Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Insallah cnm simdi 10 günün dolmasini ve adet olmamayi bekliyorum..incitanem topikteki yorumlarını okudum ama hatırlayamadım tam..gebe misin suan..hangi asamadasin..

Evet ama beta hcg biraz az yükseldi biraz endişelerim ama takmamaya çalışıyorum Dr keseyi görelim hcg çok önemli kriter değil dedi ama bakalım cuma günü gideceğim kese için inş bir sorun olmaz

Canım inş hamile kalırsın bu ay bana da aynı tedavi uygulandı inanıyorum ben olacak :KK49:inş bu topik sana Uğur getirir

Evet ama beta hcg biraz az yükseldi biraz endişelerim ama takmamaya çalışıyorum Dr keseyi görelim hcg çok önemli kriter değil dedi ama bakalım cuma günü gideceğim kese için inş bir sorun olmaz
Rabbim bebegini sana bagislasin insallah kucagina alırsın sağlıkla. .

arkadaşlar birşey sormak istiyorum...aranızda durumu benim gibi olan var mı merak ettim.benim hiçbir sorunum olmamasına rağmen doktora gittiğimde serephone verdi.yumurta sayısını çoğaltıp döllenme şansını yükseltsin diye.benim gibi yardımcı tedavi olarak kullanan var mı merak ediyorum,genelde pko hastaları kullanıyor hani...

benimde haln dvam edyo agrm.ama umarm bugn çtlamamştr benimki yarn 15 te aşılama olck benim. bilemedim ya yarn bi olsydı.
Korkma canım doktorun planlayarak yapmıştır riske atmaz. Ilk asilama mi canım ne kadar süredir istiyorsun uz bi sorun var mı sende ya da eşinde

Korkma canım doktorun planlayarak yapmıştır riske atmaz. Ilk asilama mi canım ne kadar süredir istiyorsun uz bi sorun var mı sende ya da eşinde

1,5 yldr istyrz canım.bende pco var eşmde bi skntı yok. ilk aşlmam olck ksmetse.

cnm benm herşeyim çok normal dedi doktor eşimde sıkıntı var ilaç kullanıo 1 aydır 6 ay kullanması gerekio daha hareketliliği yükselmemiştir o yüzden zamana bıraktım onun hareketlilik yükselince zaten olur:KK43:

canım düşük olan ne ileri hızlı hareketli mi...

Günaydınnn kızlar nasılsınızz bugünn

Kuzumm olmamıssin daha üzülme .belli olmaz daha .hem birgün Olucak Allahin izniyle düşürme moralini
canım bugün 36.4 e düştü olucam çünkü her ay böyle olur arkasınada gelir benim kırmızılar bugün yarın olurum yani hayırlısı :KK16::KK16:
inşş canım sağol bitanemm sen test yaptın mı?
yok canım yapmadım ama ateşim düştü gelecek benimkiler...
canım adet olmadan hemen belli olmaz hemen kötü düsünme bende adet oldum dün insallah sen olmazsın:KK14::KK14::KK14:

inş canımmm ama gelecekler biliyorummm.....

hayırlısı canım hakkımızda:KK14::KK14::KK14:

canım dur bakalım daha olmadnki. yarn bi test yap ya idrar ya da kan çkar artk. hakknda hayrlsı olsun.

canımm adetim yarın zaten bekleyelim bakalımmm...

malesef güzel haberlerle gelemedim size...bu ayda olmadı nasibimizde yokmuş...bugün ateşim düştü sabah 2 güne kadar gelir kırmızılar herşeyin hayırlısını versin Rabbim:KK16::KK16::KK16:

canım ateşe güvenme ya.. yanıltıyor o.. ben geçen ay ateşim yüksekken adet olmuştum... bence yarın sabah bi idrar testi yap:KK16:

canım ateşe güvenme ya.. yanıltıyor o.. ben geçen ay ateşim yüksekken adet olmuştum... bence yarın sabah bi idrar testi yap:KK16:

yok kuzum ben artık vücudumu tanıyorum her ay böyle olur önce 36.5 e sonra 36.4 e en sonda 36.2 hep adet görürrüm ben..sanırım adet günümde olucam hayırlısı...demekki daha zamanı var hayırlısı

yok kuzum ben artık vücudumu tanıyorum her ay böyle olur önce 36.5 e sonra 36.4 e en sonda 36.2 hep adet görürrüm ben..sanırım adet günümde olucam hayırlısı...demekki daha zamanı var hayırlısı

canım umutsuz olma.. ben ateş ölçmüyorum artık çok dengesiz çıkıyo sonuçlar.. sıkma canını kuzum daha adet olmadın:KK54:

canım umutsuz olma.. ben ateş ölçmüyorum artık çok dengesiz çıkıyo sonuçlar.. sıkma canını kuzum daha adet olmadın:KK54:

bende son 1 hafta kala ölçmeye başıyorumm...inş öyle olur hayırlısı kuzum yaa elimizden geleni yapıyoruz demekki daha zamanı var deyip avutuyorum kendimi...dün eşimin doğumgünüydü bu ay güzel haberi vermeyi cok istemiştimm ama nasip değilmiş hayırlısını versin Rabbim c.c. her zaman...

bende son 1 hafta kala ölçmeye başıyorumm...inş öyle olur hayırlısı kuzum yaa elimizden geleni yapıyoruz demekki daha zamanı var deyip avutuyorum kendimi...dün eşimin doğumgünüydü bu ay güzel haberi vermeyi cok istemiştimm ama nasip değilmiş hayırlısını versin Rabbim c.c. her zaman...

ayyyy canım olmamış gibi konuşma yaa... sen sabah bi test yap

X