Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ondan olabilir canım ben bide günde 3 içtim bu ay.zaten doktor daha klomen içme cevap vermiyor dedi bişe degismez dedi iğneye gececk.ama bu ay hsg cektir dedi pazartesi hsg cektiricem esimde sperm testi verecek aynı gün.bu ay bebişi erteledim canım bu ay bunları halletcem :KK25::KK25::KK25:sen mutlaka sor canım:KK19:

neden bu ay ara verdin kuzum ? Ben de ara verdm de ondan soruyorum.

Kizlar birde yeni birsey ogrendim hemen onu da paylasayim .. Eylulnazz cim yazmis hicbir sorunlari yok ne denedilerse olmamis diye .. Bazi kadinlar matematiksel hesaplamalara kesinlikle olmuyormus .. 3 aylik cok siki bir yumurtlama takibinde anlasilabiliyormus .. Oda suymus dunyada yuzde 5 oraninda kadin regli donemleri esnasinda yumurtluyorlarmis.. :KK53:

Gecen gun dr uma gittim sohbet etmeye .. hemde biraz daha bilgi alayim diye .. ovulasyn testinden bahsettim cok iyi yapmissin dedi.ve ekledi..
eskiden boyle seyler yoktu bayanlarin kendilerini tanimalari veya takipleride hep bizlerin kontroluyle olurdu.. Bir hastam 12 yil boyunca hamile kalamamis hicbir sorunlari yokken.. kadini bir takibe aldik 3 ay boynca ve birde gorduk ki regli zamani yumurtlama yapiyor. bunu tespit ettigimiz ayin bir sonraki ayinda regli zamani iliskiye girdi esiyle ve hamile kaldi simdi arka arkaya 3 cocuklari olmus.. Yani cok iyi dr ve her turlu detayi dusunebilecek doktor cok onemli .. sanki Turkiyede hemen biraz kolayina kaciyorlar isin gibi geliyor .. Ne demek o hemen tup bebek :KK53: :26::26::26::26:

bişey öğrendim belki bilenleriniz vardır. ilişki esnasnda beyndn bebk olckmı ya da istksz sırf bebk içn yaşanln ilşkide beyne ufak bi olumsz hs gttignde rahm bi svı salglyorms ve bu svı spermlre zarar vrp rahme ulaşmasını engllymş. vay be ddm şu hormonlarn bze yaptgna bk. yani bz ilk önce beyni inandrcz olmadı kandrcz napalımmm :-)

bişey öğrendim belki bilenleriniz vardır. ilişki esnasnda beyndn bebk olckmı ya da istksz sırf bebk içn yaşanln ilşkide beyne ufak bi olumsz hs gttignde rahm bi svı salglyorms ve bu svı spermlre zarar vrp rahme ulaşmasını engllymş. vay be ddm şu hormonlarn bze yaptgna bk. yani bz ilk önce beyni inandrcz olmadı kandrcz napalımmm :-)

yaasıl atıcaz şu koşullarda aklımızdan ben onu anlamadım:KK43:(((

Önceki sayfada bahsedilen JEL hakkında bilginiz var mi arkadaşlar sen deneyen falan var mi ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar birde yeni birsey ogrendim hemen onu da paylasayim .. Eylulnazz cim yazmis hicbir sorunlari yok ne denedilerse olmamis diye .. Bazi kadinlar matematiksel hesaplamalara kesinlikle olmuyormus .. 3 aylik cok siki bir yumurtlama takibinde anlasilabiliyormus .. Oda suymus dunyada yuzde 5 oraninda kadin regli donemleri esnasinda yumurtluyorlarmis.. :KK53:

Gecen gun dr uma gittim sohbet etmeye .. hemde biraz daha bilgi alayim diye .. ovulasyn testinden bahsettim cok iyi yapmissin dedi.ve ekledi..
eskiden boyle seyler yoktu bayanlarin kendilerini tanimalari veya takipleride hep bizlerin kontroluyle olurdu.. Bir hastam 12 yil boyunca hamile kalamamis hicbir sorunlari yokken.. kadini bir takibe aldik 3 ay boynca ve birde gorduk ki regli zamani yumurtlama yapiyor. bunu tespit ettigimiz ayin bir sonraki ayinda regli zamani iliskiye girdi esiyle ve hamile kaldi simdi arka arkaya 3 cocuklari olmus.. Yani cok iyi dr ve her turlu detayi dusunebilecek doktor cok onemli .. sanki Turkiyede hemen biraz kolayina kaciyorlar isin gibi geliyor .. Ne demek o hemen tup bebek :KK53: :26::26::26::26:

cok sasrdım ya ılgınmıs
tup bebek sankı bedava 6 mılyar en dandık hastane :KK70:

Önceki sayfada bahsedilen JEL hakkında bilginiz var mi arkadaşlar sen deneyen falan var mi ki

iste ben bu ay ilk defa kullanmaya basladim ama siparis ettim gelene kadar da cok inceledim her yerden.. denemekte fayda var diye dusunuyorum. spermlerin iceride daha fazla yasamasina ve yumurtaya ulasmasina yardimci oluyormus.. Dun aksam kullandigimda agrim oldu ama yinede bir oncekilerdeki gibi iliskiden sonra cok fazla spermin disari akmadigini farkettim :KK9:

cok sasrdım ya ılgınmıs
tup bebek sankı bedava 6 mılyar en dandık hastane :KK70:

aynen bebegimm bende katiliyorum sana .. Dr larin agzindan o kadar basit cikiyorki Turkiyede.. Bazi konularda Turkiyeye hayranim yurt disinda yasayan birisi olarak .. Hemen hersey orada satisa cikiyor .. Brukseldeyim ben bulana kadar anam agliyor.. Catlatma ignesi Turkiyede hemen herkes uyguluyor burada o tip bir uygulama yok :KK19:.. asilama var :KK53: ne garip dimi .. ama bunun yaninda ben 38 yasindayim .. kendimde ve esimde hicbir sorun yok . boyle olmasina ragmen asilama istiyorum doktorum yapmiyor .. Normal yolla daha once kaldim ama bebegimizi kaybettik . yine kalabilirsin diyor ..
burada once herseyin dogalini yapmaya bulmaya calisiyorlar.. Bizimkiler kolayina kaciyor sanki :KK53:

selam zozitos

ben ilk defa geçen ay klomen kullandım + çatlatma iğnesi oldum tutmadı
bende ara verdim ayağım gitmedi doktora inan moralim de yerlerde benim kafam da
karışık devam edeyim mi mola mı vereyim ??? bilemiyorummm

Canim yorumunu okudum ara verme derim bnim 2.ncisinde tuttu Rabbime cok sukur.2.ncisinde bide doktor farkli ilaclar da verio bnce 2.ci tedavine hmn basla derim tabi yine sen bilirsin.

Tek tedirginliğim yan etkisi olmasın jelin doktoruna sordun mu öneriyor mu jeli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iste ben bu ay ilk defa kullanmaya basladim ama siparis ettim gelene kadar da cok inceledim her yerden.. denemekte fayda var diye dusunuyorum. spermlerin iceride daha fazla yasamasina ve yumurtaya ulasmasina yardimci oluyormus.. Dun aksam kullandigimda agrim oldu ama yinede bir oncekilerdeki gibi iliskiden sonra cok fazla spermin disari akmadigini farkettim :KK9:

aynen bebegimm bende katiliyorum sana .. Dr larin agzindan o kadar basit cikiyorki Turkiyede.. Bazi konularda Turkiyeye hayranim yurt disinda yasayan birisi olarak .. Hemen hersey orada satisa cikiyor .. Brukseldeyim ben bulana kadar anam agliyor.. Catlatma ignesi Turkiyede hemen herkes uyguluyor burada o tip bir uygulama yok :KK19:.. asilama var :KK53: ne garip dimi .. ama bunun yaninda ben 38 yasindayim .. kendimde ve esimde hicbir sorun yok . boyle olmasina ragmen asilama istiyorum doktorum yapmiyor .. Normal yolla daha once kaldim ama bebegimizi kaybettik . yine kalabilirsin diyor ..
burada once herseyin dogalini yapmaya bulmaya calisiyorlar.. Bizimkiler kolayina kaciyor sanki :KK53:

ewet bn bursada yasıom tatlım klomen kullandım catlama ıgnesı oldum hemen yanı hc kendılgıne bırakmıolar bısımde yok bısı 3 yıllk ewelıyım ama daha hıc gebelık olmadı
burda olmassa tup bebek onn da olcgı garantı deılkı :

canım bu ay hsg cektiricem bu yüzden ara verdim sen peki

hmm. Ben de pazartesi çektiricem . Ama benm zaten kist olmuş o varken klomen veremedi doktor üzer,ine doğum kontrol hapı verdi. ben de bu ay ara vericeksem film çektirym dedim. sen ce doğum kont hapını kafama göre mi kullansam hiç gelmiyo içimden içmek. doktor da radyasyon alıcksn zaten olmasın buu ay deyince doğum kont hapını içeyim demiştm. Napıym canm sence ? film çekitren ve o ay hamile kalan da çok var

günaydınn kuzularımmm...sizi sakın unuttum sanmayın...canımla boğuşuyorum resmen..2 gündür yine çok fenalardaydım..
dün doktoruma gittim ilacımı günde 2 ye çıkardı...birde gaviscon şurup verdi...
eğer bunlarda fayda etmezse pazartesi hastaneye yatışım yapılcak dua edin bana...sizlerden ne haberler var..

arkadaşlar merhaba
bu topiği buldum ve bişey sormak istiyorum
ben dün aşılama için tedaviye başaldım ve doktorum klomen verdi
adetin 3. günü başala 5 gün kullan ilaç bittikten 2 gün sora gel dedi
o iki gün arayı vermesi normalmi sizce bunu sormak istiyorum
şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

ay çok heycanlı.. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm

hadi ya.. doktora gitmiyo musun kuzum

yok canım doktorum öyle bişey demedi hatta benim eastrolum cok yüksek çıkıyor doktorum bu cok iyi bebeğin tutunması için dedi araştırdım o kalınlıkla lakalıymış

canım tüp bebek dedi banaa :KK14::KK14::KK14:

Isyan gecms olsn kuzum bnm.esracim banada oyle yapmisti doktorum.darisi sana arivercim insallah. Nasil hmn tup bebek dediler ya

Arkadaslar size birsey sormak istiyorum
Klomen ve catlatma ignesi kullandim adet tarihim 19 martti bu ay olmasina daha var ve adet duzensizligim vardi daha onceki aylarda neyse;
Acaba klomen ve çatlatma iğnesinin yan etkisimi Benim çok fazla akıntım ve göğüslerim dolgunlasti ve sızlamalar var sizde ayni olaylari yasadinizmi ümitlenmek istemiyorum hamileyimdir diye :KK43: cevabinizi bekliyorum .

Klomen ve catlatma ignesi kullandim adet tarihim 19 martti bu ay olmasina daha var ve adet duzensizligim vardi daha onceki aylarda neyse;
Acaba klomen ve çatlatma iğnesinin yan etkisimi Benim çok fazla akıntım ve göğüslerim dolgunlasti ve sızlamalar var sizde ayni olaylari yasadinizmi ümitlenmek istemiyorum hamileyimdir diye :KK43: cevabinizi bekliyorum .

cnm test yapsana ne duruyorsun kac gun gecıkmıs adetın baksana nasıl durdun sımdıye kadr .

bende aynıları oldu canım ki herkeste oluyo. akntı olması tedavnn yolnda gttigni göstrr. ama hamılelk konsnda kesn dyemem bn kalamadm ama inş sen kalrsn.tedavn hayrlı olsn.

X