Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ewrakcum sen kac senelk ewlydn kac aydr istyrsn cnm
kuzumm ben 1 yıldır istiyorum sadece bir kere kimyasal gebeliğim oldu ekim ayında başkad yok
kuzum eşimden gizli yapmam lazım ki alamıommm almıcaksın bekliceksin dedi habersiz almam lazım of offf :.)) 15.günüm ama adetim 28 günde bir deil ya acaba ta çıkmazsa die düşünüom 7 nisanda olcam
işteyken git al kızz çatlıcam burda baaaaakkkkkk
aynen canm bende ara vericem mayısta umreye gidicez allahın izniyle anca gelince oda temmuzda falann işte olmazsa o zamana kadar napalım nasip..
bende az ara vermek istiyomm 2 yda sıkıldım doktora gitmekten cok zor oluyor çalıştığım için izin almaya utanıyorum artık

inş kuzuuuuummm ya bu iğne klomen benim acayip iştahımı açtı iyi oldu ama

Klomeni bende kullandim ve catlatma ignesi yapıldı ve doktor düzenli ilişki onerdi eger adet olmassan 10gun bekle olursanda 3 gun gel dedi heyecanla beklemeye basladim şimdi

bende iğnemi vuruldumm bugünn 22. günüm ayın 8 i adetimm zaman geçmiyor iğneden sonra en geç 17. gün adet olunuyormuş kaçıncı günün? birde seninde doktorun adete kadr çalışma mı dedi çoğu doktor bunu dememiş sadece iğne ertesi demiş benimki niye böyle diyor hep anlamıyorum :26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…