Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kizlar yardim edin banaaa dr um ovutrelle verdi yarin aksam yap dedi anlatti da nasi yapilicani ama korkuyorum esim ben yaparim dedi .. Ama tam
Olarak nereye ve nasi yapilicak bu igbe kullananlar anlatabilir mi? Dart ignesi gibi diklemesine mi yoksa yanlamasina mi vurulucak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu iğne deri altına yapılıyo canım.doktorunun söylemesi gerekti sana.ya ola ya kalçaya yada göbeğe yapılıyo.bence özel hastaneye yaptır iğneyi ordaki hemşireler bilir tam olarak.36.saatte mutlaka ilişki önerirler.

Ya kizlarrr bugun doktora gittim sag yumurtada buyume yok solda var dedi 13mm olmus cumtsye kadar buyur dedi de mantar var tedavi bebek dusundugun icin yapamam dedi napacam ben bebis olmasini engeller mi offfffff

mrb arkadaşlar ben de bugün serophone ye başladım.Allah çok büyük.inşallah biz de annelik duyusunu tadarız.myom ameliyetı oldum 9 ay önce.o yüzden de korkuyorum ya bu ameliyattan doalyı hamile kalamazsam diye..Allah hepimize sabır versin yardımcısı olsun hepimizin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…