Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

slm güzeller..
bugün çok ama çok kötüydüm daha yeni gözüm açılıyor diyebilirim..
kusmaktan ve öğürmekten artık halim kalmadı..
eve gitmek istiyorum 4 te çaıkacağım sizlerden ne haberr

OYYY canımmm ya allah yardımcın olsun inşallahhh kaçıncı haftadasın şimdi bebişimiz biraz yoruyor anneyi

slm güzeller..
bugün çok ama çok kötüydüm daha yeni gözüm açılıyor diyebilirim..
kusmaktan ve öğürmekten artık halim kalmadı..
eve gitmek istiyorum 4 te çaıkacağım sizlerden ne haberr
h.g canımmmm caınmmm şu ilk ayları atlat mide bulantınk kalmaz gerisinde Allah c.c. yardımcın olsunnn batımı bekliyorum bende

öyle olsun bakalım canımmm benimmm çörek otunu yap o zaman bu ay.doğalklomensiz yumurtlatıcı inş canım yaa bu kadar emek veriyoruz uğraşıyoruz Rabbim c.c. mükafatını versin inş

ayy canım bilmiyorumm sanki hiç geçmeyeck gibi..hamilemiyim hastamıyım bilmiyorummm..
Allah yardımvımız olsunnnn :26::26:
kaç gün var şimdi bata...Ayy inşş bu sefer tutarr canımınn içi çok istiyorumm çokkk

OYYY canımmm ya allah yardımcın olsun inşallahhh kaçıncı haftadasın şimdi bebişimiz biraz yoruyor anneyi

evet canım mercimeğim ypruyor beni...
bugün çok kötüydüm..
8.haftaya girdik canım Allahım izni ile..

kaç gün var bata kuzumm...gelmicekk o kırmızılar inşşşş
ayın 8 i inş inşşş canım dua ettt gelmesinler artık istemiyorummm onları
Bugün aklımda hiç birşey yok ne yemek yapcaksam sende ne var yemekte

bilmiyom ki ne yapsakki kızz zcık et sote var ama o yetmez başka bişey daha yapmam gerek :44::44::44:

eşimle görüştüm cnm gidebilriz dr. dedi aradım dr. doluymuş bugün ya başka dr varmış napsam bilemedim

benim kv nin bana ilk hediyesi...beni pek sevmezdi ama gitmiş hamiş badisi almış..şimdi getirdi...

kuzummm yaa şu 3 ayı atlat Allahın izniyule bulantıların falan azalıcak inş..mercimeğimizi görüyonmuuu ne yaramaz annesiiii inş canım bende cok istiyorum hayırlısıyla tutar inş sağlıklı hayırlı evlatlar versin Rabbim c.c. hepimize...bugün öğleden sonra kasık ağrılarım başladı zaten adetede az kaldı kiminin iğneden sonra 14.gün geliyomuş yani 4 gün sonra

eşimle görüştüm cnm gidebilriz dr. dedi aradım dr. doluymuş bugün ya başka dr varmış napsam bilemedim
canımmm o zamn o doktora git sen zaten buügn sana hormon testi yapıcaktır birde klomen yazmasını söyle.yada şöyle yap bugün hormon testini verdir o doktora yarında sonucunu kendi doktoruna gösterip klomen tedavisine başlarsınn canımm

ayın 8 i inş inşşş canım dua ettt gelmesinler artık istemiyorummm onları

bilmiyom ki ne yapsakki kızz zcık et sote var ama o yetmez başka bişey daha yapmam gerek :44::44::44:

Bende bilemedim ne yemek yapcagımızı walla:)kız aklıma bişey gelmiyor ki walla

benim kv nin bana ilk hediyesi...beni pek sevmezdi ama gitmiş hamiş badisi almış..şimdi getirdi...

Eki Görüntüle 1046261 Eki Görüntüle 1046260

coooooooooooooooook tatlıııııııı bayıldımmmm zaten 1 ay sonra giymeye başlarsın annesi lcw de cok güzel böyle badiler var ama hamiş olsamdaa ben burda giyemem yaaaa ortam kaldırmıyoo anca evin içindee batıda gelirse bebişimmm göstere göstereee giyerim vallaaa

benim bir sürü testim var hhormon testi fln ama onlara bakmaz yenisini mi yapar acaba ayyy ççook korkuyorum yaaaa aldım artık randevuyu saat 5 e yaaa off gerildim bak gene

çoooooooooooooooooooooooooooook güzelmiş maşşallahhh

saol şekerimm tşk ederimmm

bizim burada giyilir canım hatta 2 bol paça kor alıcamm onlarla giyerim inş naip olursa...
kuzucumm gelmicek inşş kırmızılar duam seninle..

ben çıktım güzel teyzoşlarrrr...öpüldünüzz eve gideyimm hemen yatacağımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…