Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ne zamandır bebek istiyorsunuz arkadaşlar ve kaç yıllık evlisiniz? sizleri tanıyayım azıcık:))

tatlım ben 1,5 yıllık evliyim 8 aydır bebek istiyoruz..
bu ay tedabiye başladık klomen kullanıyorum..
sen peki
kız çiğköftede ne var ki bende cok seviyom ve yiyom da

canım çiğ köfte kesinlikle yasak içindeki maddelerde bebeğe zarar vercek ve annenin hamile kalmasını zorlaştırcak etkenler varmış..
benim arkadaşımın doktoru sölemişti..
benim doktorda dile getirdi çiğ köfte yasak dedi.

tatlım ben 1,5 yıllık evliyim 8 aydır bebek istiyoruz..
bu ay tedabiye başladık klomen kullanıyorum..
sen peki

canım bende 8 aylık evliyim ve hiç korunmadık.. 1 ay öncesine kadar bekledik ve olmadığını görünce eşim de doktora gitti bende. eşimde hareketlilik sorunu var prooxed diye bir hap verdi onu daha almadık bugün alıcaz keçi boynuzu kürü ve pekmezi veriyorum eşime. bende bu ay kalitesiz yumurtladığımı öğrenince adet olacağım zaman klomene başlayacağım.. bakalım

inş faydasını görürsünn canım..
klomenide kullan sana yardımcı oluruz..sonuçta 1 aylık deneyimli kişilerizzz

anammmmmmmmmm duymmıştım yememe gerek yememem gerekk nasıl tutcamki kendimi yaa evdemi yapsam ki:18:

anammmmmmmmmm duymmıştım yememe gerek yememem gerekk nasıl tutcamki kendimi yaa evdemi yapsam ki:18:

canımm hiç yeme demiyorum ama ben haftada 1 muhakkak yerdim şimdi ayda 1 yiyorumm..insanız yani nefis istiyorrr

tamam canım çok teşekkürler.. kullandığım zaman hep burada olacağım:)

tamam canomm inş hemen faydasını görürsünnn
hehe kullann kullana cok deneyimliyizdir bu konuda söylemesi ayıp

yaa evett...ilaçç beni mahvetti ulann göğüslerimm patlıcakk..utanmasam çıkarcam sütyeniii (hastanedekilrin gözü gönlü aydınlansınn demi ama )

canım bu ilaç yoksa göğüsleri mi şişiryo:)))))))) kilo falan aldırıyomu etkileri nee:)

çalışmaya yeni başlyanlara özellikle...ilişkiden sonra sakın kalkıp yıkanmayın mümkünse sabaha kadar bekleyin..ve kendinizi eşinize silkettirin bacaklarınızdan yukarı kaldırıp bildiğiniz silkelesin banada komik geliyodu ilk bşta ama şimdii öyle gelmiyoo ve yastık kotyun belinizn altınaa

aramızda eşi prooxed plus kullananlar var mı? bnm eşimde bugn başlayacak etkisini görenlr var mı çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…