Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynen canımm aslında en iyisi dediğin gibi ünv.hast cok kaliteli doktorlar çalışıyor..özelde benim eşimden test falan hiç istemedi bi dünya hormon testi yaptıı paramı aldıı bişeyde çıkmadı hatta bş tanesini yanlış cıkardıla bilee !!! doğrusunu getirince git 3 ay dene gel sonra hsg cekcez dedi uyanıklar...sen önce bi baksana eşimin değerlerineee dimi:KK47::KK47: kdın doğumcuya gittiğimde direk benden eşimin testini istedi o olmadan ben tedavine başalyamam bakalım sorun kimdee dedi...özeldekilerr resmenn yolunacak tavuk olarak görüyolar bizi :KK47::KK47:

Evet canım bende sorun yok mesela ama ben şu an klomen kullanıyorum niye kontrole gidip para dokmek için mi

kızlar aynen öle sizde sorun yokken size hormon yüklüyorlar..
ben ilk özele gittim bana daha olur dedi yolladı..
sonra başka birine gittim o da hormon estleri istedi ama ben akıllık ettim geldim kendi hastanemde yaptırdım oraya para yedirmedimm..eşimden sperm testi falan istemedi..
bu son gittiğim doktor konyanın en iyi doktoru ama çok yoğun oluyor o yüzden gitmek istemedim hep..ama en son dedim artık gideceğim..
3 ay önce bir gittim adam hormon testlerime baktı eskilerine bunlar yeterli değil..eşinin sperm testi nerede dedi.yaptırmadım dedim..o gelmeden seni muayene edemem dedi...o gün çok kızdım bir sürü laf saydım başından savdı falan diye ama doğrusu oymuş..
sonra eşimin sperm testini yaptırdık...tekrar gittim doktora sinirli şekilde verdim..
tamam dedi adetin 3. günü gel dedi..yine göbnderdi beni uyuz oldum adama..o ay gitmedim..
sonraki ay pişman oldum gittimm...baktı küçük kistler var pko görünümü var yumurtan az çalışıyor ama bu ay hsg çekelim önce ilac abaşlamadan dedi..bende korktuğumu söledim o zaman bu ay 21. gün testine bakalım diğer ay klomen kullanalım 2 ay deneyelim olmazsa hsg şart ama dedi bend ekabul ettim..
o ay 21. gün testim 10,58 çıktı..yumurtlama var ama iyi düzeyde değil dedi..
adetin 3. günü gel yine dedi ve gittim...o gün klomen verdi ve birde progestan ilacı verdi..
kullandım ve hamile kaldım..şimdi doktoruma çok güveniyorum..
herşeyi önce bakıyor sonra yapılması gerekeni yapıyor..
adam benle ilgileniyormuş ama ben başından savıyor diye kızıyordum.. :KK1::KK1::KK1:

Her zamanki gibi eşim haklı çıktı canım ne zaman beni bişey için uyarsa haklı çıkıyo ben dik kafalilik yapiyorum. Aynen canim hepsini bana da yapıyor kan tahlılını her gittiğimde yapiyorum. Değiştirecem canım kadın hastalıkları ve Doğum Hastanesi var orda da uzman bi doktor var. Gelecek aya artık. Bizim devlet hastanesinde iyi doktor yok kuzum ya iki tane var birinn hiç hastası olmaz diğeri de kadın hiç iyi değil kaç kadın ve bebek kaldı elinde

kızlar aynen öle sizde sorun yokken size hormon yüklüyorlar..
ben ilk özele gittim bana daha olur dedi yolladı..
sonra başka birine gittim o da hormon estleri istedi ama ben akıllık ettim geldim kendi hastanemde yaptırdım oraya para yedirmedimm..eşimden sperm testi falan istemedi..
bu son gittiğim doktor konyanın en iyi doktoru ama çok yoğun oluyor o yüzden gitmek istemedim hep..ama en son dedim artık gideceğim..
3 ay önce bir gittim adam hormon testlerime baktı eskilerine bunlar yeterli değil..eşinin sperm testi nerede dedi.yaptırmadım dedim..o gelmeden seni muayene edemem dedi...o gün çok kızdım bir sürü laf saydım başından savdı falan diye ama doğrusu oymuş..
sonra eşimin sperm testini yaptırdık...tekrar gittim doktora sinirli şekilde verdim..
tamam dedi adetin 3. günü gel dedi..yine göbnderdi beni uyuz oldum adama..o ay gitmedim..
sonraki ay pişman oldum gittimm...baktı küçük kistler var pko görünümü var yumurtan az çalışıyor ama bu ay hsg çekelim önce ilac abaşlamadan dedi..bende korktuğumu söledim o zaman bu ay 21. gün testine bakalım diğer ay klomen kullanalım 2 ay deneyelim olmazsa hsg şart ama dedi bend ekabul ettim..
o ay 21. gün testim 10,58 çıktı..yumurtlama var ama iyi düzeyde değil dedi..
adetin 3. günü gel yine dedi ve gittim...o gün klomen verdi ve birde progestan ilacı verdi..
kullandım ve hamile kaldım..şimdi doktoruma çok güveniyorum..
herşeyi önce bakıyor sonra yapılması gerekeni yapıyor..
adam benle ilgileniyormuş ama ben başından savıyor diye kızıyordum.. :KK1::KK1::KK1:
damında günahınaa girmişsin kızz :KK1::KK1::KK1: bizim bu özeldekilerr napıyooo biliyomusunnn cok uynıklrr mesel test istiyor ys bşka kadınlr vardı devlet hast den yaptırmış ben bu testleri kbul etmiyorum burdan yaptıracaksınız yoksa bakmıyorum diye kovuyolardı başından vallahi buna şahit oldummm.pis paragözlerr sanki yolsa topluyozz o paraları :KK9::KK9::KK9:

kdın hastalıklrı varsa oraya git canımm.. birde ordaki hemşirelere sor ben öyle yapmştımm hangisi iyi falan diye sormuştum ilk bşta hepsi dediler ya bnm bir kimyasalım var ban ilgilenecek doktor lazımmm lütfen yardımcı olun dedimm ondan sonra hemşireler doktorumun ismini söyledi cok ilgili bir doktordur diyee..gercektende öyle Allah c.c. razı olsun...üniv hast varsa ilk önce oraya git yoksa kadın doğuma git direk canımm

Var canım ama o çok uzak gidip gelmek Zor olur kuzum. Bu kadın doğumda tanıdık uzman bi doktor var. Ne güzel canım iyi bi doktor bulmuş sun

damında günahınaa girmişsin kızz :KK1::KK1::KK1: bizim bu özeldekilerr napıyooo biliyomusunnn cok uynıklrr mesel test istiyor ys bşka kadınlr vardı devlet hast den yaptırmış ben bu testleri kbul etmiyorum burdan yaptıracaksınız yoksa bakmıyorum diye kovuyolardı başından vallahi buna şahit oldummm.pis paragözlerr sanki yolsa topluyozz o paraları :KK9::KK9::KK9:

aaaa ben kendimi üniv hastanesinde çalışıyorum diye tanıtıyorum önce..
doktorda kendini bir halt zannediyor..üniv hastanesinde doktordan daha iiyiyimki bana geliyor diyor..
o yüzden testleri kabul ediyorlarrr...
yoksa dışardan biri olsam benimkinide kabul etmezlerr :KK9::KK9::KK9: çakallarrrr:KK9::KK9::KK9:

Var canım ama o çok uzak gidip gelmek Zor olur kuzum. Bu kadın doğumda tanıdık uzman bi doktor var. Ne güzel canım iyi bi doktor bulmuş sun
cok şükür buldum canım inş hep böyle devam eder :KK1::KK1:
doktorda kendini bir halt zannediyor..üniv hastanesinde doktordan daha iiyiyimki bana geliyor diyor..
yoksa dışardan biri olsam benimkinide kabul etmezlerr :KK9::KK9::KK9: çakallarrrr:KK9::KK9::KK9:

hemde ne çakallarrr...kurtlar sofrasına yem olmuşuz haberimiz yok :KK1::KK1::KK1::KK1:

Esimdn sperm testi istedler molitilesi dusuk cikti bn asilama yaptrmk istyrdm bu durumda yapamyz dediler esime klomen verdiler

Doktora sormayi unuttm molitile dusuklugu ne diye

canım buldum şimdi molitile hareketlilik demekmiş şöyle bir örnek göstermiller nette spermioramaa..

Ülkemizde uygulanan testlerde ise şu değerler normal kabul edilmektedir;

Sperm Analizi için Normal Değerler :
Yoğunluk: >2.0 ml
Konsantrasyon: >20 milyon/ml
Toplam Hücre: >40 milyon
Motilite (Hareketlilik): ~ % 50
Morfoloji (Normal Şekil): ~ % 30
PH: 7,2 – 8
Canlılık: ~ % 75
Beyaz Kan Hücreleri: ml’de 1 milyondan az
böyle bir örnek hareketlikil demekmiş.kac cıkmış sizin ? bizimde cok iyi sayılmaz hayırlısı...

canım buldum şimdi molitile hareketlilik demekmiş şöyle bir örnek göstermiller nette spermioramaa..

Ülkemizde uygulanan testlerde ise şu değerler normal kabul edilmektedir;

Sperm Analizi için Normal Değerler :
Yoğunluk: >2.0 ml
Konsantrasyon: >20 milyon/ml
Toplam Hücre: >40 milyon
Motilite (Hareketlilik): ~ % 50
Morfoloji (Normal Şekil): ~ % 30
PH: 7,2 – 8
Canlılık: ~ % 75
Beyaz Kan Hücreleri: ml’de 1 milyondan az
böyle bir örnek hareketlikil demekmiş.kac cıkmış sizin ? bizimde cok iyi sayılmaz hayırlısı...

Volum 5 ml (2-5)
Ph 7.40 (7.2-8.0)
Konsanteasyon 5
Total sperm sayisi 25
Molitile % 16 (>% 40)
Hizli hareketli (+4) % 0
Yavas hareketli (+3) % 16
Yerinde hareketli (+2) % 40
Hareketsiz (+1) % 44

Doktor molitile yazan yern ustunu cizdi

Volum 5 ml (2-5)
Ph 7.40 (7.2-8.0)
Konsanteasyon 5
Total sperm sayisi 25
Molitile % 16 (>% 40)
Hizli hareketli (+4) % 0
Yavas hareketli (+3) % 16
Yerinde hareketli (+2) % 40
Hareketsiz (+1) % 44

Doktor molitile yazan yern ustunu cizdi

sayınız 25 milyon canımm da hızlı harektli yüzde 0 mı ???

Ewt 0 doktorda klomen yazdi esime

canımm benim eşimde yaptrıd cok fazla fazla bilgim yok ama bildiğim kadarıylaa ileri hareketli önemli vede morfoloji...bizimde morfolojimiz düşük..benim doktorum öyle demişti kaliteli sperm az ve ileri haretli iyi değil ama hamile kalırsın korkma demişti.canım eşine keçiboynuzu kürü yap istersn bir araştır öncesinde o hareketli yapıyormuş...

selamün aleyküm. hayırlı cumalar. dün doktora gittim. bugn klomene bşlyorm. haftaya perşembe kontrlm var inş yumoşlar büyürse aşılama yapılack. çk heyecanlym kızlar. mübarek gnde dualrmz kabl olr inş hepmz güzl habrleri tez zamanda alrz.

canımm benim eşimde yaptrıd cok fazla fazla bilgim yok ama bildiğim kadarıylaa ileri hareketli önemli vede morfoloji...bizimde morfolojimiz düşük..benim doktorum öyle demişti kaliteli sperm az ve ileri haretli iyi değil ama hamile kalırsın korkma demişti.canım eşine keçiboynuzu kürü yap istersn bir araştır öncesinde o hareketli yapıyormuş...

Morfoloji (kruger) normal yazyo doktorda keci boynuzu dedi klomen ve proxeed yazdi

selam canim devamli mi adet goruyorsun tam anlayamadim.. genelde klomene adetin 3. gununden veya 5. gununden
itibaren baslaniyor .. eger oyle ise buna gore kullanabilisin .. Tabiii doktora basvurmak en iyisi belkide gerek yok
sana :KK34:
hayır şuan adetliyim sürekli düzensiz adet oluyorum 7 yıldır evliyim ve çocuğum olmuyor aşılamam tutmadı .bu ilacı eczaneden alabilirmiyim istesem acaba ?
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Morfoloji (kruger) normal yazyo doktorda keci boynuzu dedi klomen ve proxeed yazdi

canım inş faydasının görürsünüz.morfolojinin kısımları var normal baş gövde kuyruk faaln diye.karşısında oranları olması gerekiyor canımm..keçiboynuzu kürü mü dedi pekmezi mi?

X