Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Regl oldum progestan geciktirdi 14 de test yapmıştım çift cizgi cikti kızlar ignenin etkisiyle erken yapmayın adete gerçi 3 gün kala çıkmıştı oglumda ama onda ığne kullanmamistim hayal kırıklığı .ara vericem biraz

Son düzenleme:

kuzum ben bu idrar şeyini yaptım karnobat döktüm az daha taşıyorduu ağzına kadar geldii hamiş miyim şimdi anlamadım ki adet yeni biten biri yapsaaa netleşsee sanki herkeste aynı çıkıomuş gibi geldi

kuzum ben bu idrar şeyini yaptım karnobat döktüm az daha taşıyorduu ağzına kadar geldii hamiş miyim şimdi anlamadım ki adet yeni biten biri yapsaaa netleşsee sanki herkeste aynı çıkıomuş gibi geldi

normal gebelik testi yaptın mı bende yaptım kabardı benimde negatif çıkanların dibine çöküyormuş ben baktım internette hamileler yapmış kabarmış:44::44::44::44::44::44:

kızlar bugün adetimin 11.günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı yumurtlama olacagı anlamına mı geliyor

iyi ypmışsın kuzumm benimmmm yeni topikimm burası malum diğer toğikte kimse kalmadı bi sen bide ben heraldee

aynen bebişim yaaa yalnız kalıyorum bendee gene hastalandım dün geldiler gene nasip olursa bende başlıycam sanırım klomen fln dr. gidicem bu ay geçti artıkda önümüzdeki ayy

Bende hiç bişey yolunda gitmiyor her şey kötü. Ayakta durmaya çalışıyorum az kalmış senin bata canım

Bat be zaman canım

Ne olsun canım her şey düzeleceğine ters gidiyor
noldu canım hayırdır
kaçıncı gün yapmıştınnnn off yapmayalım mı şimdi yani pofff
kızz yapsana bi idrar testiiiii bak geliyoooomm yanınaa
kızlar bugün adetimin 11.günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı yumurtlama olacagı anlamına mı geliyor
hayır canımm ovulasyon ttinde ikisininde aynı koyulukta olması gerekiyor canımmm ama yakındır hergün yap o testi canımm
aynen bebişim yaaa yalnız kalıyorum bendee gene hastalandım dün geldiler gene nasip olursa bende başlıycam sanırım klomen fln dr. gidicem bu ay geçti artıkda önümüzdeki ayy

h.g lilimmm tühhhhh yaa yine mi geldiler gelme olasıcalarrr bi 9 ay gelemzee ölürler ztennn gıcık oluyomm bu kırmızılara doktora git tedavini ihmal etme sakınn bu ay başlıyosun okk..adetin 3. gününe git en gec klomeni erken veriyoo

bebeğimm bu ay gidemem bugun 3. günüm zaten tam ay sonu na dennk geldii allah nasip ederse önümüzdeki ayy sen ne alemdesin bitenmm

bebeğimm bu ay gidemem bugun 3. günüm zaten tam ay sonu na dennk geldii allah nasip ederse önümüzdeki ayy sen ne alemdesin bitenmm

kız gitt niye gidemiyonnn yarın git olmadı ben 4. günü gitmiştimm klomeni faln devlet karşılıyoo zaten kuzummm ihmal etme 1 ay 1 aydırr

slm güzeller..
bugün çok ama çok kötüydüm daha yeni gözüm açılıyor diyebilirim..
kusmaktan ve öğürmekten artık halim kalmadı..
eve gitmek istiyorum 4 te çaıkacağım sizlerden ne haberr

kız gitt niye gidemiyonnn yarın git olmadı ben 4. günü gitmiştimm klomeni faln devlet karşılıyoo zaten kuzummm ihmal etme 1 ay 1 aydırr
özele gidiyorum cnm burda devlet pek ilgilenmiyor ya gıcık oluyorum önümüzdeki ay kesin direk giderim bebeğim bu ay böle olsun bakalım da hayırlısı kuşum yaa
ben kırmızıları bekliyomm kuşummm napammmm

gelmez inşallah emeklerin boşa çıkmaz seninde bebeğim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…