Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaşlar bana da yardım edermisiniz ?
Bende klomenle tedaviye başladım bu gün 2. günüm pazartesi kontrolüm var...
Sadece klomen verdi doktor, sizlerin yaptıgı ekstra doğal bi şey var mı ?

Ayyyy çokk heyecanlı canım yaaaa:KK1::KK1::KK1:

Aaaammmmmaaaannnnnnnnnnnnnnn kuzumaaaaaaa benimmmmm :nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar::nazar:
ay ben yerim onlariiiii .... Allahim sen ne buyuksunnnn bir taneye raziyken sen birden fazla nasip et ... Insallah
hepsini kucagina saglikli bir sekilde alirsinnnnn canim benim cok ama coookkkkk sevindimmmmm
Bak simdi bende merak ettimmm 4. var mi acebaaaaaa :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6: ormeye baslayalim biz ancaaaaa
:KK54::KK54::KK54: :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ozturkcum snde ayni heycani yassrsn insallah bitanem.insallah seninde cifter cifter olur zozitos ablacim net 3 oldugu kesn

Ay inş öyledir bende çok korktum o ilk gün ne oluyor diye boyle

korkma canım bir şey olmaz hatta iyi bir şey:KK49::KK49:inş hamile kalırsın bu ay çünkü bende hiç öyle ağrı olmazdı yumurtlama gününü bilmiyordum ama klomenin faydasını gördüm anladım o gün yumurtlama olduğunu

dün serumu yedikkk..bugünde doktorumuza gittik ilaç verdiii...eğer bu şekilde de geçmezse dedi yatırırım hastaneye dedii offf:KK31::KK31:

canım benim allah yardımcın olsun. benimde kuzenimin hamileliği sennki gbi geçti sürekli serm ve hastaneye gidyrdu. onunki dokuz ay devam etti. inş sennk bir an evvel geçer canım.

Kızlar bugün 9. Günüm klomen biteli 2 gun oldu. Kasiklarim fena ağrıyo bu kadar erken çatlar mi yumurta

canım benimde bugün onuncu günm. dün ve bugün çok ağrım var. bende korkuyrm erknden çatlama olrrmu diye yarın doktora gidyrm bakalım ne dicek.

Ozturkcum snde ayni heycani yassrsn insallah bitanem.insallah seninde cifter cifter olur zozitos ablacim net 3 oldugu kesn

zeynepcim maşallah kuzum 3 tane allahım esirgesin.bnde yarn gidicem bakalım klomen fayda etmiş mi. eğer yumurta gelişmişse aşılama olck kısmetse.

:KK9::KK9::KK9: Bende bu Sabah verdim siparisi cumaya elimde olucak belcikada bulamadim iyi miiii , fransada getittiriyorum bendeeee :KK36:

Canikooommmm nasil oldunnnn sizleri merak ettim ... 2 gundur is yogunlugundan web sayfasini acamadim aksama eve 9 larda
varincada bitkin bir sekilde kendimi hep yataga attim :KK17:

Kizlar ben bu ay klomene ara verdim .. Cunku telle dr umla konustum .. Dediki icme senin yumurtaliklarinda buyumesinde bir sorun
yok .. bir ay kullanmanda birsey olmaz ama arka arkaya kullanirsan kist olusma riskini arttiriyorsun deduuuu :KK52:
Bende bu ay almadim... ama corek otu bal tarcin karisimina devam ediyorum birde preesed jel ile ovulasyon testinden takip edicem
daha once hic etmedim boyle takip belkide bende gec yumurtlama veya catlama olabilirrrr:nazar:

canım jel geldi bugün. ama eşim kullanmayı istemiyo yaaa zararı olursa diyee. aşılama olck bi sıkıntı olmasın diyo. bnde bilemedim şimdi napıyım yaaaaaa oofffff.

canımm keşkee elinde 1 test daha olsaydı o zaman kesin derdik neyse zaten şurda akşama ne jkaldı ki hadi güzel haberlerlee gel bize inş minik kuzunn göbüşünde olsun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :KK16::KK16::KK16:

İnşallah tatlım ya Rabbim en tez zamanlarda göbüşlerimizi bebişlerle doldursun hayırlısıyla inşallahh :KK49::emir_bebek::KK16::KK16:

Canim ne yaptin guzel haberlerle gel insallah

Bu klomen denilen ilaç ne zaman alınır bende bu ay hamile kalmak istiyorum ilk deneme olacak ama olsun ilk deneme de olsun istiyorum çünkü doktora gitmeden kullanmam da bir sakınca olur mu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu klomen denilen ilaç ne zaman alınır bende bu ay hamile kalmak istiyorum ilk deneme olacak ama olsun ilk deneme de olsun istiyorum çünkü doktora gitmeden kullanmam da bir sakınca olur mu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bu ilacı doktor kontrolü olmadan kullanman doğru değil. hormon ilacı faydası kadar zararı olabiliyor. bence önce doktora gitmen.

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2125 mart 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Hamileeeeeeeeeee :KK52:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi
. Slm benide listeye eklermisiniz ben yaklaşık 7aydır devam ediyorum klomen ve catlatma iğnesi tedavisine bu ay çatlatma iğnesini 21martta yaptırdım bat:6nisan

canım benimde bugün onuncu günm. dün ve bugün çok ağrım var. bende korkuyrm erknden çatlama olrrmu diye yarın doktora gidyrm bakalım ne dicek.
5 gun klomeni kullanıp 5 sonra dr gittigimizde catlatma ignesi ile bu hafta düzenli ilişki dedi benim merak ettigim ilişki sırasında bizler anlayabiliyormuyuz olup olmadigini

5 gun klomeni kullanıp 5 sonra dr gittigimizde catlatma ignesi ile bu hafta düzenli ilişki dedi benim merak ettigim ilişki sırasında bizler anlayabiliyormuyuz olup olmadigini

neyi nasıl anlıyorsunuz pek anlayamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inþallah içindeki sses doðru söylüyordur yok benim eþim hiç doktora gitmedi sadece bana baktý doktor bende kist vardý oda eridi klomen verdi 2 defa inþallah seninde güzel haberlerini duyarýz topikteki bütün istyenlerle beraber

Kimyaci hayırli uğurlu olsun tatlim ya

Son düzenleme:
neyi nasıl anlıyorsunuz pek anlayamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
saol canım dualarimiz tek kendimiz icin degil hepimiz icin ins seninde olur en kisa zamanda

canım yumurtlama sancısı çekmişsin ben iki gün çektim adım bile atamadım o derece inş faydasını görürsün:KK16:rabbim hayırlı sğlıklı evlatlar nasip etsin :emir_bebek:

X