Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Herkese merhabalar, morallerinizi sakin bozmayın Rabbim ınş en güzel vakitte herkese nasip edecektir. 10 aylık evliligimde herşey normal olmasına rağmen Bebisim olmuyordu klomen ile ilk kullanımda sukurlerler olsun çift çizgiyi gördüm.hiç umudum yoktu oysa hatta regl tarihimde kanamam oldu.tamm dedim bu ayda yok ama kanamam devam etmedi 2gun sürdü sadece hiç olasılık vermeden test yaptım sukurler olsun 10 ay sonra çift çizgiyi gördüm

İnşallah darısı bizlere olur. Ben bu hafta adet olmam lazım, inşallah olmam ama olacam galiba öyle hissediyorum...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Su zaman belli olur diye birsey demedi ya bu dis gebelik ne daha kesede bile gormeden boyle dedi bu dr

günaydın. (sabahları bu halde oluyorum )

sol kasığımda bi ağrı var. batıyo gibi. bu yumurtanın geliştiği anlamına mı geliyo veya çatladığı anlamına mı? ya da üşütmüş müyüm? bileniniz var mı? :44::44::44::44:

Su zaman belli olur diye birsey demedi ya bu dis gebelik ne daha kesede bile gormeden boyle dedi bu dr

Canim hemen nerden anlamos dis gebelik oldugunu salagin tekide bana kimyasal dedi ama kendi drm bunu soylemek icn hicbir kanit yok dedi ve bekliyorum persembe tekrar gidecegim. Biliyorum bunu duyunca elin ayagin buz kesiyor sanki ve tum hayallerin yikiliyor ama sakin bir sekilde beklemeliyz. Ruyalarima bile giriyor adet oluyormusum hatta yanimda pet tasimaya bile baslamistim sonra durdum dedim ki kendi kendime veren allah alan allah bi sabirli ol daha biten hicbir sey yok simdi normal hayatima devam ediyorm biraz dikkat ederek tabi. Bebisim varsa onu rahatsi etmeden her isimi yapiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

özledikkk hoşgeldinnn ya

hayırlısı tatlım bu ay hiçbşey yapmadım ben bu ay yok yani :) akışına bıraktım . senden de bekliyoruz inşallah canım

inş bebişimmmmmm inşşş aynen bende akışına bıraktım bu ay olursa olur olmazsada nasip deyip devam etcemmm..kendimi gerçekten iyi hissediyorum bu ay kafam allak bullak değil en azındaa hayırlısı baklımmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…