Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benim doktorum yaptı canım ama sende talep edebilir sin önemli çünkü

Net 3 tane ablacgm

oYYYY OYYYY KUZULARIMAAAAAA COK OPTUM HEPINIZIIIIIII HADI SAGLIKLA INSALLAH YARABBIM

Ariver eeee soylemis yaaa herseyi ne guzel ... ondan sonrasina da bakican iste sen devamli iliskiye gir esinle bence...
Ya kizlar aklima bir sey takildi ... Bende burada yumurta catlatma ignesi var mi diye sordum biliyor musunuz
burada catlatma ignesi diye birsey bilmiyor kimseeee normal mi bu sizceeee avrupa da ???
Avrupada yasayan arkadaslar bileniniz var mi ?? Yada tanidiginiz bir igne vs :26:

Canım ben doktoruma ovulasyon testlerim hep silik çıkıyor yumurya takibi yaptırmak istiyorum dedim oda takibe aldı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben doktoruma ovulasyon testlerim hep silik çıkıyor yumurya takibi yaptırmak istiyorum dedim oda takibe aldı

Hiç ovulasyon testi de yapmadım ben ama bu ay mutlaka başlatcam doktoru harekete geçsin artık bu ne canım :)

Hiç ovulasyon testi de yapmadım ben ama bu ay mutlaka başlatcam doktoru harekete geçsin artık bu ne canım :)

Gebelik testi gibi ama bu kez çift çizgi yumutladığını gösteriyor ( ben yumurta takibi istedim pkolusun dedi şok oldum sonra tedaviye başladık işte bekliyorum 15'ini bende anlamazdım ama bebeğe karar verdiğimizden beri neredeyse uzman olduk

Devamlı derken canım. Igneyı bugün saat 5 buçukta vuruldum hiç acimadi sabah ilişki düşünüyorum erken bi saatte bi de akşam geç bi saatte sonra gün aşırı bakalım ne olacak

Devamlı derken canım. Igneyı bugün saat 5 buçukta vuruldum hiç acimadi sabah ilişki düşünüyorum erken bi saatte bi de akşam geç bi saatte sonra gün aşırı bakalım ne olacak

kuzummm hayırlara vesile olsun iğnenn inş sabah bide 36saat sonrasına ayarla kuzucummm inş beişin bu ay seninle olur annesi inşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…