Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canımmmmmmmm üzüldüm kuzumm yaaa:KK14::KK14::KK14:erken gelmedi mi seninkiler :KK43:(((((((((((

evde testin varsa yap çıkar canımmm
Devamli isteeee senin yazdigin gibi yaniii kaptirmisim kendimiiiii :KK1::KK1::KK1:

ciddiyim kuzumm yaaaa :KK50::KK50: iki kür bir arada yapılmıyor kuzummm bünyeye zarar...soğan kürüne devam et se 15 gün inş sonra gerek kalmaz hamiş olursaunnn kuzumm olmadı incirle devam ederiz bende öyle yapcam bu ay kuzummm :KK16::KK16: toktor evrakcuuuuuuuuu:KK1::KK1:

yok canım test alamadım ki cuma günü :KK50::KK50: kaldı öyle bekliyorum 15. günüm hayırlısı bakalımm :KK16::KK16::KK16:

Az geldi kozlar ama agrim var diodum zaten su anda soktayim çok erken ggeldi :KK5:

isyyyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :18: senin bu ilk kanama kaçıncı gün gelmişti canım ? benim 28.günüm bugün peçeteye pembe 2 damla kadar kan bulaştı devamı gelmedi endişeliyim :KK43:

Kizlar yardim edin banaaa :KK43: dr um ovutrelle verdi yarin aksam yap dedi anlatti da nasi yapilicani ama korkuyorum esim ben yaparim dedi .. Ama tam
Olarak nereye ve nasi yapilicak bu igbe kullananlar anlatabilir mi? Dart ignesi gibi diklemesine mi yoksa yanlamasina mi vurulucak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar yardim edin banaaa :KK43: dr um ovutrelle verdi yarin aksam yap dedi anlatti da nasi yapilicani ama korkuyorum esim ben yaparim dedi .. Ama tam
Olarak nereye ve nasi yapilicak bu igbe kullananlar anlatabilir mi? Dart ignesi gibi diklemesine mi yoksa yanlamasina mi vurulucak

bu iğne deri altına yapılıyo canım.doktorunun söylemesi gerekti sana.ya ola ya kalçaya yada göbeğe yapılıyo.bence özel hastaneye yaptır iğneyi ordaki hemşireler bilir tam olarak.36.saatte mutlaka ilişki önerirler.

canımmmmmmmm üzüldüm kuzumm yaaa:KK14::KK14::KK14:erken gelmedi mi seninkiler :KK43:(((((((((((

Devamli isteeee senin yazdigin gibi yaniii kaptirmisim kendimiiiii :KK1::KK1::KK1:

isyyyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :18: senin bu ilk kanama kaçıncı gün gelmişti canım ? benim 28.günüm bugün peçeteye pembe 2 damla kadar kan bulaştı devamı gelmedi endişeliyim :KK43:

Canim adetimden 5 gün önce yani 23. Gün geldi tek damla kan geldi gerisi gelmedi..

kızlar öğleden sonra pembe bi lekelenme oldu 2 damla kadar bugün adet günümdü normelde arkası da gelmedi hala hiç ağrım sncım yok :KK30:
canım yerleşme kanaması olabilirr 2 gün sonra idrar twdti yap canmmm :KK16::KK16:

hastaneye gidip hemşireler yaptır bence canımmm

canım yerleşme kanaması olabilirr 2 gün sonra idrar twdti yap canmmm :KK16::KK16:

hastaneye gidip hemşireler yaptır bence canımmm

Doktor bana yapabilirsin dedi amaaaa yaaaa

Doktor bana yapabilirsin dedi amaaaa yaaaa

kendine yapabilirsin ama korkuyorsan bence başkasına yaptır acımıyor ama biraz yakıyor iğne o kdar..

kendine yapabilirsin ama korkuyorsan bence başkasına yaptır acımıyor ama biraz yakıyor iğne o kdar..

Damara denk gelme vs durumu olur mu tek korkum
Yanlis yere yapmak dger turlu korkmuyom da

İns esim goturur ben yaparim die tutturduuu ne merakliymis igne vurmayaa bana 😁😁😁

:KK1::KK1: benim eşim iğne vurmayı biliyor normalde sağlık kursunda öğrenmişti ama ben göze alamadım hemşirelere yaptırcam dedimm :KK1::KK1:

:KK1::KK1: benim eşim iğne vurmayı biliyor normalde sağlık kursunda öğrenmişti ama ben göze alamadım hemşirelere yaptırcam dedimm :KK1::KK1:

Yaww beni dinlemio bu adam hahahah yarin olsun da bi bakalm ahh bugun yanimda gelmeyeydi ben ona yalan solerdm ama dr siz de yaparsiniz yaa cok basit diiince :)))

Sen igne vuruldun mu?? Sonuc ne oldu canm

Yaww beni dinlemio bu adam hahahah yarin olsun da bi bakalm ahh bugun yanimda gelmeyeydi ben ona yalan solerdm ama dr siz de yaparsiniz yaa cok basit diiince :)))

Sen igne vuruldun mu?? Sonuc ne oldu canm

sonuç belli değil daha bugün iğneden sonra 15. günüm 3 yumoşum vardı inşbiri tutar adetim ayın 8 inde hayırlısı...

sonuç belli değil daha bugün iğneden sonra 15. günüm 3 yumoşum vardı inşbiri tutar adetim ayın 8 inde hayırlısı...

Ne zaman gel dedi canm sana? İgne vurulduktan 15 gun sonra adet olman lazim dedi bana.. Hemen gel dedi

Ne zaman gel dedi canm sana? İgne vurulduktan 15 gun sonra adet olman lazim dedi bana.. Hemen gel dedi

yok canım o belliolmuyor iştee 17 sinde hatta iğneden sonra 20 sinde adet olanı bile okudumben...adetimmin geçmesini beklicem artık öyle gidicem hayırlısı

yok canım o belliolmuyor iştee 17 sinde hatta iğneden sonra 20 sinde adet olanı bile okudumben...adetimmin geçmesini beklicem artık öyle gidicem hayırlısı

Senin yum lar erken buyumus canm bnm 15. Gun zaten adetim coktan gecmis olck.. 22 nisanda ins gidicem Hayirlisi iyi haberlerini bekliyorum canmmm...

Senin yum lar erken buyumus canm bnm 15. Gun zaten adetim coktan gecmis olck.. 22 nisanda ins gidicem Hayirlisi iyi haberlerini bekliyorum canmmm...

inş canım dua edinnn:KK16::KK16: 12.gün çatlatma iğnemi vuruldum ben canımm inş bilerimiz bizimle olu en kısazamanda..çıkıyorum şimdi ben iyi akşamlarcanımm:KK16::KK16:

inş canım dua edinnn:KK16::KK16: 12.gün çatlatma iğnemi vuruldum ben canımm inş bilerimiz bizimle olu en kısazamanda..çıkıyorum şimdi ben iyi akşamlarcanımm:KK16::KK16:

Tamam canm ben hep ediyorum dua seni de katarim dualarimaa... İi aksamlar canm

Ya kizlarrr bugun doktora gittim sag yumurtada buyume yok solda var dedi 13mm olmus cumtsye kadar buyur dedi de mantar var tedavi bebek dusundugun icin yapamam dedi napacam ben bebis olmasini engeller mi offfffff :confused::eek:

mrb arkadaşlar ben de bugün serophone ye başladım.Allah çok büyük.inşallah biz de annelik duyusunu tadarız.myom ameliyetı oldum 9 ay önce.o yüzden de korkuyorum ya bu ameliyattan doalyı hamile kalamazsam diye..Allah hepimize sabır versin yardımcısı olsun hepimizin..

X