Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inşallah canımmm bulmuştur.. dün doktorum bana rahimde beyaz bişey var dedi ve gösterdi ama nolduğunu söylemedi kötü bişey mi dedim konusmadı bakacaz dedi... eşimmm sipoşşşşşşşş olabilir dedi göremez kiiiiiiiiiiii görür müüüüüüüüüüü :44:
sğoş olcağını znnetmiyorum canımmm.neymiş ki acaba test falan ypmadı mı :26::26:
Benim kesin gecikir yavru:KK43::KK43:

benimki inş gecikmez yavruuummm :KK1::KK1: yapcam zaten yaa bir test alayım da bugünn yarın iğneden sonra 15. günüm varsada yoksada çıkar artık hayırlısı inşş :KK16::KK16:

sğoş olcağını znnetmiyorum canımmm.neymiş ki acaba test falan ypmadı mı :26::26:

benimki inş gecikmez yavruuummm :KK1::KK1: yapcam zaten yaa bir test alayım da bugünn yarın iğneden sonra 15. günüm varsada yoksada çıkar artık hayırlısı inşş :KK16::KK16:

tahlil yaptı ama kötü bişey var demedş her şey yolunda iğneyi al vurul dedi.. önce yumurta için boş olabilir demişti.. çok olumsuz konuuyo sonra bişey çıkmıyo deli oluyorum.. yarın test mi yapacan kuzummm heyecanlandım

tahlil yaptı ama kötü bişey var demedş her şey yolunda iğneyi al vurul dedi.. önce yumurta için boş olabilir demişti.. çok olumsuz konuuyo sonra bişey çıkmıyo deli oluyorum.. yarın test mi yapacan kuzummm heyecanlandım

nerden biliyomuş ben göremiyorlr diye biliyorum dolu boş olduğunu :26::26: görüyorlarmı ki acaba :26::26: evet ya bugün test alyım fırsaytım olursa inş yapayım yarınn.yoksada ümütlenmem kırmızıları beklerim napimmm:KK52::KK52:

nerden biliyomuş ben göremiyorlr diye biliyorum dolu boş olduğunu :26::26: görüyorlarmı ki acaba :26::26: evet ya bugün test alyım fırsaytım olursa inş yapayım yarınn.yoksada ümütlenmem kırmızıları beklerim napimmm:KK52::KK52:

bence kan tahlili yap direk canım bazen idrarda çıkmıyoo.15.gün olmuşsa kanda kesin çıkar zaten

ins her duydugumuzda bize yararlı olacak diye bir kanun yok ama ya olursa diyoruz ve yapiyoruz mesela ben 3 ay oncesine kadar pekmezdi baldi incirdi vb seyler yedim ve prolaktin hormonum yuksek çıktı dr ne yedin ne ictin diye soru sordu sindi birsey yerken icerken korkar oldum

çok doğru söylüyorsun ama umut işte ne duysak yapıyoruz :KK43: belki sabırlı olsak azcık kendi haline bıraksak olacak :KK43: ama prolaktin yüksekse çok incir yeme canım iyice yükseltiyormuş.

heyecanla sonucunu bekliyorum canım ben de inşallah allah gönlüne göre verir :) içimde güzel hisler var :) iğneden 15 gün sonra tahlil yapıldığını da öğrenmiş oldum bu arada :) gerçi ben yaptıralı daha 3 gün oldu ama :)

kızlar Estradiol (E2) ne oluyoo.. tahhlil sonuçlarıma baktım da 760 çıkmış. lh da 6.75 çıkmış.. dün yaptığımız tahlilde

heyecanla sonucunu bekliyorum canım ben de inşallah allah gönlüne göre verir :) içimde güzel hisler var :) iğneden 15 gün sonra tahlil yapıldığını da öğrenmiş oldum bu arada :) gerçi ben yaptıralı daha 3 gün oldu ama :)
amiiiiiiiiiinnn canımmm inşş Rabbim c.c. nsip etsin benim bebişimide inş :KK16::KK16: 12 güm sonrada oluyormuş ama 15 günde idrarda cıkıyormu varsa hayırlısı...dua edin benim içinnnn :KK16::KK16:
İnşallahhh canımmm benim vardırr bebişinnnn:KK16:

inş canımmmmm dua edin benim içinnnn :KK16::KK16:

günaydın kızlar:KK16:az önce kan verdim inş değerim yükselmiştir dua edin lütfen çok ihtiyacım var

amiiiiiiiiiinnn canımmm inşş Rabbim c.c. nsip etsin benim bebişimide inş :KK16::KK16: 12 güm sonrada oluyormuş ama 15 günde idrarda cıkıyormu varsa hayırlısı...dua edin benim içinnnn :KK16::KK16:

inş canımmmmm dua edin benim içinnnn :KK16::KK16:

dualarım sizinle inşallah güzel haberler alacağız :) rabbim olmayacak duaya amin dedirtmezmiş :)

göğüs ağrısı gebelik belirtisi canım adetine 2 gün kalmış test yapsan çıkar en azından kafan rahatlamış olur..

Evet canım olabilir isyanında gögüs ucu cok ağrımıştı istersen bir idrar testi yap

Kızlar dün bana çok güzel umut oldunuz sağolun. Bugün test alıcaktım ama az önce sanki adet olacakmışım gibi kasık ve bel ağrım başladı.
Geldi gelecek sanki. Sanırım bu ay da hüsran:KK5:

Kızlar dün bana çok güzel umut oldunuz sağolun. Bugün test alıcaktım ama az önce sanki adet olacakmışım gibi kasık ve bel ağrım başladı.
Geldi gelecek sanki. Sanırım bu ay da hüsran:KK5:

canım hamilelik belirtisi ile adet belirtisinin arasında hiç fark yok emin olabilirsin bundan bence yap bir test

X