Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

çat iğnesini vurulunca bende yapcam test çizgiyi görmek için sırf canım:KK1::KK1:

Esraaa bende sirf o yuzden yaptimm hahahah keske heeep pozitif kalsa ilk sanki tek cizgi gibiydi sonradan cikio dger cizgi:KK66:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Inşallah Ignenin etkisinden değildir canım. Bugün de benim iğneyle 9. Günüm evde de test var ama yapmadım bazen kafam atıyor yapacam diye sonra vazgeciyorum

İns degildir ama bence ole bakalm kismett yaaa :KK43: haftaya cumaya kadar beklicem bende

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bencede canımm sabır birz daha olmadı tüpe geçeriz artık..bitkisellere ağırlık vericem artık inş faydalarını görürz :KK16:

canım inş sorununuz yoktur ama yine keçibonuzunu yedirr spermleri güçlendiriyormuş özellikle baş kısımlarını..zaten yumurtayı delende baş kısımmış..çoğu sperm yumurtaya ulaşırmış ama delemezmiş buda yolun cok uzun olması ve güç kaybetmesinden olurmuş...bu spoşlaraaa güç vermek gerekiyooo yani yumoş da önemli ama önemli olan bence spoş...çünkü geçen ay biliysun 3 yumoş vardı arkadangeeler hariç ama hiç biri tutmadı spoşalara büyük iş düşüyor yani :KK1::KK1::KK1:

anladım canım benim insallah güzel sonuclar alırsınız canım insallah bi sperm sonuclarına bakalım ne olursa olsun zaten keciboynuzu özünü yediricem esime.benim sorunum yumos olusmuyo kuzu:KK14:

valla banada güzel şeyler var gibi gedlii :KK52::KK52::KK52:brde yüzde yüz bitkisel bir karışımmış..biraz araştırdım da sperm sayısını çoğaltır güç erir faln yazmışlar bakalım hayırlısı inş :KK16::KK16::KK16:

canım sevndm bi karar vermene. rabbim yar ve yardımcın olsun inş.

Burayi takip etmek bagimlilik oldu ben de.iyi ki varsiniz arkadaşlar. Ne alaka diyebilirsiniz ama içimden geldi yazmak:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm canım evet bende radyosyondan ara vermek istemiştim ama vermiycem canım forumdakileri okudum ara vermeye gerek yokmus.hatta gebe kalma sansı arttıgı için adetten sonra en yakın zamanda cektirmek gerekmiş.sadece cektirdikten sonra 2 gün ilişkiye girmeyin diyolar oda enfeksiyon olmasın diyeymiş.:KK25:ben bugün antibiyotiği kullanamaya baslıyorum canım pazarteside yarım saat önce agrı kesicimi alacagım.haklısın bende özelde cektiremem maddi acıdan verecek param yok valla:KK20:insallah canımız yanmaz ya sende pazartesi cektircen demi :KK19:

Zaten ignede vuruyolar agri kesici. Ben de icicem ama dedgn gibi. Ben de pazartesi cektrcem . Anestezisiz. Bakalm nolck.

canım korkmayn bnde geçen ay çektrdm braz agrı oluyo daha sonra geçiyo. anestezi almadm ama özlde çektrdm benm arkdaşmda devlette çektrdi onunda az bi agrisi olmş.anck bz o ay ara vrdk bebege doktr olmasn dedi bzde dinlenlm o zaman kafamz raht etsn dedk

Ben de ara vercem canım bana da doktor öyle dedi.

Klomen e dewam dedi zaten ilk ayımdı benim hemen kist oldu:26:: östrojen nim biraz düşük olduğu için doğumknt.önermedi daha fazla düşürür dedi soğan kürü yap dedi:26::
Soğan Kuru kisti alirmiymis canim ?

kuzum bak içindekiler yazayımmm...
süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmezi, polen, epimedyum, keçiboynuzu, yulaf, havlıcan, tarçın, lepidyum, amerikan ginsengi, ısırgan otu, ginko bloba, kırmızı ginseng, bal kabağı, demirdikeni, kola bitkisi, vanilya, arı sütü...
güzel şeyler var gibi inş faydasının görürüzzz:KK16::KK16:

Bu macunu ne.diye isticez bebegm aktardan ?

Burayi takip etmek bagimlilik oldu ben de.iyi ki varsiniz arkadaşlar. Ne alaka diyebilirsiniz ama içimden ilmiştir.

Benm de aynen öyle. :))))

kızlar ben ıkı gundur cok fenayım nasıl br ates basması dun gece uykudan uyandım sankı kaynar su dokulmus ustume yanıyorum suan yıne aynıyım sızdede boyle bı etkısı oldumu

kızlar ben ıkı gundur cok fenayım nasıl br ates basması dun gece uykudan uyandım sankı kaynar su dokulmus ustume yanıyorum suan yıne aynıyım sızdede boyle bı etkısı oldumu

canım banada aynı sey oldu beni mahvetmişti o ates basmaları simdi gecti ama baya sürdü yani adet olana kadar:KK25::KK25::KK25:.esim bile fark etti nolyo diye korktum dedim menopozamı giryom dedim.ilacın yan etkisinde yazıyo gülüm ates basması yapıyor ama cok fena ya:KK25::KK25::KK25::KK25:

Son düzenleme:
canım banada aynı sey oldu beni mahvetmişti o ates basmaları simdi gecti ama baya sürdü yani adet olana kadar:KK25::KK25::KK25:.esim bile fark etti nolyo diye korktum dedim menopozamı giryom dedim.ilacın yan etkisinde yazıyo gülüm ates basması yapıyorama cok fena ya:KK25::KK25::KK25::KK25:
aynen bcanım valla bende menepoza gırıyom sandım cok fenna bı ates basması ay adete cok var yandım valla benım esımde fark ettı gece 3 te uykudan uyandım korktu oda az oncede kızdı ıcme artık ılac yeter sna bısey olursa naparım ben dedı ates basmasında olunmez dedım bende:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tmm soz ıcmıcam artık ılac dedım:KK9::KK9::KK9:

X