Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaslar benim bhcg degerim 129 a düştü185 den kimyasal gebelik yasiyorum. Okuyordum kimyasal gebeligi ama basima gelecegini hic zannetmiyordum. Gecen yil 13 haftalik bebegimin ölümünden sonra.

canım üzüldümm yaaa...
ama kimyasal gebelik yaşayanlar genelde hemen hamile kalabiliyor tatlım..
bunu hep okudum..
inş hemen tekrar hamiş kalırsınn

canım bir de MEryem Suresi nde secde varmış onuda yapmak gerekiyormuş secde nasıl oluyor?

birde Ya Varis canımm...707 kere okumak gerekiyormuş...

çok saol canım okuycam bunları

canım secdyi ben yeni duydum hiç yapmadım öyle bişey..

evet canım ben onu duyunca internetten araştırdım ve secde de ya toplu yapılması gerekiyormuş mesela ya hergün okuduğunun arkasından yapacakmışsın ya da 41 gün okuyunca sonunda ama en faydalısı hergün okuduktan sonra yapmakmış onu bilmediğim için bende başlayamadım bir türlü :/

bnmde bilgim yok canım..

Walla buradaki yazıları takip ediyorum işlerim yarım kalacak :):):):):):)
heheh topikimiz yeni yeni çoğalıyor güzel oluyor
ayyo olur valla..soda içtimm ama iyice şişirdii bir çay iyi gelirr beybimmmm

şu sodayı bi ben sevmiyomm heraldeee :)) kolacıydım ben ne kolacı hemdeee bıraktım artık o işleriii

şu bebekler yaptığımız fedakarlıkları görselerde gelseler bariiiii

koşa koşa gelmeleri gerekiyoda gelmiyo ki eşşek sıpaları ma şuna dikkat ettim yediklerime dikkat ettiğim bu sürede hiç migrenim tutmadı normalde cok tutar ve beni mahveder...

hahaha aynen canım nelerden vazgeçiyoruz ben nescafe kola asitli içeçekler bilmem ne arada sigara vardı onu bile bıraktım ahh keşke gelselerrr

yaa sorma en çok sevdiğim şeyden çiğ köfteden vazgeçtimmm bennnnn kola desen öleee...
şu sıpa bir gelsinnn valla neler yapıcam nelerrr

koşa koşa gelmeleri gerekiyoda gelmiyo ki eşşek sıpaları ma şuna dikkat ettim yediklerime dikkat ettiğim bu sürede hiç migrenim tutmadı normalde cok tutar ve beni mahveder...

migren etkili canım yemeklerle..
aman tutmasın zatenn oradan bari faydasıno gör şekerimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…