Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2125 mart 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Hamileeeeeeeeeee :KK52:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi

ben adet oldum canım bugün yeni bat 5 mayıs:KK14::KK14::KK14:

Günaydın kızlar. Nasılsıniz. Ya benim iğneden sonra öyle ahim sahim ağrım olmadı ara ara batmalar oldu bi tek. Bi de halsizlik baş ağrısı oldu dun aksam ateşim yükseldi yaniyordum resmen

Merhaba arkadaslar benide listeye ekleyin demistim ama gerek kalmadi kirmizilari gordum 7aydir kullaniyorum klomen+catlatma ignesi bi turlu ise yaramadi hakkimizda hayirlisi artik.:KK14:

Canım doktora nezaman gösterceksin sonucunu sıkma canını düşmemişki

sağol canım ya biraz rahatladım ama yine de tedirginim bende pıhtılaşma var drum bana iğne vermedi aradım hemen başla iğneye dedi işte kaç gündür iğne vurunuyorum inş geç kalmamışımdır:KK50:

canımmm dikkat ertiysen 96 ya cok yakın bir değer...ayrıca herkesinki farklı çıkabilir doktorun neden böyle demiş anlamadım..mesela 4 haftalık hamile iki kişinin değerleri arasında bile fark olabiliyor bence için rahat olsun değerin yükselmiş çünkü canımmm :KK16::KK16:
tekrar aradık dr bekleyin kan testini çarşamba günü yaptırın dedi bakalım keseyi görürsek sıkıntı olmaz dedi ne bileyim işte önce diyorsun bi hamile kalayım yeter sonra kesesi görünecek mi kalp atışı olacak mı bir sürü stres:KK36:ben de kendimi her duruma alıştırdım artık rabbime emanet

Kizlar yardim edin banaaa :KK43: dr um ovutrelle verdi yarin aksam yap dedi anlatti da nasi yapilicani ama korkuyorum esim ben yaparim dedi .. Ama tam
Olarak nereye ve nasi yapilicak bu igbe kullananlar anlatabilir mi? Dart ignesi gibi diklemesine mi yoksa yanlamasina mi vurulucak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bana eşim vurdu canım hiç acimadi korkma. Göbekten vurul daha iyi. Prospektus te anlatmış nasıl yapılacağını çok kolay. Igne ince ve kucuk zaten korkma

tekrar aradık dr bekleyin kan testini çarşamba günü yaptırın dedi bakalım keseyi görürsek sıkıntı olmaz dedi ne bileyim işte önce diyorsun bi hamile kalayım yeter sonra kesesi görünecek mi kalp atışı olacak mı bir sürü stres:KK36:ben de kendimi her duruma alıştırdım artık rabbime emanet

canımmm inş değerin yükelir ve bebişin seninle olur...kimyasal gebelik yaşadım be gerçekten cok zor sevinemiyorun bile hamile olduğuna seni cok iyi anlıyorum inş bebişin senile olur kuzummmmm inşşşşş

malesef güzel haberlerle gelemedim size...bu ayda olmadı nasibimizde yokmuş...bugün ateşim düştü sabah 2 güne kadar gelir kırmızılar herşeyin hayırlısını versin Rabbim:KK16::KK16::KK16:

malesef güzel haberlerle gelemedim size...bu ayda olmadı nasibimizde yokmuş...bugün ateşim düştü sabah 2 güne kadar gelir kırmızılar herşeyin hayırlısını versin Rabbim:KK16::KK16::KK16:

Kuzumm olmamıssin daha üzülme .belli olmaz daha .hem birgün Olucak Allahin izniyle düşürme moralini

Ya kizlarrr bugun doktora gittim sag yumurtada buyume yok solda var dedi 13mm olmus cumtsye kadar buyur dedi de mantar var tedavi bebek dusundugun icin yapamam dedi napacam ben bebis olmasini engeller mi offfffff :confused::eek:

Bence tatlim mantarı tedavi et ondan sonra kal.ilerde hamilelikde sıkınti yaşarsin.

canım adet olmadan hemen belli olmaz hemen kötü düsünme bende adet oldum dün insallah sen olmazsın:KK14::KK14::KK14:

Hadi ya sağlık olsun canım üzülme

hayırlısı canım hakkımızda:KK14::KK14::KK14:

kızlarr benimde klomeni ilk denemem..günde 1 tane iç dedi dr.um bana..5 gün kullandım. 12. gün gitim yumurtalarım büyümüş çatlamak üzereymiş..günaşırı ilişkiye girin dedi..progestan ilacı yazdı günde 3 kere kulan kutu bitene kadar dedi..10 gün sonra bitiyo progestanda..adet olursan gelirsin dedi adet olmazsan hamilesin demektir dedi..beni o kadar sevindirdi o kadar mutlu etti ki..rabbim isteyen herkeze nasip etsin..
bu arada 200. sayfaya kadar gözümü kırpmadan okudum..beynim sulandı resmen sonra en son sayfaya geçtim..hamiş olan anneler inşşalah bebeişlerini sağsalim kucaklarına alırlar..

Son düzenleme:
Günaydın kızlar. Nasılsıniz. Ya benim iğneden sonra öyle ahim sahim ağrım olmadı ara ara batmalar oldu bi tek. Bi de halsizlik baş ağrısı oldu dun aksam ateşim yükseldi yaniyordum resmen

canım bende dn gece yaptrdm ve çok agrm var.bacagmı çekmekte zorluk çkyorum. halszlk bende de var. bide estrofem dye bi ilaç verdi. inş hakkmzda hayrlsı olur.

canım dur bakalım daha olmadnki. yarn bi test yap ya idrar ya da kan çkar artk. hakknda hayrlsı olsun.

yarın allahın iznyle 15 te aşılama yaplck. dualarnzı eksk etmyn lütfn.rabbim hakkmzda hayırlsı nyse onu nasp etsn.allah razı olsun hepnzdn... :-)

kızlarr benimde klomeni ilk denemem..günde 1 tane iç dedi dr.um bana..5 gün kullandım. 12. gün gitim yumurtalarım büyümüş çatlamak üzereymiş..günaşırı ilişkiye girin dedi..progestan ilacı yazdı günde 3 kere kulan kutu bitene kadar dedi..10 gün sonra bitiyo progestanda..adet olursan gelirsin dedi adet olmazsan hamilesin demektir dedi..beni o kadar sevindirdi o kadar mutlu etti ki..rabbim isteyen herkeze nasip etsin..
bu arada 200. sayfaya kadar gözümü kırpmadan okudum..beynim sulandı resmen sonra en son sayfaya geçtim..hamiş olan anneler inşşalah bebeişlerini sağsalim kucaklarına alırlar..

Canım inş hamile kalırsın bu ay bana da aynı tedavi uygulandı inanıyorum ben olacak :KK49:inş bu topik sana Uğur getirir

X