Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kuzum ya tırsıom çıkmazsa diyee.. sen karbonat testini yaptın mı ya anlamadım sabah yaptığımda taşıyodu az daha şimdi yaptım hiç kabarmadı

zeynnnnnnnnn rüyamda seni gördüm sabah namazından sonra hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm diye yazmıştın tebrik ediyordukkk kuzuummmmm inş gerçek olurr :KK16::KK16:

kızlarr ben geldim bugün dr gittim 5 cm kist olmuş dr birşey olmaz o gebeliğin 3. ayına kadar erir dedi..cuma kan testi istedi değerler artıyor mu diye..benden bu kadr canlarım umarım herşey yoluna gider:KK16::KK16:
canım doktorun öyler dediyse hiiç korkmaaa bebişin saplıkla sıhhatle gelsin inş annesi :KK16::KK16::KK16:
benim bir sürü testim var hhormon testi fln ama onlara bakmaz yenisini mi yapar acaba ayyy ççook korkuyorum yaaaa aldım artık randevuyu saat 5 e yaaa off gerildim bak gene

benım praslarım cok var ekşili bir prasa yemeği yapcam dünden pilav ve kuru fasülye vardı dolapta ilk bozulcakları değerlendirin canım bencee
kuzum dün int gitti girmeye calıştımmm olmadı cevap yazamadımm :KK50::KK50: özür dilerim kuzummmm..
saol şekerimm tşk ederimmm :KK16::KK16:

bizim burada giyilir canım hatta 2 bol paça kor alıcamm onlarla giyerim inş naip olursa...
kuzucumm gelmicek inşş kırmızılar duam seninle..
inş canım inşşşşş :KK16::KK16:
Benimki bu hafta duzenli ilişki gun aşırı dedi ama igne sanki bende yan etki yapti
benimki adete kadar diyor...ama dün bişey okudumm tkibe gidenler yazmış geride kalan yumurtalar yani boyutu küçük olan yumurtalrd sonradan çatlayabiliyormuş..yani büyüyüp çatlıyormuş.bir tanesinin iğneden 7 gün sonra kontrole cağırmış doktoru diğer yumurtalar catlamış bir yumurtası için büyümüş bu süreçte catlaamaya hazırlanıyor demiş.yani iğneye rağmen büyüyebilien yumurtalar varmış...ilk başta niye adete kadar diyor diye adlandıramamıştım ama okuduktan sonra anladım inş bebişlerimize kavuşuruz...:KK16::KK16:
Merhabalar.... Şimdi doktordan gelsın bu ay klomen kullandım ilk kullanışım gunde 3 tane vermişti polıkıstık over oldugum için bugun kontrole çağırdı hiç yumurtam oluşmamış moralim cok bozuk :KK43: progestan die bır ilaç verdı 10 gun kullan dedı adet olursan ıkıncı gün geldi iğneye başlıcaz hapla olmıcak dedı moralim çok bozuk bu ilaç ne işe yarıcak bilmiyorum ve iğne dedi ne iğnesi acaba bu bilen varsa yardım edin lütfen :KK43:
canımmm sanırım pcon ileri düzeyde o yüzden etki etmemiş olabilir.pcon ileri düzeyde ise hemen soğan kürünü önerirrim o minik kistleri yok ediyormuş ve yumurtanın büyümesini sağlıyormuş...klomenle yumurta üretilmeyinmce 2. tedavi iğne ile oluyor canımm.iğne ile yumurta üretiliyor yani inş bebişin en kısa zamanda seninle olur :KK16::KK16:

günaydın kızlar, cuma dra gittim 14. günüm olmasına rağmen yumurta daha 12mmdi, çok üzülmüştüm ama dr büyüme belirtisi var belki çatlama dönemin değildir deyince ümitlendim ve hemen aktara koştum. 1kg incir aldım incirle havucu kaynatıp sabah akşam suyunu içtim. pazartesi tekrar gittiğimde 20mm olmuştu yumurta :) çatlama iğnesi ve progeston verdi. keramet incirde mi inançta mı bilmiyorum ama bende işe yaradı size de anlatmak istedim. bugün iğneyi olacağım ama progestona ne zaman başlayacağımı sormayı unutmuşum bilen var mı? çok ümitlendim inşallah boşa çıkmaz.

günaydın kızlar, cuma dra gittim 14. günüm olmasına rağmen yumurta daha 12mmdi, çok üzülmüştüm ama dr büyüme belirtisi var belki çatlama dönemin değildir deyince ümitlendim ve hemen aktara koştum. 1kg incir aldım incirle havucu kaynatıp sabah akşam suyunu içtim. pazartesi tekrar gittiğimde 20mm olmuştu yumurta :) çatlama iğnesi ve progeston verdi. keramet incirde mi inançta mı bilmiyorum ama bende işe yaradı size de anlatmak istedim. bugün iğneyi olacağım ama progestona ne zaman başlayacağımı sormayı unutmuşum bilen var mı? çok ümitlendim inşallah boşa çıkmaz.

canımm sevindimm incir cok işe yarıyor gerçekten...Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış cok şükür ki..ben progesteron vermedi doktorum yani kullanmıyorum canımmm çatlatme iğnesi bende ik defa oldum bakalım günümüm bekliyorum hayırısıı :KK16::KK16:

canımm sevindimm incir cok işe yarıyor gerçekten...Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış cok şükür ki..ben progesteron vermedi doktorum yani kullanmıyorum canımmm çatlatme iğnesi bende ik defa oldum bakalım günümüm bekliyorum hayırısıı :KK16::KK16:

ben saraçoğlunun araştırmalarına artık inanıyorum :) soganı da yaptım inciride ikisinde de sonuç aldım allaha şükür :) rabbim isteyince her şey oluyor. bana da ilk defa çatlama iğnesi verdi cuma soruyordum iğne ne diye öğrendim :) dr değiştirdim ben önceki çok ilgisizdi doğru düzgün bakmıyordu bile ama şimdi ki çok ilgili. inşallah ikimizde bebiş haberlerini alırız:) kırmızılarla karşılaşmayız. düşüncesi bile güzel :) yalnız dr bana 1 kez daha klomen dener 4- 5 ay ara veririz dedi. bu biraz kafamı karıştırdı :KK43:

Son düzenleme:
ben saraçoğlunun araştırmalarına artık inanıyorum :) soganı da yaptım inciride ikisinde de sonuç aldım allaha şükür :) rabbim isteyince her şey oluyor. bana da ilk defa çatlama iğnesi verdi cuma soruyordum iğne ne diye öğrendim :) dr değiştirdim ben önceki çok ilgisizdi doğru düzgün bakmıyordu bile ama şimdi ki çok ilgili. inşallah ikimizde bebiş haberlerini alırız:) kırmızılarla karşılaşmayız. düşüncesi bile güzel :) yalnız dr bana 1 kez daha klomen dener 4- 5 ay ara veririz dedi. bu biraz kafamı karıştırdı :KK43:

canımmmm bende cok inanıyorum kürlere dediğim gibi Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış herşey biz insanlar için :KK16::KK16: inş canımmm aynen hayali bile cok güzell neden öyle demiş bende anlamadım çünkü bu klomende benim 2 ayım hemen arkasına verdi :26::26:

bakın Rabbim c.c. ne güzel müjdeliyor....
“ Sabredenlerin mükafatını ;
Yapmakta olduklarının daha güzeliyle vereceğiz. ”

- Nahl / 96... Sabır edelim Dua edelimmmm Rabbim c.c. bizelere Yusuf yüzlü ahlaklıı tertemizzz çocuklar nasip etsin inş...:KK16::KK16::KK16:

bakın Rabbim c.c. ne güzel müjdeliyor....
“ Sabredenlerin mükafatını ;
Yapmakta olduklarının daha güzeliyle vereceğiz. ”

- Nahl / 96... Sabır edelim Dua edelimmmm Rabbim c.c. bizelere Yusuf yüzlü ahlaklıı tertemizzz çocuklar nasip etsin inş...:KK16::KK16::KK16:

[B]AMİNNNNNNN inşallahhh allahım bizleri sabır eden kullarından etsin hayırlı evlatlar versin inşallahhhh ALLAHHHIMMM:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[/B]

canım benim inş rabbim nasip eder ben inanıyorum olacak:KK16::KK16::KK16:

Dün iğne yapıldı bende tam bilmiyorum ne yapacağımı aklım çok karıştı duzenli iliski dedi bu ayda olmasza diye düşünmeye başladım
Olumsuz düşünüp olumsuzu çağırma canım güzel düşün bol bol dua et..
Oooo daha cok var nisan 17 kadar bekle dur şimdi
En zoru o zaten canım ya
zeynnnnnnnnn rüyamda seni gördüm sabah namazından sonra hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm diye yazmıştın tebrik ediyordukkk kuzuummmmm inş gerçek olurr :KK16::KK16:
Canım eşim kafayı yedi 2 günde bir düzenli olarak tartışıyoruz geçen gün onun annesinde tartıştık herkesin içinde bana bağırdı çok sinirlendim ben de bağırdım yeter artık yeter biktirdin dedim. Bütün gece gönlümü almaya çalıştı hiç yüz vermedim çocuk Düşünmüyor olsak bir ay konuşmam. Bu sabah da biz 5. Katta oturuyoruz asansör bozuk bi aydır. Bana diyor ki adet gününe kadar inmeyeceksin bu merdivenleri evde tıkili mi kalacam dedim evet dikkat edeceksin dedi deli edecek beni

Süper canım ben inciri öyle yiyorum günde 5 tane yiyorum.

canımmmm bende cok inanıyorum kürlere dediğim gibi Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış herşey biz insanlar için :KK16::KK16: inş canımmm aynen hayali bile cok güzell neden öyle demiş bende anlamadım çünkü bu klomende benim 2 ayım hemen arkasına verdi :26::26:

Benim dr um klomeni en fazla 6 ay kullanırız sonra diğer yöntemlere geçeriz demişti tabi inşallah gerek kalmazda:-D bi kaç ay kullan sonra destek olarak progestan dedi bende o tutunma için değilmi diye sordum. Üremeye destek olarak da weriyoruz dedi e tabi bende hemen yazsak o zaman dedim:-D bunlar hormon içalı artısı kadar eksiside war dedi biraz ekle sonraki zamanda dedi allah ım sonraki işlemlere gerek kalmaz inşallah

[B]AMİNNNNNNN inşallahhh allahım bizleri sabır eden kullarından etsin hayırlı evlatlar versin inşallahhhh ALLAHHHIMMM:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[/B]
inş canımmmmmm inşş dün bizim aprtmanda aile kavgası vardı cok üzüldüm yaa oğlu babasını dövmüş adamda cok yaşlı oğlan psikopatın teki zaten görünce bile ben korkuyorummm o derece :KK50::KK50: Rabbim c.c. hayırlı evlat versin duyunca cok üzüldümm dilimden düşürmedim Allahım hayırlı evlatt böyle verceksen hiç verme diyee...cok acı yaaa cok acııııı böyle bir acıyı hangi baba yüreği kaldırır :KK14::KK14::KK14: Rabbimmm hiçc kimselere böyle evlat nasip etmesinnn...
canım benim inş rabbim nasip eder ben inanıyorum olacak:KK16::KK16::KK16:

inş canımm yaaaa ama karnım çıkmaya başladı yavaştan adet olacağım zaman göbek etim yumuşuyor benim öyle oldu yine...olmadı sanırım bu ayy...hayırlısıı :KK16::KK16:

günaydıınn kızlarrr...dün berbat ama berbat ötesi bir gündü...resmen öldüm kusmaktan..akşam uyuyamadım..
şükür bugün daha iyiyimm.dua edin bana ne olurrr :KK5::KK5:

Olumsuz düşünüp olumsuzu çağırma canım güzel düşün bol bol dua et..

En zoru o zaten canım ya

Canım eşim kafayı yedi 2 günde bir düzenli olarak tartışıyoruz geçen gün onun annesinde tartıştık herkesin içinde bana bağırdı çok sinirlendim ben de bağırdım yeter artık yeter biktirdin dedim. Bütün gece gönlümü almaya çalıştı hiç yüz vermedim çocuk Düşünmüyor olsak bir ay konuşmam. Bu sabah da biz 5. Katta oturuyoruz asansör bozuk bi aydır. Bana diyor ki adet gününe kadar inmeyeceksin bu merdivenleri evde tıkili mi kalacam dedim evet dikkat edeceksin dedi deli edecek beni

Süper canım ben inciri öyle yiyorum günde 5 tane yiyorum.
canımmmm eşine kırıldığını belli et ama uzatma...her evde illaki kavga oluyor ama önemli olan uzatmamak...bir de bir gün sakin anında al karşına konuşun başkalrının yanında değil kavga ediyorsak birlikte evimizde kavga edelim ben cok üzüldüm falan gibisinden laflar et tatlı dille tabiki anlasın...ben mesela eşime bir şeyi kızarak diyorsam inadına yapıyor buna dikkat ettim...ma sakin bi anda işte beni o gün öyle kırdın böyle kırdın vs dediğimde özür diliyor yapmıcam diyor sözünü de verdiriyorum yapmıcaksın diye gercektende yapmıyor sonrasınd çeki düzen veriyor o konuda kendisine..
Benim dr um klomeni en fazla 6 ay kullanırız sonra diğer yöntemlere geçeriz demişti tabi inşallah gerek kalmazda:-D bi kaç ay kullan sonra destek olarak progestan dedi bende o tutunma için değilmi diye sordum. Üremeye destek olarak da weriyoruz dedi e tabi bende hemen yazsak o zaman dedim:-D bunlar hormon içalı artısı kadar eksiside war dedi biraz ekle sonraki zamanda dedi allah ım sonraki işlemlere gerek kalmaz inşallah
inş gerek kalmadannn gelir bebişin kuzumm bana niye vermedi bilmiyorum inş gerek kaladan hamiş olrummm :KK50::KK50:

günaydıınn kızlarrr...dün berbat ama berbat ötesi bir gündü...resmen öldüm kusmaktan..akşam uyuyamadım..
şükür bugün daha iyiyimm.dua edin bana ne olurrr :KK5::KK5:

canıııııııııııııııııımmmmmmmmmm kıyamam kuzummmmmm :KK50::KK50: Rabbim c.c. sağlıkla sıhhatle kucağına almyı nasip etsin kuzummmm :KK16::KK16::KK16:

canıııııııııııııııııımmmmmmmmmm kıyamam kuzummmmmm :KK50::KK50: Rabbim c.c. sağlıkla sıhhatle kucağına almyı nasip etsin kuzummmm :KK16::KK16::KK16:

aminnn canımm amin...Rabbiö sizlerede aşermesiz mide bulantısız bir hamilelik nasip etsinn inşşşş:KK16::KK16:

inş canımmmmmm inşş dün bizim aprtmanda aile kavgası vardı cok üzüldüm yaa oğlu babasını dövmüş adamda cok yaşlı oğlan psikopatın teki zaten görünce bile ben korkuyorummm o derece :KK50::KK50: Rabbim c.c. hayırlı evlat versin duyunca cok üzüldümm dilimden düşürmedim Allahım hayırlı evlatt böyle verceksen hiç verme diyee...cok acı yaaa cok acııııı böyle bir acıyı hangi baba yüreği kaldırır :KK14::KK14::KK14: Rabbimmm hiçc kimselere böyle evlat nasip etmesinnn...

inş canımm yaaaa ama karnım çıkmaya başladı yavaştan adet olacağım zaman göbek etim yumuşuyor benim öyle oldu yine...olmadı sanırım bu ayy...hayırlısıı :KK16::KK16:

kız sana kızacağım bak:KK20: ne dedik moral bozmak yok gerçekten adet belirtisi ile hamilelik belirtisi aynı şu an bile karnım şiş ağrıyor adet olacamışım gibi bende pazar günü öğrenmeseydim kesin adet olacağım diye beklerdim

aminnn canımm amin...Rabbiö sizlerede aşermesiz mide bulantısız bir hamilelik nasip etsinn inşşşş:KK16::KK16:
amiiinnnn inş canımmm bebişim gelsindeeee tek ben razıyım cekmeyee gerçi :KK1::KK1::KK1:
kız sana kızacağım bak:KK20: ne dedik moral bozmak yok gerçekten adet belirtisi ile hamilelik belirtisi aynı şu an bile karnım şiş ağrıyor adet olacamışım gibi bende pazar günü öğrenmeseydim kesin adet olacağım diye beklerdim

kızzz benimmm karın etim yumuşuyooo bu farklı bişey :KK1::KK1: napim ya öyle oluncaaa olmadı heralde diye düşündüydüm kızma hemencikkk :KK9::KK9::KK9:

canımmmm eşine kırıldığını belli et ama uzatma...her evde illaki kavga oluyor ama önemli olan uzatmamak...bir de bir gün sakin anında al karşına konuşun başkalrının yanında değil kavga ediyorsak birlikte evimizde kavga edelim ben cok üzüldüm falan gibisinden laflar et tatlı dille tabiki anlasın...ben mesela eşime bir şeyi kızarak diyorsam inadına yapıyor buna dikkat ettim...ma sakin bi anda işte beni o gün öyle kırdın böyle kırdın vs dediğimde özür diliyor yapmıcam diyor sözünü de verdiriyorum yapmıcaksın diye gercektende yapmıyor sonrasınd çeki düzen veriyor o konuda kendisine..:
Canım ama çok sinirleniyorum çok uyardim onu bu konuda ters geliyor bana. Şimdi de tutturmus evden çıkma diye onun için ne yapacam

X