Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bir sorum daha olucak klomeni şimdi verse olurmu bugüm adetin 18. Günü yoksa en bastanmı vermesı gerekıyordu

Bence klomen ağır bir ilaç canım bence doktorun verir ise kullan yoksa kendın alma derim ben

Saolun kızlar kendileri büyüsün yumoşların ozaman daha 3-4 gün var sizlerde bebişlerinize tez zamanda kabuşursunuz inşallah ah ah 2,5 sene d,kontrol hapı kullandım çocugun ç si yok tu aklımızda şimdide uğras dur şimdiki aklım olsa hiç korunmazdım yok bu yıl tatil yapalım yok daha yeni evlendik gezelim yok yüksek yapayım yok kursa gideyim neyse ne eylerse rabbim güzel eyler bunada şükür

Aynen canım sıkma canını vardır bunda da bir hikmet daha önceki sayfalarda dualar yazdı arkadaşlarımız onlardan oku istersen canım sende ve artık teknoloji okadar geliştiki allahın izniyle her şeye çözüm var artık

Kızlar slm birsey sorucam yumurtalar geç oluşuyorsa mı başlanıyor klomene bnm ki 22 23. Günde olusuyor ama bir kaç ay ilaçsız takip edicem dedi doktor hiç vakit kaybetmesemmi adetim 35 de bir

canım bende hemen hemen 34 35 günde bir oluyorum ve 20. günü çatladı benimde bu ay adet olucam martın 2 si gibi ve klomene başlayacağım bende hiç vakit kaybetme hemen ilaçla destek al

2. aydan sonra eğer olmaz ise ( ki inş olur gerek kalmaz) aşılama yapacaktır canım. ama benim hep içime aşılamada hamile kalacakmışım gibi doğuyo.. umarım sende bu ilk tedavinde sonuç alırsın. bu arada sen rahim filmi çektirmiş miydin canım.

hakkında hayırlısı canım inş. gittin mi bu gn doktora ne dedi.

canım üzüldümm yaaa...
ama kimyasal gebelik yaşayanlar genelde hemen hamile kalabiliyor tatlım..
bunu hep okudum..
inş hemen tekrar hamiş kalırsınn

Teşekkür ederim doktorun söylediği de o inşallah. Deger 0 a dusene kadar beklicez sonra tekrar klomen. Inşallah sizinkiler bu ay olur ama saglikli en guzelinden olur.

Günaydınnnnnnnn kızlar bugün nasılsınız.. ben çok heycanlıyım yarın kontrolüm varrrrrrrrrrr

inş gerek kalmadan bebişin gelir canım.hayır rahim filmi çektirmedim doktorum henüz istemedi belkide kimyasal gebeliğim var diye bilmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…