Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

yrın görürsünüz geldi benim kırmızılar derimmmm :KK1::KK1: inş dmeem deyimdee :KK16::KK16:

inaşallah gelmez canım ::KK20: benim bu ay son artık doktora gitmicem ilaç da kullanmak istemiyorum çok yoruldum sanki ya... kafam bulandı artık.. doktorum da aşılama diyecek zaten bi dahaki ay gidersem gtmek istemiyorum eşim de onda sorun oldunu kabul etmiyo bende bişey yok bunlar yanlış diyor... tek başıma savaşıyorum çabalıyorum olmuyooooooooooo :KK19:

inaşallah gelmez canım ::KK20: benim bu ay son artık doktora gitmicem ilaç da kullanmak istemiyorum çok yoruldum sanki ya... kafam bulandı artık.. doktorum da aşılama diyecek zaten bi dahaki ay gidersem gtmek istemiyorum eşim de onda sorun oldunu kabul etmiyo bende bişey yok bunlar yanlış diyor... tek başıma savaşıyorum çabalıyorum olmuyooooooooooo :KK19:

innnşşş canımmm...bende doktoruma gitcem bu ay ara verelimö dicemm...sanki yıllardır tedavi görüyor muşum gibi geldi bu 2 ay bana...biraz ara verelim onera devam ederiz dicem kabul ederse bakalımmm :KK14::KK14::KK14:

innnşşş canımmm...bende doktoruma gitcem bu ay ara verelimö dicemm...sanki yıllardır tedavi görüyor muşum gibi geldi bu 2 ay bana...biraz ara verelim onera devam ederiz dicem kabul ederse bakalımmm :KK14::KK14::KK14:

ben doktorumu değiştirmek istiyorum aslında ama doktor bulamıyorumm... aynen bende de 2ay tedavi ama yıllardır tedvai oluyomuşum gibi hissettim ve yoruldum.. eşimin her ay adet gününde umut dolu gözleri... başkasının çocuklarını sevmesi acıtıyo bazen... :KK50:

ben doktorumu değiştirmek istiyorum aslında ama doktor bulamıyorumm... aynen bende de 2ay tedavi ama yıllardır tedvai oluyomuşum gibi hissettim ve yoruldum.. eşimin her ay adet gününde umut dolu gözleri... başkasının çocuklarını sevmesi acıtıyo bazen... :KK50:

evet benim eşimde bu tedaviyew başladık başlayalı cok umutlanıyor ama sonu hüsran :KK14::KK14: hatta umutlanmasın diye bu ayda yok bişey deyip deyip duruyorumm...doktora gdip gelmek ama en çokta ilaçlar yordu bence bizi altüst etti ara verip soğan kürü ve inccir kürüne devam etmeyi düşünüyorum bir kac ay gitmeyim doktoraa :KK50::KK50:

evet benim eşimde bu tedaviyew başladık başlayalı cok umutlanıyor ama sonu hüsran :KK14::KK14: hatta umutlanmasın diye bu ayda yok bişey deyip deyip duruyorumm...doktora gdip gelmek ama en çokta ilaçlar yordu bence bizi altüst etti ara verip soğan kürü ve inccir kürüne devam etmeyi düşünüyorum bir kac ay gitmeyim doktoraa :KK50::KK50:

aynen canım yoruluyoruz daha çok umutlanıyoruz iilaç kullanınca beklentimiz daha da artıyor... aslında bi yandan aara verelim diyorum bi yanım da zaten olmuyo neyin arasını veriyosun çözüm bul diyor... her şey karışık.. bi adet günüm gelsin de o zaman eşimle ne yapalım diye konuşacam..

aynen canım yoruluyoruz daha çok umutlanıyoruz iilaç kullanınca beklentimiz daha da artıyor... aslında bi yandan aara verelim diyorum bi yanım da zaten olmuyo neyin arasını veriyosun çözüm bul diyor... her şey karışık.. bi adet günüm gelsin de o zaman eşimle ne yapalım diye konuşacam..

vallahi canım beni anlatıyorsunnn düşüncelerimiz duygularımız aynı...bir yanım ara ver kafan rahatlasın biraz diyor diğer yanımda çaresine bak neden zaman kaybetme diyor :KK50::KK50: bu senede geçsin böylede seneye kadar olmazsa tüp bebek düşünüyorum artık burdan bir kac rkadaşım tip bebekle hamile kaldı onlarınmda eşlerinde biraz soerunlar vardı nasip diyorum inş o günlere gelmeden bebeklerimi<z kucağımıza almayı nasip eder Rabbim c.c.:KK16::KK16:

vallahi canım beni anlatıyorsunnn düşüncelerimiz duygularımız aynı...bir yanım ara ver kafan rahatlasın biraz diyor diğer yanımda çaresine bak neden zaman kaybetme diyor :KK50::KK50: bu senede geçsin böylede seneye kadar olmazsa tüp bebek düşünüyorum artık burdan bir kac rkadaşım tip bebekle hamile kaldı onlarınmda eşlerinde biraz soerunlar vardı nasip diyorum inş o günlere gelmeden bebeklerimi<z kucağımıza almayı nasip eder Rabbim c.c.:KK16::KK16:

bence de zaman kaybetmeyelim canımmmm...

Evrakcu çok negatifsin kuzum hemen test yap bakayım sonucu bize bildirirsin bekliyorum seni:KK55:

canlarımmmm ben vücuıdumu tanıyorum aylardır bu ateş ölçme yöntemini kullanıyorum daha hiç şaşmadııı ayrıcaa daha adetime var zaten testimde yok bekleyim ben en iyisi :KK50::KK50: sen naptın verdin mi kanı canımm

Benim bu ay 3.clomen kullanisim.
Arti metformin'ede basladim!
Her ay herkesin "var mi biseyler" demelerinden, umut dolu gozlerden kacmak istiyorum..
Hayirlisi..

kızlarr benimde klomeni ilk denemem..günde 1 tane iç dedi dr.um bana..5 gün kullandım. 12. gün gitim yumurtalarım büyümüş çatlamak üzereymiş..günaşırı ilişkiye girin dedi..progestan ilacı yazdı günde 3 kere kulan kutu bitene kadar dedi..10 gün sonra bitiyo progestanda..adet olursan gelirsin dedi adet olmazsan hamilesin demektir dedi..beni o kadar sevindirdi o kadar mutlu etti ki..rabbim isteyen herkeze nasip etsin..
bu arada 200. sayfaya kadar gözümü kırpmadan okudum..beynim sulandı resmen sonra en son sayfaya geçtim..hamiş olan anneler inşşalah bebeişlerini sağsalim kucaklarına alırlar..

Rabbim sizlerede versn cnm insallah

Evrakcum seninle sanırım kaderimiz aynı bende erkenden adet oldum bana soğan kürünü yazıcaktın ya özelden yazsanda ben başlasam ona canım

canlarımmmm ben vücuıdumu tanıyorum aylardır bu ateş ölçme yöntemini kullanıyorum daha hiç şaşmadııı ayrıcaa daha adetime var zaten testimde yok bekleyim ben en iyisi :KK50::KK50: sen naptın verdin mi kanı canımm

Yok canım cuma günü inş veririm hem kontrole de gideceğim bakalım

kızlar selam 5 nisan itibariyle regl oldum yeni bat 5 mayıs..druma gittim kist oluşmamış..tekrar klomen verdi..bu ay çatlama iğnesi yapacaz dedi..
bakalım hayırlısı..

yok kuzum ben artık vücudumu tanıyorum her ay böyle olur önce 36.5 e sonra 36.4 e en sonda 36.2 hep adet görürrüm ben..sanırım adet günümde olucam hayırlısı...demekki daha zamanı var hayırlısı

canım benm sende yumurtlama oluyo zaten eşinin bence degerlerini yükseltmek gerekli . dr ilaç falan yazmadıysa keçiboynuzunu artık başla . olucakmışşsın gibi düşün olmazsan ne güzel ama olursanda biraz rahatla akışına bırak ben bu ay öyle yapıyorum. sogan kürü yapmaya başladım.iltihaplanma için . geleck ayda incirle keçi boynuzuna başlıcam .kısmet acaba bu aydan mı başlasam eşime keçi boynuzunu . erkekleridaha önemli yumurtlma oluyo ama . foss:KK43: erkeklerin kalitesi hızı önemli.

Evrakcum seninle sanırım kaderimiz aynı bende erkenden adet oldum bana soğan kürünü yazıcaktın ya özelden yazsanda ben başlasam ona canım

canım sogan krüne adet bittikten sonra başlıyosun.
klorsuz iki bardak suyu kaynatın. Orta boy 1 adet kuru soğanın en dıştaki ince kabuğunu soyunuz. Daha sonra 4’e veya 6’a bölerek kaynayan suyun içine atınız. 5 dakika ağzı kapalı olmak şartıyla kaynatınız. Sonrasında ocaktan indirip ılınmasını bekleyiniz.
Ilındaktan sonra süzerek, öğle yemeğinden 10 dakika önce bir su bardağı içiniz. Akşam yemeğinden önce de aynı şekilde taze olarak hazırlayarak içiniz.
Kuru soğan kürünün uygulanması süresi 15 gündür. Kür bittikten sonra tekrar uygulanmaz.

ben biraz geç başladım bugün iik içtim. yumurtlamayada faydası varmış. artı polikstik over hastaları , enfeksiyona karşı birebirmiş .kısmet Rabbim şifa versin hepimize

erkeklerin hepsi aynı tatlım . bizim hormanlardanmı nedir bilinmez bu önüne geçilmez bi annelik iç güdümüz var. ama onlarda farklı daha rahatlar. ben geçen ay eşimle kavga ettim bu yüzden. istemiyosun diye. böyle davranınca bütün çabalar boşa gidiyo gibi geliyo bana :KK43:

canım sogan krüne adet bittikten sonra başlıyosun.
klorsuz iki bardak suyu kaynatın. Orta boy 1 adet kuru soğanın en dıştaki ince kabuğunu soyunuz. Daha sonra 4’e veya 6’a bölerek kaynayan suyun içine atınız. 5 dakika ağzı kapalı olmak şartıyla kaynatınız. Sonrasında ocaktan indirip ılınmasını bekleyiniz.
Ilındaktan sonra süzerek, öğle yemeğinden 10 dakika önce bir su bardağı içiniz. Akşam yemeğinden önce de aynı şekilde taze olarak hazırlayarak içiniz.
Kuru soğan kürünün uygulanması süresi 15 gündür. Kür bittikten sonra tekrar uygulanmaz.

ben biraz geç başladım bugün iik içtim. yumurtlamayada faydası varmış. artı polikstik over hastaları , enfeksiyona karşı birebirmiş .kısmet Rabbim şifa versin hepimize

Canım teşekkür ederim bişey sorcam bu soğan kürünün söktürücü özelliği var ya peki bunu yaparken birde çalılşmalar olacak bebek te sıkıntı olursa peki olmasında

Arkadaşlar yorumlarınıza çok ihtiyaçım var !!!

Klomeni geçen hafta pazartesi kullanmaya başladım günde 2 kere,doktor haftaya pazartesi gel dedi bakalım yumurtalıklarına.
Bu gün gittim çok fazla yumurtam olmuş bi kaç tanesi güzel, perşembe günü tekrar gel dedi kontrole...
Şimdi ben anlamadım, normalde hepiniz böyle mi oldu ? İlacı bitirdikten sonra beklediniz mi 4-5 gün daha ? Yoksa hemen çatlatma iğnesini oldunuz mu ?
Bu işte bi terslik var mı sizce ?

X