Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hayırlisi ya kısmetde varsa insallh canım .evet psikolojik olarakda gecikebiliyo

cnm ya sbh nmaza kalkarkn bile tvltm gelio gelmezdi bu kdr sık ya ne biliyim kendimide bağlamak istemiorum sonra adet olunca üzülüyorum akıntım var kasıklarım ağrıo adet olcam gibi gelio

Bende bu ay iğne kullandım 5 günüm kaldı reglime meraktan geçmiyor günler bel ağrılarım da war doktorum günümün geçmesini beklememi söyldi hadi bakalım inş bu ay bebişlerimiz gelir

canım çok sabırsızım kasıklarım adet olcakmıım gibi ağırmaya balşladı akıntım da var ya adet olcam yada belirtileri yaşıyorum iğneden 15. gün geçince testte belli oluyormuş yapmak istiyorum ama napıcamı bilsemm bidee çıkmazsa hepten üzülcm

10 aydır bu kadar ağrı olmuyordu arkadaşlar klomen mi yapıo sizce sizede oluyomu ya hiç ağrılarım durmadı iğneden beri sağlı sollu hep ağrı var hiç durulmadı ya çok ümitlendiriyor bu durum beni

Canım bende aynı durumdayım ama ilaçlarda yapıyormuş böyle ağrılar ama inşallah herşey istediğimiz gibi olur ben her ay kan werip negatif yazısı görmekten sıkıldım bu ay sonuna kadar bekliycem inşallah istediğimiz sonuçları alırız Allah Gönlümüze göre wersin(belki bi idrar testi yaparım:):):) tutamazsam kendimi

aynennnn şu günler vsss sürekli doktor hastane bıkkınlık geldi gınaa geldi accık kafa dağıtalım yahuuuuuu neyse haziranda izne gidiyoruz ayder yaylasındaa kafa dinicez kocişleeeee

ooohh mis gibi fikir canım benim en iyisi kafanızı boşaltırsınız kocişinle

Anladım tatlim Saol.bekleyelim bakalım .hiç ümidim yok zatende hamile gibi belirti yok ovulasyon testi daha mantıklı +incir kuru denemk lazım canm i jellede herkes ilk seferde hamile kaliyomus dün bende arastrdum netten

Insallah Sirinecimmm bir de bunu deneyelim bakalimmmmm

cnm ya sbh nmaza kalkarkn bile tvltm gelio gelmezdi bu kdr sık ya ne biliyim kendimide bağlamak istemiorum sonra adet olunca üzülüyorum akıntım var kasıklarım ağrıo adet olcam gibi gelio

Hamilelikmis gibi belirtiler yapabiliyor ama yinede sen dikkat et kendine bu arada ... Zeyynnnn belkide

Kizlar bugun kan tahlili yaptırdım az once mail atmislar sonucu 519 cikmis deger araligi 3-4 hafta araligini gosteriyor benim hesaba gore 25 subat sat dı, 5 hafta icinde olmamiz lazim degilmi bana dusuk gibi geldi sizce normalmi?

Son düzenleme:
Kizlar bugun kan tahlili yaptırdım az once mail atmislar sonucu 519 cikmis deger araligi 3-4 hafta araligini gosteriyor benim hesaba gore 25 subat sat dı, 5 hafta icinde olmamiz lazim degilmi bana dusuk gibi geldi sizce normalmi?

Babylove yok hayatim o sundan dolayi olmustur... Doktorlar ve sende ayni sekilde hamis oldugunda kac hafta oldugunu
hesaplamak icin son regli tarihini baz aliyorlar ama dollenme tarihin o tarih degil .. ne zaman oldugu da belli degil
eldeki kesin net tarih son regli tarihin oldugu icin sen 5.hafta nin icinde gibi gorunuyorsun ama daha o kadarlik degildir

Bu sebepten dolayidir ki cogu bayan 40 haftayi doldurupta dogum yapmaz zaman ilerledikce bebisinin esas dogucagi tarih
dolayisiyla haftasi cikar ortaya .. Merak etme bence hersey normalde yine de icin rahat etsin dr unu bir ara canimcimmmm

Saol cnm rahatlattin beni, henüz bir doktorum yok kendi kendimin doktoruyum, ankarada ikamet ediyorum şuan doktor arayısindayım ankda oturup iyi bir dr tavsiye edebilecek varmi?

aynen canım bakalım bnm pzartesi 15. günüm oluo belki bende yaparım:)

Insallah Sirinecimmm bir de bunu deneyelim bakalimmmmm

Hamilelikmis gibi belirtiler yapabiliyor ama yinede sen dikkat et kendine bu arada ... Zeyynnnn belkide

zozitoscum ne jeli kuzm. ismi ne. nası ii gelymş. bhsedr msn. bu ay herşeyi dencm kuzm.

Tatlim hiç belirti yok ilaç daha var. Sen nasılsin yaptinmi test kac gün kaldı bat ına

cnm bende bildiğin bütün belirtiler var da ümitlenmek istemiyorum ya.. iğneden sonraki 13. günüm adetin 26. günü (7nisan adet günüm) beklemeeyim ama bnm adet ağrıları başladı diomki belkide erken olucam :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…