Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynen bcanım valla bende menepoza gırıyom sandım cok fenna bı ates basması ay adete cok var yandım valla benım esımde fark ettı gece 3 te uykudan uyandım korktu oda az oncede kızdı ıcme artık ılac yeter sna bısey olursa naparım ben dedı ates basmasında olunmez dedım bende:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tmm soz ıcmıcam artık ılac dedım:KK9::KK9::KK9:

adamcagızda korkmus canım:KK23: evet cok kötüates basmaları gülüm gece yatamıyodum ataes basmalarından bide gece wc ye gitmem artmıstı benim:KK17:geciyo canım benim gecti suan sükür bebeişler gelsinde canım benim mecbur katlanıyoruz:KK17:ama cok kötüydü canım işte her yerde ates bastı durdu beni.insallah daha gerek kalmaz canım benim:21::21::21:

adamcagızda korkmus canım:KK23: evet cok kötüates basmaları gülüm gece yatamıyodum ataes basmalarından bide gece wc ye gitmem artmıstı benim:KK17:geciyo canım benim gecti suan sükür bebeişler gelsinde canım benim mecbur katlanıyoruz:KK17:ama cok kötüydü canım işte her yerde ates bastı durdu beni.insallah daha gerek kalmaz canım benim:21::21::21:
inşallah gelır bebeıslerımız bıdaha gerek kalmaz ınsallah bızlerde anna olcaz regle 15 gun var dayancam mecbur:KK17::KK17: bebısler gelsın yeterkı canım benım:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar sanırım hamileyim çift çizgiyi gördüm :KK70: inş yanlış değildir. yarın doktora gidecem kan tahlili için aşılamam tuttu inş. rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin ve hayırlı

ilk aşılaman mıydı canım

Burayi takip etmek bagimlilik oldu ben de.iyi ki varsiniz arkadaşlar. Ne alaka diyebilirsiniz ama içimden geldi yazmak:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim insanınkendini anlayabileek birilerinin olması çok güzelde o yüzeden bağımlı olmuşsundur

Zaten ignede vuruyolar agri kesici. Ben de icicem ama dedgn gibi. Ben de pazartesi cektrcem . Anestezisiz. Bakalm nolck.

Ben de ara vercem canım bana da doktor öyle dedi.

Soğan Kuru kisti alirmiymis canim ?

Bu macunu ne.diye isticez bebegm aktardan ?

Benm de aynen öyle. :))))[/QUTE]

hem dinlenmiş olrsn canım. sürekli hormon ilaçları vücudumuz ne hale geldi. imkanın varsa sporda yap suyuda bol iç canım vücudn yenilnsn.

kızlar sanırım hamileyim çift çizgiyi gördüm :KK70: inş yanlış değildir. yarın doktora gidecem kan tahlili için aşılamam tuttu inş. rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin ve hayırlı

canımmm gözün aydın. çok mutlu oldum allahm şükrlr olsn. ins kucagnda alrsn saglckla kuzum. kaçncı gn test yaptn belrtlrn var mydı anltr msn canım.

canımmm gözün aydın. çok mutlu oldum allahm şükrlr olsn. ins kucagnda alrsn saglckla kuzum. kaçncı gn test yaptn belrtlrn var mydı anltr msn canım.

çok saol canımmm darısı senin başına. İnş kimyasal fln değildir yarın gidecem doktora.28 martta aşılama olmuştu bugun test yaptım 16.gün canım .bilerek geç yaptım moralim bozulmasın diye. Belirti karnıma bişi giriyomuş gibi sancı oluyor adet olacak gibi oldum sona adetliymişim gibi hissettiçm. Gögsümde bile hassasiyet yok onun haricinde hiç bişi yok

Uçuncu klomen kullanisim da hüsranla sonuçlandı.yumosum hic gelişmedi bile:KK43:(anlamiyorum belim ve kasiklarim da çok agriyo ama yinede yumurtam gelismiyo;((;(( bnm gibi olan varmi??

Arkadaşlar çok mu stres yapiyoruz.ben kendi adima sanirim oyleyim.canim test için acele etmissin bence.moralini bozma derim.inşallah yaniltici olmustur test de hamilesindir

Ben de bu ay ilk kez serophene kullandim.18 nisanda kontrolün var yumurta oluşmuş mu diye.doktor 18 ine kadar ilişki dedi gün asidi.peki 18 sinde daha catlamamis olursa sonrasında mi ilişki daha önemli oluyor.bilgi verebilecek olan var mi bana

çok saol canımmm darısı senin başına. İnş kimyasal fln değildir yarın gidecem doktora.28 martta aşılama olmuştu bugun test yaptım 16.gün canım .bilerek geç yaptım moralim bozulmasın diye. Belirti karnıma bişi giriyomuş gibi sancı oluyor adet olacak gibi oldum sona adetliymişim gibi hissettiçm. Gögsümde bile hassasiyet yok onun haricinde hiç bişi yok

anladım canım inş bende güzel haberler verebilirim.

benmde doktorumj haaayret ediyor canım ya 4 yumurta ile nasıl tutmuyor diye :KK43:( birde hep büyüktü yumurtalarım. 20 21 22 mm ydi.

canım nasip olmayınca olmuyor işteee :KK50::KK50: senin eşide sorun var mı? benbirazhareketliliğe yoruyorum açıkçası...keçiboynuzu yapıyorum 2 gündür 1 avuç fındık ceviz kaju siyah üzüm karışmı yiyor aktarcı böyle dedi birde bi macun aldık bakalım faydalarını görecek miyizzz:KK31::KK31::KK31:

canım nasip olmayınca olmuyor işteee :KK50::KK50: senin eşide sorun var mı? benbirazhareketliliğe yoruyorum açıkçası...keçiboynuzu yapıyorum 2 gündür 1 avuç fındık ceviz kaju siyah üzüm karışmı yiyor aktarcı böyle dedi birde bi macun aldık bakalım faydalarını görecek miyizzz:KK31::KK31::KK31:

bizim ilk tahlilelrde hareket azdır canım am şuan normal seviyelerde hepsi

X