Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaşlar klomen kullandigim halde yumurtam buyumedi ne yapmam gerek .doktor tedaviyi degistircem igneye geccez dedi.ne ignesi soylemedi.doktorun agzindan iki cümle öğrenmek pek zor;(( bilen warmi aranizda?

Arkadaşlar klomen kullandigim halde yumurtam buyumedi ne yapmam gerek .doktor tedaviyi degistircem igneye geccez dedi.ne ignesi soylemedi.doktorun agzindan iki cümle öğrenmek pek zor;(( bilen warmi aranizda?

canım sana daha öncede yazdgmı hatrlyrm. klomen yüzde 25 kişide etki etmzmş. igne tedavsde daha etkili ve yumurtn olşması icn daha etkn madde vr.igneleri göbektn vurcksn intrntte gördgm kadaryla. inş güzl sonuçlr alrsn.bi de incr kürünu dne yumurta ıçn çk faydalı.bi bk saraçoglunun sitesine.

amin canım daha çoğul olup olmadıgı belli değil doktorum çok küçük ultrasonda belli olmaz dedi.inş çoğuldur hem sağ hem sol tarafımda sancı oluyor.adetimi 3gün geçti aşılamadan sonrada 17. Günüm ii mi sence olabilir
mi

canım degerin çok ii bnce çogul gebelik.insallahda öyldr tatlm.bnada dua et nisa olurmu.

Son düzenleme:
canım sana daha öncede yazdgmı hatrlyrm. klomen yüzde 25 kişide etki etmzmş. igne tedavsde daha etkili ve yumurtn olşması icn daha etkn madde vr.igneleri göbektn vurcksn intrntte gördgm kadaryla. inş güzl sonuçlr alrsn.bi de incr kürünu dne yumurta ıçn çk faydalı.bi bk saraçoglunun sitesine.
Etki etmeyen kisimdayim sanirim;((ve kabullenmek çok zor;(( inş bu sefer hem soğan hem incir kuru yapcam inş hayrlisiyla çift çizgi olur..

olsun canım dedgm gbi igne daha etkili inş görürsn tatlm

Ben gecen aydan beri soğan kürü ve incir kuruw yapiyorum.kistim vardi hap kullanmadan etki etti.bu ay klomenle birlikte küre devam ediyorum.mutlaka yap arkadasim erteleme derim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba canım.. doktrunu dinle kuzum iğneler daha etkili..

canım sakin olmalısın rabbim ne verirse hayırlısını versin. ben iğne olalı 2 hafta oldu adet olacakmış gibi hissediyorum 5 gündür ama tık yok hatta hafif bir leke bile geldi oldum sandım üstünden 3 gün geçti hala bişi yok bakalım bugün test yapacağım :) içini ferah tut biz bu yola daha yeni başladık eminim herşey güzel olacak :)

Normalde benimde yarin adet günüm ama senin dediğin gibi bendende leke geliyor hafif hafif sancılarım oluyor ve geçiyor benim tam gununde yada birgün sonrasi olur hangi catlatma ignesi yapıldıktan beri sanki olacakmış gibi bir his oluyor icimde sonrada olmuyacak aklina takma diyorum kendime bu güzel haftada rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Normalde benimde yarin adet günüm ama senin dediğin gibi bendende leke geliyor hafif hafif sancılarım oluyor ve geçiyor benim tam gununde yada birgün sonrasi olur hangi catlatma ignesi yapıldıktan beri sanki olacakmış gibi bir his oluyor icimde sonrada olmuyacak aklina takma diyorum kendime bu güzel haftada rabbim hepimizin yardımcısı olsun

ne zaman leke geldi canım ???

Kızlar hamişlerimiz artıyo ben de listeyi yeniden düzenledim darısı başımıza inşallah :)

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:

BEKLEYENLERİMİZ :nazar:

İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
Evrakcu258Nisan 2014Klomen 2.deneme + Çatlatma iğnesi
Ariver2120Nisan 2014Klomenle 2.deneme + Çatlatma iğnesi
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
femiray2715mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam295 Mayıs 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi
Biberli_pasta24?Klomenle ilk deneme

HAMİŞLERİMİZ :nazar:
zeyneppmehmett2223Mart2014Klomenle ilk denemede üçüzlerine Hamiş :KK49:
İsyan123275 Mart 2014 Klomen ilk denemede HAMİŞ :KK49:
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk denemede Hamişş :KK49:
incitanemmm224nisan 2014Klomenle ilk denemede Hamişş :KK49:

Son düzenleme:
hoşgeldin canım.. Aminn allahım senin de gönlüne göre versin :)

hoşbuldum.

Amin inşallah. bu serophene kullananlarda çoğul gebelik olabiliyormuş. dr'um bunu söylediğinden beri, "Allah'ım noolur hayırlı zamanda, hayırlı ve sağlıklı evlat ver yarabbim" diye dua ediyorum.

hepiniz için ilk dualarım böyle. "hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olun inşallah." :KK42:

hoşbuldum.

Amin inşallah. bu serophene kullananlarda çoğul gebelik olabiliyormuş. dr'um bunu söylediğinden beri, "Allah'ım noolur hayırlı zamanda, hayırlı ve sağlıklı evlat ver yarabbim" diye dua ediyorum.

hepiniz için ilk dualarım böyle. "hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olun inşallah." :KK42:

inşallah canım benim.. evet bana da doktorum söylemişti ilk kullanışımda ikiz hayali kurmaya başlamıştım. ilki tutmayınca . ikincisinde gebelik hayali bile kuramadım....hayırlısı

X