Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

İnşalah canım ya durumum baya kotu sanırım ıkıncı ayda iğneye başlıcam oda olmassa aşılamamı olcak :KK43:

Öyle düşünme canım her bünye farklı reaksiyon werir ilaça zaten bir kaç ayda olgunlaşan kişiler war bunun için bile 1 yıl mühlet weriyor doktorlar.
Canım aşılama olması için önce yumurtaların olgun laşması gerek çünkü yumurtaya enjekte edilir meni yani aşılamada talep etsen önce bu tedavileri görmen gerekir

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2125 mart 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Hamileeeeeeeeeee :KK52:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi

klomen ve catlatma ignesi

Daha çook zamanın war artık tıp oldukça ilerde

DOGAR BÜYÜR HAYAL VE İSTEKLERİN OLUR HER GENÇ KIZIN KÜÇÜKLÜK HAYALİDİR EVLENMEK ANNE OLMAK DOGDUK BUYUDUK VE ŞİMDİ BELKİDE EN SON HAYALİMİZİN GERCEKLEŞMESİNİ BEKLİYORUZ UMUTLA SEVGİYLE O MİNİCİK KÜCÜCÜK PERENSES YADA PERENS İÇİN ŞİMDİDEN BAZI SEYLERİ OMUZUMUZA YÜKLEDİK ÖNCE DEDİLER KLOMENİ KULLAN SONRADA SU CATLATMA İGNESİNİ AL GEL BİRDE ÜSTÜNE DERS VERDİLER DÜZENLİ OLARAK CALIŞ DERSİNE DİYEREK GÖNDERDİLER EVE HEPİMİZ ELLERİMİZİ ACIP SEMAYA DUA EDİYORUZ BEBİŞLERİMİZ OLSUN DİYE RABBİM HEPİMİZİN DUASINI KABUL ETSİN AMİN DEMEYİ UNUTMAYALIM BELKİ İÇİMİZDEN BİRİNİN DUASI KABUL OLUR

Dogar büyür hayal ve isteklerin olur her genç kızın küçüklük hayalidir evlenmek anne olmak dogduk buyuduk ve şimdi belkide en son hayalimizin gercekleşmesini bekliyoruz umutla sevgiyle o minicik kücücük perenses yada perens için şimdiden bazı seyleri omuzumuza yükledik önce dediler klomeni kullan sonrada su catlatma ignesini al gel birde üstüne ders verdiler düzenli olarak calış dersine diyerek gönderdiler eve hepimiz ellerimizi acıp semaya dua ediyoruz bebişlerimiz olsun diye rabbim hepimizin duasını kabul etsin amin demeyi unutmayalım belki içimizden birinin duası kabul olur

normal gebelik testi yaptın mı bende yaptım kabardı benimde negatif çıkanların dibine çöküyormuş ben baktım internette hamileler yapmış kabarmış:44::44::44::44::44::44:

ya ben sabah yaptığımda kabardı sonuna kadar şimdi gene yaptım kabarmadı anlamadım yaaa

noldu canım hayırdır :KK50::KK50:

kaçıncı gün yapmıştınnnn :KK43: off yapmayalım mı şimdi yani pofff :KK50::KK50::KK50:

kızz yapsana bi idrar testiiiii bak geliyoooomm yanınaa :KK1::KK1:

hayır canımm ovulasyon ttinde ikisininde aynı koyulukta olması gerekiyor canımmm ama yakındır hergün yap o testi canımm

h.g lilimmm tühhhhh yaa yine mi geldiler gelme olasıcalarrr :KK47::KK47: bi 9 ay gelemzee ölürler ztennn gıcık oluyomm bu kırmızılara :KK47::KK47: doktora git tedavini ihmal etme sakınn bu ay başlıyosun okk..adetin 3. gününe git en gec klomeni erken veriyoo

kuzum ya tırsıom çıkmazsa diyee.. sen karbonat testini yaptın mı ya anlamadım sabah yaptığımda taşıyodu az daha şimdi yaptım hiç kabarmadı

Merhabalar.... Şimdi doktordan gelsın bu ay klomen kullandım ilk kullanışım gunde 3 tane vermişti polıkıstık over oldugum için bugun kontrole çağırdı hiç yumurtam oluşmamış moralim cok bozuk :KK43: progestan die bır ilaç verdı 10 gun kullan dedı adet olursan ıkıncı gün geldi iğneye başlıcaz hapla olmıcak dedı moralim çok bozuk bu ilaç ne işe yarıcak bilmiyorum ve iğne dedi ne iğnesi acaba bu bilen varsa yardım edin lütfen :KK43:

cnm sana niye progestan vermiş ki o bebeğin tutunduğunda hani düşük tehlikesi olmaması için falan. hiç yumurtan oluşmamışsa neden vermiş alla alla bende 2 ymurta vardı bende 10 gün kullandım o bebeği tutunduruyor gibi bişe söyledi doktorum

Öyle düşünme canım her bünye farklı reaksiyon werir ilaça zaten bir kaç ayda olgunlaşan kişiler war bunun için bile 1 yıl mühlet weriyor doktorlar.
Canım aşılama olması için önce yumurtaların olgun laşması gerek çünkü yumurtaya enjekte edilir meni yani aşılamada talep etsen önce bu tedavileri görmen gerekir

cnm sana niye progestan vermiş ki o bebeğin tutunduğunda hani düşük tehlikesi olmaması için falan. hiç yumurtan oluşmamışsa neden vermiş alla alla bende 2 ymurta vardı bende 10 gün kullandım o bebeği tutunduruyor gibi bişe söyledi doktorum

Adetim sökülsün die verdi canım adet olunca da ıkıncı gun iğne tedavısıne baslıcakmışız o ne kadar etkili olacak bilmiyorum

Adetim sökülsün die verdi canım adet olunca da ıkıncı gun iğne tedavısıne baslıcakmışız o ne kadar etkili olacak bilmiyorum

inşallah etkili olur cnm o ilaç beni mahfetti baş dönmesi göz kararması gözlerde bulanıklık yaptı bide çok uyku getiriyo özellikle gece yatarken al sende akşam alma

kızlarr ben geldim bugün dr gittim 5 cm kist olmuş dr birşey olmaz o gebeliğin 3. ayına kadar erir dedi..cuma kan testi istedi değerler artıyor mu diye..benden bu kadr canlarım umarım herşey yoluna gider:KK16::KK16:

kızlarr ben geldim bugün dr gittim 5 cm kist olmuş dr birşey olmaz o gebeliğin 3. ayına kadar erir dedi..cuma kan testi istedi değerler artıyor mu diye..benden bu kadr canlarım umarım herşey yoluna gider:KK16::KK16:

Kist niye oluşmuş daha önce varmıydı sende

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yarin bende dr gdiceem dua edin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X