Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaslar benim bhcg degerim 129 a düştü185 den kimyasal gebelik yasiyorum. Okuyordum kimyasal gebeligi ama basima gelecegini hic zannetmiyordum. Gecen yil 13 haftalik bebegimin ölümünden sonra.

canım üzüldümm yaaa...
ama kimyasal gebelik yaşayanlar genelde hemen hamile kalabiliyor tatlım..
bunu hep okudum..
inş hemen tekrar hamiş kalırsınn

hehe sen cok atıyomuşunnn ben küre sadık kalıyomm :KK52: canım bende Kuranı böyle sular seller gibi bilmiyorum belki yanlışlarımda oluyordur çünkü tecvitli bilmiyorum ama ammeler niyetlere göredir ...Rabbim c.c. kabul etsin inş..

canım bir de MEryem Suresi nde secde varmış onuda yapmak gerekiyormuş secde nasıl oluyor?

arkadaşlar şu tesbihatları çekin her gün bende yapıyorum internetten gördüm ve inanarak yapıyorum sizde yapın yardımcı olmak istedim.

Ya Rahman:Günde 290 defa zikredenin her arzusu gerçekleşir
Ya Selam: Günde 360 defa okuyanın her duası kabul olur.
Ya Mü'min: 43 gün, 5 vakit namazların ardından, 136 defa Ya Mü’min ismini zikreden arzusuna kavuşur.
Ya Musavvir: 336 kere, Bir istek veya arzu için okunursa okuyanın arzusu gerçekleşir.
Ya Tevvab:Günde 409 defa Ya Tevvab ismini zikreden kişinin dünyevi ve uhrevi bütün işleri halolur

Sizde bakabilirsiniz bunlar Allah'ın isimleri ve faziletleri:)

birde Ya Varis canımm...707 kere okumak gerekiyormuş...

arkadaşlar şu tesbihatları çekin her gün bende yapıyorum internetten gördüm ve inanarak yapıyorum sizde yapın yardımcı olmak istedim.

Ya rahman:günde 290 defa zikredenin her arzusu gerçekleşir
ya selam: Günde 360 defa okuyanın her duası kabul olur.
Ya mü'min: 43 gün, 5 vakit namazların ardından, 136 defa ya mü’min ismini zikreden arzusuna kavuşur.
Ya musavvir: 336 kere, bir istek veya arzu için okunursa okuyanın arzusu gerçekleşir.
Ya tevvab:günde 409 defa ya tevvab ismini zikreden kişinin dünyevi ve uhrevi bütün işleri halolur

sizde bakabilirsiniz bunlar allah'ın isimleri ve faziletleri:)

çok saol canım okuycam bunları :KK16:

canım secdyi ben yeni duydum hiç yapmadım öyle bişey..

evet canım ben onu duyunca internetten araştırdım ve secde de ya toplu yapılması gerekiyormuş mesela ya hergün okuduğunun arkasından yapacakmışsın ya da 41 gün okuyunca sonunda ama en faydalısı hergün okuduktan sonra yapmakmış onu bilmediğim için bende başlayamadım bir türlü :/

evet canım ben onu duyunca internetten araştırdım ve secde de ya toplu yapılması gerekiyormuş mesela ya hergün okuduğunun arkasından yapacakmışsın ya da 41 gün okuyunca sonunda ama en faydalısı hergün okuduktan sonra yapmakmış onu bilmediğim için bende başlayamadım bir türlü :/

bnmde bilgim yok canım..

Walla buradaki yazıları takip ediyorum işlerim yarım kalacak :):):):):):):KK36::KK36:
heheh topikimiz yeni yeni çoğalıyor güzel oluyor :KK52:
ayyo olur valla..soda içtimm ama iyice şişirdii bir çay iyi gelirr beybimmmm :KK35:

şu sodayı bi ben sevmiyomm heraldeee :)) kolacıydım ben ne kolacı hemdeee bıraktım artık o işleriii :KK8:

hahaha aynen canım nelerden vazgeçiyoruz ben nescafe kola asitli içeçekler bilmem ne arada sigara vardı onu bile bıraktım ahh keşke gelselerrr:KK43:

yaa sorma en çok sevdiğim şeyden çiğ köfteden vazgeçtimmm bennnnn :KK31::KK31::KK31: kola desen öleee...
şu sıpa bir gelsinnn valla neler yapıcam nelerrr:KK55::KK55:

koşa koşa gelmeleri gerekiyoda gelmiyo ki eşşek sıpaları :KK5: ma şuna dikkat ettim yediklerime dikkat ettiğim bu sürede hiç migrenim tutmadı normalde cok tutar ve beni mahveder...

migren etkili canım yemeklerle..
aman tutmasın zatenn oradan bari faydasıno gör şekerimmm

X