Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Allah bagislasin canım :) klomende ikinci ayım ama ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum sorun eşimde gerçi dehhayırlısı olsun

Nasil oldun Ariver cimmm gorusemdikkk birkactir.. Iyi misin kuzum ???
Benim de yukarida bahsettigim gibi dun iliskiden sonra acayip bir agri yasadim neden acaba diyorum
tam yumurta catladigi esnaya mi geldi diyorum kafam karisti inan kiiii

Nasil oldun Ariver cimmm gorusemdikkk birkactir.. Iyi misin kuzum ???
Benim de yukarida bahsettigim gibi dun iliskiden bir agri yasadim neden acaba diyorum
tam yumurta catladigi esnaya mi geldi diyorum kafam karisti inan kiiii

Iyi canım ne olsun Sinavlarim yakın ders çalışıyorum. olabilir canim belki yumurtan catlamistir. Bende de dun rahimde baski oldu sanki iliski sırasında

mrb arkadaşlar ben de bu ay klomen kullanmaya başladım ilk ay hamile kalma şansı nedir bugün 13.günüm doktor iğne yapacagını da söylemişti fakat 5 tane yumurtam oluşmuş iğne riskli dedi iğnesiz hamile kalabilir miyim şimdiden teşekkürler...

selam,

rahim inceliği gibi problem var mıydı sende ? benimde 2 çok iyi gelişmiş yumurtam maselef tutmadı. eşimin her değeri normal. ama benim rahim ince
yok canım doktorum öyle bişey demedi hatta benim eastrolum cok yüksek çıkıyor doktorum bu cok iyi bebeğin tutunması için dedi araştırdım o kalınlıkla lakalıymış
Medine caksirli bitkisel karisim cnm...

canım tüp bebek dedi banaa

canımm o Allahın takdirine kalmış birde eşinin değerleri nasıl? benim geçen ay 3 yumoşum vardı arkadan gelenlerde vardı yumurtalar tutmadı

canım onu anck allah blr. ama ck güzl yumurta sayn. inş tutarda çiftr çiftr gelr kuzucklarn. olck de olmlu dşn de olsnlr inş.

Son düzenleme:
canımm o Allahın takdirine kalmış birde eşinin değerleri nasıl? benim geçen ay 3 yumoşum vardı arkadan gelenlerde vardı yumurtalar tutmadı

canım sagol cevap verdiğin için. eşimin sperm sayısı morfolojisi çok iyi Allah'a şükür bende de sorun sadece yumurtalarımın geç gelişmesiydi başka sorun yok bilmem ki çok yumurta şansı azaltıyor mu hiç bilmiyorum ya çatlamazsa diye de korkuyorum

canım hiç aşılama olmadn drek mi. ee napcksn peki

canım aşılama ben önermiyorum tutma riski cok düşük birde çalışıyrsun o kadar uğraşcaksın git gel yapacaksın dedi.zaten bulunduğum şehirde aşılama yapan yer yok ilk başta rahim filmi dedi hocam korkuyorum ama gerekiyorsa gidip medical parka yaptırayım dedimm.sonra eşimin değerleine baktı tekrardan bak şöyle bişey yapalım dedi hiç uğraşma rahim filminden de kurtulmuş olursun hem dedi.aşılama tutacağını sanmıyorum dedi.. doktrum malatya üniversite hast den gelmiş benim orda hocam var dediben burdan yumurta takibini yaprım büyütürüm sonra malatyaya gidersin orda toplama ve transfer işlemlerini yapar benim kendi hocam ben onunla görüşürüm dedi hem dışardaki tüp bebek kadar maliyetli olmaz sana dedi boşuna gitmesinn paran dedi..orda sıra alma vs tüm işlemleri ben burdan hallederim boşuna vakit kaybetmeyelimm çünkü senin yumurtalrın ilaçlara cok güzel cevap veriyor dedi...ilkbahar ayları tüp bebek için cok güzel aylar mevsimlede alakalı mayıs ayında istiyorsan yapalım dedi eşinle konuş hatta bigün yanıma gelin konuşalım dedi.

canım biribimirimze yarıdm için burdayız tabikide bildiğim kadaıyla yardımcı olcam hyır canım azaltmaazz aksinee cok güzel bişey bu.her kadının normalde bir şansı varken seninki 5 olmuş oluyor.bencee doktorundan çatlatma iğnesi iste çünkü yumurtan cok ben geçen ay vuruldumm mesela o zmaan tüm yumurtaların çatlıyor..çatlamayan yumurtan kalırsa kiste dönüşebilir boyutlarını biliyor musun yumoşlarının? bir söyle ona göre yorum yapalım canımm

inşallah canım sagol olsun da çif tek fark etmez Allah kimseyi evlatsızlıkla sınamasın tek korkum yumurtam iğnesiz çatlar mı çatlamaz mı

endişelnme çtlar inş. havuç kürüne bi bk intrnettn yumurta çtlaması ıçn canım.

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah

canım bildiğim kadarıyla solda 4 tane vardı en büyügü 22 mm sağdaki de 19lardaydı dün yarın tekrar gidicem bakalım ne olacak son durum şunu da söyliyim doktor da dediğinin tersini söyledi iğne yaparsam kis olabilir dedi ben de anlamadım

amin canım cok kararsız kaldım ya napsak ki

Of gerçekten çok karışık işler bende aşılama düşünüodum senin dr söylediği kafamı karıştırdı ama dr na güweniosan dediğini yap bence benimde son çare o çünkü bu ilaçlar bi taraftan zarar werio bize:26::

yaaa öyle dme ben aşılama yaptrdm ama üzülürüm. inş senin icn hayrlsı olr doktrn yardmcı olcksa dgerlndr bu durumu.ama bn şuan dvlette de yaptramam tp bebek ki 3000 e kadar mal oluyo.kredi ödyrz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…