Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar bugün 9. Günüm klomen biteli 2 gun oldu. Kasiklarim fena ağrıyo bu kadar erken çatlar mi yumurta

çatlayabilir ama büyüme ağrısı da olabilir kuzummm benim 11. gün gittiğimde çatlamıştı bile geçen ay.her ihtimale karşın adetten sonra gün aşırı mutlaka çalışma olsun kuzummm

canımm keşkee elinde 1 test daha olsaydı o zaman kesin derdik neyse zaten şurda akşama ne jkaldı ki hadi güzel haberlerlee gel bize inş minik kuzunn göbüşünde olsun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :KK16::KK16::KK16:

içimden bir ses hamilesin diyooo inş da öyledirr inşşşşşşşşşşş kuzummmm :KK16::KK16: senin eşinin değerlerinde mi sorun vardı yanlış mı hatırluıyorum yoksaa :26::26: hadi banada umut olunnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah içindeki sses doğru söylüyordur yok benim eşim hiç doktora gitmedi sadece bana baktı doktor bende kist vardı oda eridi klomen verdi 2 defa inşallah seninde güzel haberlerini duyarız topikteki bütün istyenlerle beraber

bende evde yaptım dayanamdım yaaa poztif çıktı t silik çok değil ama yarın kan vermeye gidecem adetim gelmezse tabiii inşallah seninde pozitif çıkar ay heycanlanadım yaa:18::18::18::18::18::18:
Ay tebrik ederim kuzum. Bugün yapsaydin ya kan tahlılını.
çatlayabilir ama büyüme ağrısı da olabilir kuzummm benim 11. gün gittiğimde çatlamıştı bile geçen ay.her ihtimale karşın adetten sonra gün aşırı mutlaka çalışma olsun kuzummm
Hadi ya. Yarın kontrolüm var zaten canım bakalım ne diyecek. Catlatma ignesi vermicem demişti ama ben isticem yarın. Sperm hareket imiz az en azından yumurtanın catladığı ani biliriz şansımız yüksek olur

Hadi ya. Yarın kontrolüm var zaten canım bakalım ne diyecek. Catlatma ignesi vermicem demişti ama ben isticem yarın. Sperm hareket imiz az en azından yumurtanın catladığı ani biliriz şansımız yüksek olur

ben merkezde değilim canım denizlinin ilçesindeyim burda sadece perşembe bakıyorlarmış

çatlatma iğnesi bencede iste canım dediğin gibi bari saatini falan biliyoruz sürekli doktora git bu daha cok yoruyor insanı inş bebişin bu ay senile olur kuzum inşşş :KK16::KK16:

öyle yapıcam bu akşam zor geçecek ama napalım artık

eşine söyle test getirsin gelirken :KK1::KK1:

canımm idrar testin varsa yapsana Bİ sanırım bugün günündü seninde

oyyy kuzuummmm kıyamaammm :KK16::KK16: mercimeğimizi neler etti sana böyle annesii tek iyi olunda kuzum geçer bugünlerde şu 3 ayı atlat tammadır kuzumm Allah c.c yardımcıno lsunnn bebişimmmm

ayy evet canım yaa mahvoldum bu hafta..bugün doktorum USG ile bir daha bakalım dedi..kocaman olmuş teyzesi baya belirmiş artık..onu görünce çok iyi hissettim kendimi..bugün daha iyiyimm sanırım bebeği gördümm ondann..
Allahım herkeze nasip etsin inşşş :KK16::KK16: (ama mide bulantısız olanından :KK1::KK1:)

ayy evet canım yaa mahvoldum bu hafta..bugün doktorum USG ile bir daha bakalım dedi..kocaman olmuş teyzesi baya belirmiş artık..onu görünce çok iyi hissettim kendimi..bugün daha iyiyimm sanırım bebeği gördümm ondann..
Allahım herkeze nasip etsin inşşş :KK16::KK16: (ama mide bulantısız olanından :KK1::KK1:)
oyy kuzucukun resmini at sonra merk ettimm minnoşumuzuuu..annesi az kaldı 1 ay sonra azalıcak inş bulantıları kuzummmm dualarım seninle inş daha iyi olursun canımm benimmmm :KK16::KK16:

benimde herşeyimi kocam alırr :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

çatlatma iğnesi bencede iste canım dediğin gibi bari saatini falan biliyoruz sürekli doktora git bu daha cok yoruyor insanı inş bebişin bu ay senile olur kuzum inşşş :KK16::KK16:
Inşallah kuzucumm senin bata kaç gün var bakalım. Evet canım yoruldum zaten doktor da oyaliyor zaten yarından başka gıtmicem
öyle yapıcam bu akşam zor geçecek ama napalım artık

Zor geçmesin canım be sılık de olsa pozitif oluyor. Bence sevinmeye baslaaa :-) :-)

Inşallah kuzucumm senin bata kaç gün var bakalım. Evet canım yoruldum zaten doktor da oyaliyor zaten yarından başka gıtmicem

Zor geçmesin canım be sılık de olsa pozitif oluyor. Bence sevinmeye baslaaa :-) :-)

benimde ayın 8 i az kaldı sanırsammm :44::44:

Kuzum bulantı olmasi hamileliğin sağlıklı gectigine isaretmis o yüzden çok takılma üzülme ♡

Cok saolll canim benimmm ... esim 10 nisan da geliyor tam da yumurtlamamin ortasina denk geliyorrrrrr :KK1: :KK4::KK4::KK4::KK4: bende o gelene kadar
kendimi hem dinlendirip hemde temizleme ve yumoslari buyutme isiyle ugrasiyorummmmmm :21::21:
yaptım cvanım bu ay ama iğne vurulduktan sonra yapmadım korktum yani 6-7 gün falan yapmışımdır hiç ihmal etme kesinliklee yap benden felaket akıntılar geldi daha ilk günden hemde...15 günü mutlaka tamamlaa canım bnde gelecek ay ara vermeyi düşünüyorum tedaviye doktorum izin verrse bir konuşcm soğan kürünü 15 gün uygulayıp arkasına incir küürü yapcam canmımm sende öyle yapp kuzuummmm inş faydasını görürüz :KK16::KK16:

hadi hayırlısı kuzucummmm :KK16::KK16:

canımmm inş bebişimizi bu ay hayırlısıyla bizimle olurr :KK16::KK16: benimde ayın 8 i.evet cok fazla akıntım var benim çamaşırımı ıslatacak kadar ve hafif sarı renkli...ama bu belirtilere hiç takılma canımmm akınıtımın cok oluptaq adet olduğumu hatırlıyorum o yüzden kendimde hiç belirti aramıyorum bu ay.

aynen canm bnm çok fena ağrılarım adet sancılarım başladı glba adet olucam ya bu akşam ya yarın gelio:KK14::KK14:

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2125 mart 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Hamileeeeeeeeeee :KK52:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi

Bende kullandm cok ise yaradi ama yoruldum ugrasmaktn braktm ilac kullanmayi sumdi ovulasyon testini deniyorum ve umitliyim :)

X