Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

öncelikle tebrikkk ederim Allah hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :KK9:bizlere de dua edin hamişler olarak bu sayfa uğurlu gibi çoğalıyo hamileler inşallah bizde bu mutlu haberden yakında alırız

teşekkür ederim canım amiiin tez zamanda sizlerdende iii haberler alırız inşallah

Oyyyy canımm benım hayırlı olsun bebişinnnnn sen nelerrr yapmıştın bizede anlatsan belki işe yarar bizim içinde:KK1::KK1::KK1:

amiiin teşekkür ederim canım valla bu ay klomen kullandım evrakcu sağolsun çörek otu bal tarçın karşımı yap demişti onu kullandım bu ay daha rahattım stres felan yoktu ondan oldu herhalde

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm demiştim bak sanaaa yükselecek diyeeee için raht olsun ohh şükürler olsunnn:KK16::KK16::KK16::KK16: maşallah size kuzummmm :nazar::nazar::nazar::nazar: darısı bize inşş :KK16::KK16::KK16:

evet canım ama işte yinede korktum amiiin tez zamanda inşallah hamişler topluluğu oluruz Allah razı olsun senden de çörek otu kürünüde söyledin bana Allah gönlüne göre versin tez zamanda

amiiin teşekkür ederim canım valla bu ay klomen kullandım evrakcu sağolsun çörek otu bal tarçın karşımı yap demişti onu kullandım bu ay daha rahattım stres felan yoktu ondan oldu herhalde[/QUOTEB

bende ıkısını bir arada yaptım ama bana pek faydalı olmadı canım yaa:KK43::KK43:

hayırlısıyla inşallah..senin üçüzlerin mi olcak..:nazar:çok sevindim ben rabbim inşaalah banada çoğul gebelik nasip eder:KK49:..:emir_bebek:hep öyle dua ediyorum ben..inşallah bebişlerini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın dua et bizlerede..

günaydınn canım tuzlu şeyler tüket kuzummmm niyee ağladın ki sen böyle şeylerden uzak durman gerekiyor biliyosun kuzummm :KK16::KK16:

canım ben daha adet olmadım ama ateşim düşüyor bir iki güne gelir benimkiler...kuzummmm şirine82 benden önce davranıp yazmış dışı kahverengi olan soğan olcak içi beyaz olcak..birde ılıkken içeceksin kzuum bunu unutma sakın ok burnunun kapat dik kafayaa aynen tarif ettiği gibi yap hzır su olacak unutma canmımmm..birde buna başlamıken eşine keçiboynuzu başla canımm ben bu akşam eşime kecibpynuzuna başlıyorum sonrasınında kendime soğan kürüne hayırlısı inş kuzucummmm:KK16::KK16:

inş değerin artmıştır canım benimmmm :KK16::KK16:

aynen canım dediğin gibi klomen bende fazlasıyla işe yarıyor doktoeum bile şaşırıyor her gittiğimde cok güzel diyor ama bebiş olmuyor...evitap yazdı bi onu içiyor zaten..dediğin gibi bu akşam keçiboynuzuna başlıyorum canımm 3 ay düzenli yapcam bunu ne olursa olsun bırakmak yok inş işe yarar...sende vakit kaybetme bence canım bu akşam başla keciboynuzunaa spermler cok önemli gerckten inş faydasının görürüz kuzummm :KK16::KK16:

yok canım bi sıkıntı olmuyor biraz erken başla istersen ben bu ay öyle yapıcam.gecen ay adetin 7 günün başlamıştım bu ay 2. günü başlamayı düşünüyorum kuzummm

olmadım kuzummmmm ama olacam çünkü ateşim düştü :KK50::KK50: aynen öyle canımm 3 yumoş vardı yaa arkadan gelenlerde var diyordu doktor yani en aşağı 5 yumoştan 1 tanesi bile olmamış tutmamış nasip diyorummm sadece nasipp....Rabbim c.c. hayırlısını versin herşeyin...

Ewrakcu bnde panikatak var o yzdn sknti oluyo

kızlar hamileyiiiim Allah isteyen herkese versin çok mutluyum kan değerim 246.2 çıktı çok şükür :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52:

Tebrikler canım Allah sağlıklı sıhatli kıcağına alıp büyüymeni nasip etsin bizlerede dua et olurmu duan kabul olur inş. minicik melekler taşıyorsun çünkü:-D

yaaa aynenn işte ben gibi 6. hafta ve başşayan mide bulantısı ..inş senin hemen geçer canım..
kendine iyi gelecek şeyleri bulmalısınn..
bana kraker, leblebi falan fayda etmedi..
elma, muz ve karpuz yiyorum onlar iyi geliyor..
sende arayıp bulacaksın..inş uzun sürmezzz:KK31::KK31:

Badem erik ve cagla mukkemmel geldi tuzlayip yeyince cok iyi gldi

X