Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

biz akşam kpss kursuna gitcez..yemek derdim yok..
yarınada kafamda kurdum şimdiden..
fırına karnıbahar+çorba+yoğurt tamamdrr:KK56::KK56:

karnobahr evde var benimde ama parçalara ayırmadım bu akşamdan onu hazırlyım bende... bende lıght peynirli erişte yapcam sanırım salata bide:KK56: eşim rejimde yaaa 1 küçük porsiyon yiyo sdece offf offf yanınada ayran yeter cok şükür..

karnobahr evde var benimde ama parçalara ayırmadım bu akşamdan onu hazırlyım bende... bende lıght peynirli erişte yapcam sanırım salata bide:KK56: eşim rejimde yaaa 1 küçük porsiyon yiyo sdece offf offf yanınada ayran yeter cok şükür..

kız ne varki ayırmada..bende yarın ayırcam sonra haşlıcam iyice..
arından borcama dizcem üstüne sosunu koyucam fırına vericemm..ondan sonrada birde kaşarlıcamm ohh misss :KK56::KK56::KK56:

biz akşam kpss kursuna gitcez..yemek derdim yok..
yarınada kafamda kurdum şimdiden..
fırına karnıbahar+çorba+yoğurt tamamdrr:KK56::KK56:

bu arda inş emekleriniz ziyan olmaz canım kppss için ben cok çalışmıştım felakett :KK52: cok şükür sonu güzel oldu bölümün ne canım senin ?

bizde bu aralar hep ıspanak karnabahar yeşil fasulye falan yiyozzz et istiyoo canımm ett eşimin canı isticek diye yapamıyommm...haftasonunn bekliyorum ama erken yapıp erken yedirrimm artık eşimede :KK52:

:):)Zor işin ozaman canım senin eve erkende gidemiyoruz kı yemek yememiz 8 oluyor walla anca işten çık yemek hazırla ye derken

canım balık istiyor aslındaaa:KK56::KK56::KK56: eşime söleyimde hafta sonu alalım yapalımm yahuuu :KK24::KK24::104::104::104:

bu arda inş emekleriniz ziyan olmaz canım kppss için ben cok çalışmıştım felakett :KK52: cok şükür sonu güzel oldu bölümün ne canım senin ?

canım inan hiç çalışamıorumki iş ev kurs derken derse fırsat kalmıyor..
sen ne zaman atandım ne güzell yaa maşallah..
bölümüm işletme canım..senin bölüm ne..

kız ne varki ayırmada..bende yarın ayırcam sonra haşlıcam iyice..
arından borcama dizcem üstüne sosunu koyucam fırına vericemm..ondan sonrada birde kaşarlıcamm ohh misss :KK56::KK56::KK56:

ben eve gidiyorum ardından cok geçmeden eşim geliyor hemen erken yemesi gerekiyor yemekleri rejimde yaa :KK1: bize sos falan yasak canımmm heleki kaşarr abooooooo nasııı kilo yapr der eşim hemen :KK1: karnıbahara hiç sos falan dökmeden minik prcalra ayırıp üstüne azcık zeytinyağı hoppp fırınaaa bizde yemekler böyle şimdilik :KK56:

ben eve gidiyorum ardından cok geçmeden eşim geliyor hemen erken yemesi gerekiyor yemekleri rejimde yaa :KK1: bize sos falan yasak canımmm heleki kaşarr abooooooo nasııı kilo yapr der eşim hemen :KK1: karnıbahara hiç sos falan dökmeden minik prcalra ayırıp üstüne azcık zeytinyağı hoppp fırınaaa bizde yemekler böyle şimdilik :KK56:

anuvvv senin iin zor kuzum yaaa...ben doymamki ölee:KK9::KK9:

Evet balıkta güzel olur brokoli falanda iyi:KK1:
bizde haftada 1 brokoli yemeye çalışıoruz canım vitemin açısından

:):)Zor işin ozaman canım senin eve erkende gidemiyoruz kı yemek yememiz 8 oluyor walla anca işten çık yemek hazırla ye derken
bu gidişle ben zayıflıcm kocişin yerineee :KK1:
canım balık istiyor aslındaaa:KK56::KK56::KK56: eşime söleyimde hafta sonu alalım yapalımm yahuuu :KK24::KK24::104::104::104:
benimde istiyooo balık ncak haftaosnu oluyo canımm yapalımda yiyelim şöyle bol salatalıı:KK56:
canım inan hiç çalışamıorumki iş ev kurs derken derse fırsat kalmıyor..
sen ne zaman atandım ne güzell yaa maşallah..
bölümüm işletme canım..senin bölüm ne..

doğrudur cnım ben sırf kpss ye çalışmıştım çalışmıyordum o zamanlar..2 seneyi gecti canım benimm bölüm biyoloji biyoloğum :)

bu gidişle ben zayıflıcm kocişin yerineee :KK1:

benimde istiyooo balık ncak haftaosnu oluyo canımm yapalımda yiyelim şöyle bol salatalıı:KK56:

doğrudur cnım ben sırf kpss ye çalışmıştım çalışmıyordum o zamanlar..2 seneyi gecti canım benimm bölüm biyoloji biyoloğum :)

evet canım çalışınca olmuo valla..eve gidiorum pestilim çıkıo zatenn birde ders hiç çekilmio açıkcasıı:KK31::KK31:

evet canım çalışınca olmuo valla..eve gidiorum pestilim çıkıo zatenn birde ders hiç çekilmio açıkcasıı:KK31::KK31:
inş gönlüne göre olur canımmm herşeyy:KK16:
anuvvv senin iin zor kuzum yaaa...ben doymamki ölee:KK9::KK9:

bnimde midem küçülmüş sanırsam doyuyommm :)))
bizde haftada 1 brokoli yemeye çalışıoruz canım vitemin açısından

brokoli özellikle erkek için cok cok sağlıklı ama benim eşim pek sevmezz:KK25:

Kızlar slm birsey sorucam yumurtalar geç oluşuyorsa mı başlanıyor klomene bnm ki 22 23. Günde olusuyor ama bir kaç ay ilaçsız takip edicem dedi doktor hiç vakit kaybetmesemmi adetim 35 de bir

Kızlar slm birsey sorucam yumurtalar geç oluşuyorsa mı başlanıyor klomene bnm ki 22 23. Günde olusuyor ama bir kaç ay ilaçsız takip edicem dedi doktor hiç vakit kaybetmesemmi adetim 35 de bir

canım sen 35 gnde bir adet oluyorsanm cok normal yumurtalarının gelişme günü.yumurtan çatladıktan 14 gün sonra adet oluyosun ki buda senin 21. gününe denk geliyor...doktorun daha iyisinin bilir canımm :nazar:

tatlım eğer zaman keybetmek istemiyorsan bence klomene başlamalısın..
ama normal yumurtluosun adet döngüne bakarsak

inş gönlüne göre olur canımmm herşeyy:KK16:

brokoli özellikle erkek için cok cok sağlıklı ama benim eşim pek sevmezz:KK25:

ayyy benim eşim brokoliye bayılırrr

X