel bi ilaç verdi eşimede banada kullanmamız için bunuda deneyelim eğer olmazsa tüp bebek diyo sanki bitkisel ilacı beni oyalamak için verdi gibi geldi ama bilmiyorum tabi Allah bilir belkide iyi gelecek Rabbim ol derse olur tabi ama biz çok kötü olduk psikolojik olarak yıkıldık diyebilirim sana tüp bebek derse yaptırırmıyım bilmiyorum ((5:

Bitkisel ilaç Proosed mi canım? Eğer oysa sayı azlığı olup, onu kullanıp hamiş kalan çok :26::26::26:

Bitkisel ilaç Proosed mi canım? Eğer oysa sayı azlığı olup, onu kullanıp hamiş kalan çok :26::26::26:

yok canım gnc live well markası antioxidant form duydunmu hiç aslında konu açıp sormak istiyorum ama nasıl yapılacak bilmiyorum konu nasıl açılıyor nerden bi yazayım kullananlar varmı canım ya ben çok kötüyüm durmadan ağlamak istiyorum :2:

Böyle stress yapar kendini üzersen olmaz ama ne diyor doktorlar kafaya takmamak lazım.... Sakın eşini de strese sokma... Keçiboynuzu kürünü denedin mi? Ben onu uyguladım eşimde sayı sınırdaydı ve hız sorunu vardı. 3 ay keçiboynuzu kürü yaptım ama tam tarifiindeki gibi her gece de içirdim 3 ay sonra sonuç inanılmaz artış olmuş hiç bir sorun kalmadı mutlaka dene...

Konuyuda ana sayfaya dönüp ordan uygun yeri bulup ordan açmalısın...

Merhaba kizlar ben bu ay serephone kullandim catlatma ignesi falan vermedi ama ayin 12sinde yumurta kontrolüne gittim 20 gun sonra test yaptir dedi. En son adetim 29 mart ve hala adet olamadim. Ben iki kere dusuk yaptım ve belirtilerim hep farkliydi. Ayin 2 sine kadar da test yapmayi düşünmüyorum. Bu ilac adet geciktirir mi acaba

Canim yaaaaa bende ayni senin gibi 3. sefer klomen kullanimina basladim gerci benim yumurtalilarda bir sorun yokta sansi arttirmak icin .. Bende pazar gunu basladim herseyimiz ayni gidiyor ... Insallah ayni zamanda da tez vakitte de hamile kalirizzzzzz Buyumesinde sikinti var dediyse o zaman kuru incir ye devamli Sabah 4-5 adet ogeln ayni aksam ayni .. 2 gun icinde bile cok fazla buyuttugunu soyluyorlar kullanan arkadaslar dene derim bence faydasi olur insallah canimmm .. Bende bu ayin 6 sinda doktorumla randevum var . Yumoslara baktiricam buyumesinde bir sorun var mi yo mu diye ondan sonrada belki igne vurdurucam henuz karar veremedim gercide... Sen turkiye demisin yurtdisinda mi bilmiyorum ama ben belcikadayim bu tip igneydi vs vs oldumu cok ugrastiriyorlar yaaaaa bende tez canliyim galiba hemen olup bitiversin istiyorum .. bakalim :26: nasil yapsam acaba ? kendi haline mi biraksam yoksa catlatma ignesiyle denesem mi ???

selam canim tedavin hayirlisi olsun .. evet bu tip hormon uyarici ilaclar geciktirme yapiyor.. ben kullandigim ay 4 gun gecikti .. bencede iyice bekle yada kan testi yaptir hemen sonuc verir..

Selam kızlar Nasılsıniz özledim hepinizi. Herkes adet olmuş çok üzüldüm. Ben dün doktor kontrolüm vardı bir sürü yumurta oluşmuş.dun kucuklerdi bugün yine gidecem. Yeni doktorum çok iyi dün aşılama hakkında konuştuk o bile inşallah gerek kalmaz dedi. Hayırlısı olsun. Ara ara haber veririm dikkat edin kendinize

İnşallah canım gerek kalmaz bizi yanlız bırakma canım siteye girin inşallah birgün hepimiz hamile kalırız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…