Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

korkma zatn onlar sana tp bebekte döllnmş olarak verylr. gerisi rahmn bebşleri tutmasna kalyo. e sennde rahm kalnlgn iyydi bi skntı yk. yani olmaması ıcn tbbi bi skntn yk ki kuzum. valla drek hamlym dyeblrsn çk güzl yaa

canım korkuyorummm tüp bebek sıcak gelmiyor ya nedensee içimde bir korku var :KK14::KK14::KK14: eastrolum yüksek çıkmıştı benimm bu nedir diye sorduğumda bu cok güzel rahim duvarıyla alakalı bnebeklerin tutunması için cok güzel bişey demişti...cok kararsız kaldımm ya cokkk...seneye tüp bebek düşünüyordum birden çıkınca tuhaf oldummmmm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

evet evet dediğin gibi dedi bana da riskli olur senin için dedi demek ki eger igne yaparsa hepsi çatlar ve tutar diye korktu en azından bir ya da iki tanesi çatlar onlar tutsun hesabından yola çıkmış olabilir

tamam şimdi oldu kuzm.doktrn ne dyosa onu yap tatlm

canım korkuyorummm tüp bebek sıcak gelmiyor ya nedensee içimde bir korku var :KK14::KK14::KK14: eastrolum yüksek çıkmıştı benimm bu nedir diye sorduğumda bu cok güzel rahim duvarıyla alakalı bnebeklerin tutunması için cok güzel bişey demişti...cok kararsız kaldımm ya cokkk...seneye tüp bebek düşünüyordum birden çıkınca tuhaf oldummmmm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

anlyorm senı kuzum sıkntılı bi süreç. ama eşnle konş tatlm iyice düşünün ve hazr olnca yaptrn ama çokta uzatmayn bnce hem ck heyecnlı bi sürç güzl gecyo zaman benim aslama süreci öylydi canım.

anlyorm senı kuzum sıkntılı bi süreç. ama eşnle konş tatlm iyice düşünün ve hazr olnca yaptrn ama çokta uzatmayn bnce hem ck heyecnlı bi sürç güzl gecyo zaman benim aslama süreci öylydi canım.

korkuyorum canım yaaa her ay negatif negatiff hazır değilim gerçekten bunu hissediyorummm :KK14::KK14::KK14:

bilmyorum ya cok kararsızım hiç hazır değildim birden söyleyince tuhaf oldummm :KK50::KK50:

evet doktorum cok ilgili birisi korkuyorum biliyor musunn ya oda tutmazsa diyee :KK50::KK50:alışkın değilim bu fikre daha..:KK14::KK14:

Ya anlamadıgım bırsey var hıc bır sıkıntımız yok ve olmuyor ve tüp bebek diyolar anlamadım gitti ya walla

Ya anlamadıgım bırsey var hıc bır sıkıntımız yok ve olmuyor ve tüp bebek diyolar anlamadım gitti ya walla

canım eşimdeki sıkıntılarda öyle cok büyük sorunlar değil ki 2 ay klomen kullandım sonrasında daha denemeywelimm tüp bebeğe gecelim dedi ama onun tutcağı ne malumm bir hayal kırıklığını daha şu dönemde kaldıracak gibi dğeilimmmm :KK14::KK14::KK14::KK14:

canım eşimdeki sıkıntılarda öyle cok büyük sorunlar değil ki 2 ay klomen kullandım sonrasında daha denemeywelimm tüp bebeğe gecelim dedi ama onun tutcağı ne malumm bir hayal kırıklığını daha şu dönemde kaldıracak gibi dğeilimmmm :KK14::KK14::KK14::KK14:

Ya canım sıkma canını sen ben bir doktora gittim ve benim sadece fsh değerim 13,6 çıktı ve bana 4 klomen kullan eğer hamile kalmaz isen gel tüp bebek yapcaz dedi salak dedim hiç sıkıntım olmadıgı halde ne tüp bebeği para tuzağı bunlar canım benim

canımmm cok üzgünüm şuanda başımdan kaynar sular dökülmüş gibi oldummm bir yandan beklemek istemiyorummm biryandan korkuyorum olmazsa tutmazsa diye :KK14::KK14::KK14: napcaz biz yaa :KK14::KK14::KK14:

Bi ağlama canım önce sakin ol bi bardak su iç. Eşin ne diyo bu duruma rahim kalınlığı iyi diyorsun bu da tüp bebekte pozitif olma ihtimalini yükseltiyor zaten siz de istiyorsunuz canım maddi ve manevi olarak hazırsaniz ve doktorunuza guveniyorsaniz onu dinleyin kuzum

Ya canım sıkma canını sen ben bir doktora gittim ve benim sadece fsh değerim 13,6 çıktı ve bana 4 klomen kullan eğer hamile kalmaz isen gel tüp bebek yapcaz dedi salak dedim hiç sıkıntım olmadıgı halde ne tüp bebeği para tuzağı bunlar canım benim

aslında hocama yaptırcam demsi tuhafıma gitmedi değil ama dışardaki kadar tüp bebeğe para vermezsin dedi...bende devlet üniversties olduğu için en fazla 1.5 tutar dyordum ama eylülnaz 3 bini bulur diyor zaten dıardakiler 4-5 bine yapıyo tüp bebeği :26::26::26:

Bi ağlama canım önce sakin ol bi bardak su iç. Eşin ne diyo bu duruma rahim kalınlığı iyi diyorsun bu da tüp bebekte pozitif olma ihtimalini yükseltiyor zaten siz de istiyorsunuz canım maddi ve manevi olarak hazırsaniz ve doktorunuza guveniyorsaniz onu dinleyin kuzum

canım maddi olarak haxırız sıkıntımız yok cok şükür ama ben hazır değilim alışamadım daha bu fikree bi tuhaf oldumm eşimle şimdi konuştum yaptırırz diyor mayısta yaptıralım dediyse haziranda tatile gidelim diyor bende o süreçte yola çıkamam ben eğer yaptırırsak dedimm ondan haziranda olursa olsun dedimm bi bakalım akşam eve geleyim konuşuruz diyor...medicalparkta üroloğa sonuçları gösterdik adam bize hiç kötü demedi bazı değerlin düşük ondan e vitamini yazdı öyle olsa demez miydi bebeğinizin olması için tüp bebek diyee :26::26::26:

canım maddi olarak haxırız sıkıntımız yok cok şükür ama ben hazır değilim alışamadım daha bu fikree bi tuhaf oldumm eşimle şimdi konuştum yaptırırz diyor mayısta yaptıralım dediyse haziranda tatile gidelim diyor bende o süreçte yola çıkamam ben eğer yaptırırsak dedimm ondan haziranda olursa olsun dedimm bi bakalım akşam eve geleyim konuşuruz diyor...medicalparkta üroloğa sonuçları gösterdik adam bize hiç kötü demedi bazı değerlin düşük ondan e vitamini yazdı öyle olsa demez miydi bebeğinizin olması için tüp bebek diyee :26::26::26:

Ne desemki canım bi kaç ay deneyin dicem bi yandan da zaman kaybetmeyin akşam konuşun canım.

Ben kullanmazsam yum gelişmio yaa bi sebeb yok ama tutunmadı işte:KK43:

şu soğan kürünü, balı tarçını bi denesen. deneyenler çok iyi sonuçlar almış.
birde omega 3 kullanımı yumurtaların gelişiminde çok etkin.

benimde yumurtalar harikaydı ama olmadı....

senin rahim kalınlığı nasıl ?

bikac ay deneyelim hocam desem şimdi dedi ki ilkbahar ayı tüp bebek çin cok güzel aylar tutma oranı daha yüksek oluyo dedi offoffffffffffff :KK14::KK14::KK14:
aşılama yapmadan tüp bebek deneme canım..önce aşılama yapılması lazım ya o tutmazsa o zaman tüp bebek yapılır...

X