Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben kullanmazsam yum gelişmio yaa bi sebeb yok ama tutunmadı işte

canım bizde büyüyen yumurtalar çatlamazsa kist olur diye biliyoruz niye öyle demişki iğne çatlatmaya yarıyor sonuctaa :26::26: değişik geldi...ama boyutları cok güzel canımm kendiliğinden çatlayabilir eşindce problem yoksa hiç dert etme canım olur inş
cok güveniyorum hemdee düşün ben deniz Denizhan dokyoru dedim tüp bebek deyince hayır dedi ben kendi hocama yaptırırm hem diğer tüp bebekler kadar maliyetli olmaz sana dedi aşılama için ben sana acık söyleyim tutmaz vakit kaybetmeyelim dedi

yaaa öyle dme ben aşılama yaptrdm ama üzülürüm. inş senin icn hayrlsı olr doktrn yardmcı olcksa dgerlndr bu durumu.ama bn şuan dvlette de yaptramam tp bebek ki 3000 e kadar mal oluyo.kredi ödyrz.

canımmmm aşılamayı benim eşimin değerleinden dolayı önermedii değerleri iyi olsaydı aşılama dicekti kuzumm üzülme sen bak zeynebin nasıl tutu 3 tane bunları hiç kafana takma bebişin gelecek inş bu ay kuzumm benimm dediğim gibi bu tamamen eşimin değerleiriyle alakalı birde bulunduğum şehirde aşılama yok ona gidip vakit geleceksin çalıştığın için zor olcak biz direk tüp bebeğe geçelim dedi kuzummm burda aşılama yapsalar belkide bi şansımızı deneyelim dicekti ama eşimin değerinden dolayı tutmaz dedi banaa

yaaa öyle dme ben aşılama yaptrdm ama üzülürüm. inş senin icn hayrlsı olr doktrn yardmcı olcksa dgerlndr bu durumu.ama bn şuan dvlette de yaptramam tp bebek ki 3000 e kadar mal oluyo.kredi ödyrz.

devlettede 3000 e mal oluyo mu zaten özelde o kadara yapıyolar hemen hemen

eşinin degerlerini blyorm ben her zaman grip yazamasamda takp edyrm szleri. ama aklnda olsn dye söylyrm kuzm aşlamada sanrm tp bebktede öyle oluyo spermlr ykanyo.benim eşmn ykamadn sonra yüzde 21 arttı yani daha da iyi oldu. sznde bu şeklde şansnz artcktr. bnce dne tp bebk drm hem doktrn ck ilglyms yap ve btsn inş gelsn kuzulrn. her ay bu skntları yaşamaktnsa.

Canım senin eşinin değerleri içinmi dedi benim eşimde sorun yok aşılama olurmuki ozaman tüpbebekten önce

canım bence yaptırr bak heray bir hevesle beklıyoruz doktorunun dediği gibi de vakit kaybetme bence canım olsun anne ol sendeeee
bilmyorum ya cok kararsızım hiç hazır değildim birden söyleyince tuhaf oldummm

evet doktorum cok ilgili birisi korkuyorum biliyor musunn ya oda tutmazsa diyee alışkın değilim bu fikre daha..

canım bşka bi topkte yaptrdı bi arkadas dvlette 2950 liraya mal olmş

canımm özelde zaten millet 4 bin 5 bine yapıyoo..deniz Denizhan diye bi doktor vvar cok iyiymiş oda malatyada devlette değil ona yaptırmak daha mantıklı geldi...ama bu doktorum da o benim hocam diyor kesin yaşlı ve cok bilgilidir üniversite hastanesinde çalıştığı için kafam cok karışık bilmiyorummm

korkma zatn onlar sana tp bebekte döllnmş olarak verylr. gerisi rahmn bebşleri tutmasna kalyo. e sennde rahm kalnlgn iyydi bi skntı yk. yani olmaması ıcn tbbi bi skntn yk ki kuzum. valla drek hamlym dyeblrsn çk güzl yaa

canım bence yumurtn çk ya hepsi çatlayp tutar dye sknti etmstr bence. nie böyle dediki ya.

evet evet dediğin gibi dedi bana da riskli olur senin için dedi demek ki eger igne yaparsa hepsi çatlar ve tutar diye korktu en azından bir ya da iki tanesi çatlar onlar tutsun hesabından yola çıkmış olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…