Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ay çok heycanlı.. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm

hadi ya.. doktora gitmiyo musun kuzum

GİTTİM CANIM baktı sorun yok yumurtan gelişmiş dedi sol tarafta gün aşırı ilişki önerdi zaten o haftadan sonra göğüslerim şişti dolgunlaştı ağrımaya başladı bu haftada damar görüyorum sanki yeşil yeşil göğümün uç tarfında değil ama tenimde damarlar

GİTTİM CANIM baktı sorun yok yumurtan gelişmiş dedi sol tarafta gün aşırı ilişki önerdi zaten o haftadan sonra göğüslerim şişti dolgunlaştı ağrımaya başladı bu haftada damar görüyorum sanki yeşil yeşil göğümün uç tarfında değil ama tenimde damarlar

hadi hayırlısı olsun canım.. yumurtlama zamanın ne zamandı

hadi hayırlısı olsun canım.. yumurtlama zamanın ne zamandı

adetimin 5.günü gittim ultrasyonla baktı haftaya gel bitince alttan bakıcaz dedi
26 martta gittm baktı işte bu haftan önemli dedi canım bide vücudum yanıyor resmen heleki akşamları eşimde diyo ne oluyor yanıyosun sen diyo özellikle göğüs kısmım

adetimin 5.günü gittim ultrasyonla baktı haftaya gel bitince alttan bakıcaz dedi
26 martta gittm baktı işte bu haftan önemli dedi canım bide vücudum yanıyor resmen heleki akşamları eşimde diyo ne oluyor yanıyosun sen diyo özellikle göğüs kısmım

o zaman kan tahlili yapptır canım varsa çıkar zaten adet tarihini de bilmiyosun

Kızlar yaa ben çok kararsızım bir yıldır bebek istiyoruz geçen ay klomen we çatlama iğnesi kullandım 2 yum. Oldu çatladı sonuç yok:KK43: bu ay kist olmuş ara werdi bidahaki aya tedawiye dewam dedi eşimde sorunyok aşılamamı isteseö die düşünmeye başladım annem ler kayınvalde filan gerek yok diolar ne yapsam kiiiiiiii yaaa poff:26::

slm canım seninki kac ölcüsü benimki 5,1 ince demişti doktor

selam,

ben 3 ay önce gittim. adetin 17. günüydü sanırım 7 dedi.

3 nisanda gittim kalınlık 5 mm dedi. o ayda klomen kullanmıştım ve adetim 2 gün geçmişti. adet olmanada 1 hafta - 10 gün var dedi. ama ben ertesi gün adet oldum.

yani adetten 1 gün önce 5 mm az mı ? normal mi ?

hiç bişiy anlamadım.

sen tedavi gördün mü rahim inceliği konusunda ?

ayyyy kizlarrrrr ben geldim ama kimse yokkkkk :KK17:
kac gundur grip yatiyordummm agir bir sekilde ilacda kullanmadim ne olur nolmaz diye.. ondan hemen ayaga kalkamadim
dun kalktim ancakkkk..

Neler yaptiniz bakiyimlmmm ben yokkennn ... bu arada dun esim geldi Turkiyeden :KK4: :KK4::KK4: dedim yuruuuu yumurtikler
catliyorrrrr :KK1:
yalniz kizlar birsey sorucam size ... ben dun esimle iliskiye girdikten sonra kasiklarimda bir agri bir agri anlatamam
ilk defa boyle oldu hic simdiye kadar olmamisti.. ayaklarimi karnima cekerek uyuya kalmisim .. ama en az 15-20 dk
bicak gibi batmalar diyim cok fazla gaz sikisirda hareket edemezsiniz oyle gibi .. hic boyle birseyi yasayan var mi ??
Varsa neden olabilir ??? Ayaklarimda Usutme falan mi oldu ki bende dicem aam cok dikat ediyorumm :26:

Nasıl görünüyor bu aceba benim dr bununla ilgili bişeydemedi 2 yum çatladı ama tutunmadı ultrasonda damı belli oluyor

tutunma olmadıysa büyük ihtimal rahim inceliğinden diyor bir çok doktor.

tabi diğer bütün değişkenler sabitken :)

yani yumartalar gayet güzel gelişiyor, sperm kalitesi iyi, en önemli günler değerlendiriliyor. ama sonuç alınamıyorsa bu ihtimali düşünmek gerekiyor.

ayrıca klomen kullanırken yumurtlatıp yumurtaları geliştiriyor fakat rahimide o hızla inceltiyomuş.

bişeyi tamir etmeye çalışırken öbürünü bozuyoruz yani !

ben 1 ay kullandım kullanmıcam artık

csnımm bende sorun yok yaa eşimin işte biraz sorunları var yoksa yumurtlamam falan süper oluyor doktorum bile şaşırıyor geçen ay 3 yumoş vardı büyük arkadan gelenlerde varr dedi şaşırdı ama nasip ya olmadı işte....enfeksiyon için şu soğan kürün yapsana bende çıkıyordu hep geçen ay yaptım gerçekten içimin temizlediğini hissettim felaket akıntım olduuu ve pko ya da cok iyi geliyormuş canımmm

benmde doktorumj haaayret ediyor canım ya 4 yumurta ile nasıl tutmuyor diye :KK43:( birde hep büyüktü yumurtalarım. 20 21 22 mm ydi.

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu258 Nisan 2014Klomen 2.deneme + Çatlatma iğnesi
Ariver2120 Nisan 2014Klomenle 2.deneme + Çatlatma iğnesi
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk denemede Hamişş :KK49:
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam295 Mayıs 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Klomenle ilk denemede üçüzlerine Hamiş :KK49:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi
yBiberli_pasta24?Klomenle ilk deneme

ilk denemede çatlatma iğnesi dahil hemen hamile kalmıştım :KK49: yumurtlama sorunum vardı 1 yıl korunmasız hamile kalamayınca kullandım kasımda kullandık 4 aralıkta öğrenmiştim şimdi kızım 9 aylık :)

ilk denemede çatlatma iğnesi dahil hemen hamile kalmıştım :KK49: yumurtlama sorunum vardı 1 yıl korunmasız hamile kalamayınca kullandım kasımda kullandık 4 aralıkta öğrenmiştim şimdi kızım 9 aylık :)

Allah bagislasin canım :) klomende ikinci ayım ama ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum sorun eşimde gerçi dehhayırlısı olsun

X