Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

1. ) Hakiki Bal’dan 1 tatlı kaşığı bal’ın üzerine yarım şeker kaşığı hurma polenini döküp tüketilebilir.

2. ) Hakiki Bal İle 20 gr Hurma Poleni Karıştırılıp Anne Ve Baba Her Kullanımdan Önce Karıştırarak Sabah Ve Akşam Yemekleri Öncesinde Kullanmalıdır.
Cinsi gücü artırır. Kadınların yumurtalamasında etkisi vardır.

Balla yenirse kısırlığı giderir.

Hamile kadınların hamileliğinde faydası vardır.

Kadınlarda adet düzenleyicidir.yumurtalamayı artırır.

afiyet olsun kuzuummm.. benimde tavuk var onla bişey yapmalıyım yoksa bozulcak...patates iyi oldu bende patatesli tavuk atayım fırına :KK56::KK56: pilav salata elhmdülillahhhh cok şükürr :KK16::KK16:[/QUOTb

bende rejimdeyim canımmm pılav yok malesef:KK43::KK43:

benim eşimde rejimde güyaaaa ama pilavsız yemez patatesli tavuğuu illa olcakk :KK1: yoksa bende aramam patatesin yanındaa doyurucu olduğu içinn.eşim yesin diye yapcam :KK56::KK56:

canımmmmm benimmmmmmm cok iyi anlıyorum seni bende bazen öyle oluyorum :KK14::KK14: Ağlayarak anlatmak istiyorum artık zavallı gibi görülmek istemiyırumm...bi eşimmm dert ortağımm...onada cok belli etmek istemiyorum oda cok üzülüyor...napcaz bizzzz bebişimiz hiç gelmicek mi evimizi yüzümüzü güldürmeyecek mi :KK14::KK14::KK14:

:KK14::KK14::KK14: :KK5::KK5::KK5: :KK17: :KK43::KK43: Al bende de o kadar ... Esım benımde cok anlayıslı bır ınsan arkadasım herseyden once
ama o bıle dun dedıkı bana neyın varrr yapma boyle ama olmazkıııı sankı boyle sıtem ederek soyledı yaaa
o bıle kırdı benı ... Dedım tamam konuyu kapatalım daha baslamadan bırbırımızı kırmayalımmm :KK4:

1. ) hakiki bal’dan 1 tatlı kaşığı bal’ın üzerine yarım şeker kaşığı hurma polenini döküp tüketilebilir.

2. ) hakiki bal ile 20 gr hurma poleni karıştırılıp anne ve baba her kullanımdan önce karıştırarak sabah ve akşam yemekleri öncesinde kullanmalıdır.
Cinsi gücü artırır. Kadınların yumurtalamasında etkisi vardır.

Balla yenirse kısırlığı giderir.

Hamile kadınların hamileliğinde faydası vardır.

Kadınlarda adet düzenleyicidir.yumurtalamayı artırır.

hadı ozturkcum ınsallah kuzum benım sıfa olsunnnn sana ... Cıfter cıfter gelsınlerrrrr ...
Bende arı polenı balla karıstırarak duymustummm ... :44:

Ohhhh kuzummmm yazini okumaya basladigimda once korktummm sonunu gorunce de cok mutlu oldummmmmmm :KK36::KK36::KK36:
ne guzeldir o kalp atisini duymak .. Ben bir oncekinde 2 hafta bekledim duyabilmek icin :KK43: Cok dikkat et kendine kuzucummm

Evrakcummmmmm canimmmmmmm opuyorum seni deeeeeee :KK16::KK16::KK16:

Cok saol Isyancimmm unutmamissin test verdigimi. :KK16:.. Canikooo simdi benim kafam cok karisik... Bu saate kadar aslinda sonuclari
tam alip oyle forma yazayim dedim ama olmadi.. Sonuclarimi kesin yarina vereceklermis.. ama telde biraz once FSH hormonumu sordum
en azindan onu soyleyin dedim. Bayanin bana verdigi cvp 2.26 dusuk gozukuyor oraniniz ama yine de birsey demek cok zor
yarina tam belli olur .. Belki sizden haftaya tekrar kan alip test yapmamiz gerekebilir. Doktorunuz sizi bilgilendirecek :KK14:

Simdi ne anlama geliyor buuuu :26: .. Bu arada regli de olmadim .. Halbuki duphaston kullandim .. Eger hamilelik yoksa
oda bir yerde regli duzenleyici ... Iyice karistim yani .. Bu hafta bekleyim iyicene diyorum .. :18:

iyide canım fsh lhs bu tarz değeler hergün yapılmaz yalnış sonuç verir...sadece adetin 2-3. günleri yapılır..
böle bir değer çıkmasıda normal yani kuzucummm...
sen neden verdinkş bu testleri şimdi adetli iken vermen gerekirdi...
bu testlerde amma uzun sürdü canım yahu..inş yarın güzel haberler alırız canımm

:KK14::KK14::KK14: :KK5::KK5::KK5: :KK17: :KK43::KK43: Al bende de o kadar ... Esım benımde cok anlayıslı bır ınsan arkadasım herseyden once
ama o bıle dun dedıkı bana neyın varrr yapma boyle ama olmazkıııı sankı boyle sıtem ederek soyledı yaaa
o bıle kırdı benı ... Dedım tamam konuyu kapatalım daha baslamadan bırbırımızı kırmayalımmm :KK4:

hadı ozturkcum ınsallah kuzum benım sıfa olsunnnn sana ... Cıfter cıfter gelsınlerrrrr ...

Alllahhhımmm birgünnn bebek hasretimizi bitireceğini biliyor ve diyorum ki;
Sabır ett başka birşey değil

iyiki böyle eşlerimiz var...dediğin gibi arkadaşım sırdşım sevgilimmm annem babam hattaa... ( uzakta olduğm için)bnm üzüldüğümü görünce eşimin de sesi kısılıyor yapma böyle teselliler napalım Allah c.c. vermiyor elimizddeen bişey geliyormuki üzülüyorsun diyor...doğru diyor aslında cok doğruu ama üzülmeden de olmuyor.iştahım cok acık bu günlerde sanırım iğne yaptı yadsa başka bişey bilmiyorum eşim hemen diyor bebekten mi acaba diyee...yok artık 5 gün oldu ne bebeğii dedimmm bu ayda olmayacak hiç ümitlenme boşuna dedimmm sustu öyle kaldı :KK14::KK14::KK14:

aynen canımm sabırr...bazen cok içim yanıyor...:KK14::KK14:
dün akşam namazımı kıldım arkasınada hacet namazımı kıldım hepinizin adını tek tek saydımm yani nicklerinizi :KK1::KK1: inş Rabbim c.c kabul eder hep dualarımdasınmızz Rabbim c.c. dünyada her kim bebek istiyorsa hayırlısıyla nasip etsin inş herkesee :KK16::KK16:

iyiki böyle eşlerimiz var...dediğin gibi arkadaşım sırdşım sevgilimmm annem babam hattaa... ( uzakta olduğm için)bnm üzüldüğümü görünce eşimin de sesi kısılıyor yapma böyle teselliler napalım Allah c.c. vermiyor elimizddeen bişey geliyormuki üzülüyorsun diyor...doğru diyor aslında cok doğruu ama üzülmeden de olmuyor.iştahım cok acık bu günlerde sanırım iğne yaptı yadsa başka bişey bilmiyorum eşim hemen diyor bebekten mi acaba diyee...yok artık 5 gün oldu ne bebeğii dedimmm bu ayda olmayacak hiç ümitlenme boşuna dedimmm sustu öyle kaldı :KK14::KK14::KK14:

Deme canım benim öyle isyan gibi olur iğne vuruldun bak bir umut oldu şimdi belki benim yumurtam erken çatladı sanırım bu ay ama napalım beklemekten ve sabır etmekten başka yapabileceğimiz bir şey var mı canım yok malesefff:KK43::KK43:

aynen canımm sabırr...bazen cok içim yanıyor...:KK14::KK14:
dün akşam namazımı kıldım arkasınada hacet namazımı kıldım hepinizin adını tek tek saydımm yani nicklerinizi :KK1::KK1: inş Rabbim c.c kabul eder hep dualarımdasınmızz Rabbim c.c. dünyada her kim bebek istiyorsa hayırlısıyla nasip etsin inş herkesee :KK16::KK16:

Allahhh rağzı olsun kuzummmm beniimmmm ALLAHIM GÖNLÜMÜZDEKİ MURADIMIZI VERSİN İNŞALLAHHH:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Deme canım benim öyle isyan gibi olur iğne vuruldun bak bir umut oldu şimdi belki benim yumurtam erken çatladı sanırım bu ay ama napalım beklemekten ve sabır etmekten başka yapabileceğimiz bir şey var mı canım yok malesefff:KK43::KK43:

yok canımm Allah c.c. korusunn isyandan ama kendimi kaptırmak istemiyorum çünkü ilk bebek işine başladığımızda bu ay olur öbür ay olur diye belirti vss derken eşimi cok ümitlendiriyordumm adet olunca o da yıkılıyordu onu ümitlendirmek istemiyorum kendimi de..çünkü daha cok üzülüyorum böyle oluncaa :KK14::KK14: Rabbim c.c. hayırlısını versin inş :KK16::KK16:

ami saol canım kısmet geç degil bence 2. çocuk için . tabiki bırakma olmazsa aşılama yaparsın benm 35 yaşında bi arkdaş tüp bebek yaptırdı o da 2. çocugu seninki gibi 1 oglu var. benmde 3 yaşında bi oglum var Allah'ım uzun ömür versin . pes etme yazık edersin pişmanlık yaşama .olur inşallah Rabbim tekrar nasip etsin inş. bebeş
Allah evladını bağışlasın arkadaşım. İkinciyi de tez zamanda versin inşallah. Bana kalsa aşılama yaptıracam ama eşim rahatsızlığımdan dolayı başıma birşey gelir diye çok korkuyor bu yüzden de aşılama istemiyor. Zorlamayalım diyor. Bugün ikinci günü adetimin yarına kadar kararımı değiştirebilirim. Bugün baktım soğan kürüne, belki onu uygularım bu ay. Dedim ya, yarına kadar bakalım ne düşünecem.

Cok saolasin umutlu22 ... Senin yazdigini okuyunca utandimmm:KK17: Allahim insallah kisa zamanda sana da yardimci olsun..
PKO ndan en kisada kurtulursunnn canim benimmm :KK16:

jinekolog olan doktorumu aradim biraz once konusurken kendimi tutamadim agladim:2::2: .. Idrar testi yapmama kizdi .. Dediki
gunun gecmeden idrar testi yapilir mi tabiki tek cizgi cikar en az 5 gun gecmeliki reglinin uzerinden ancak oyle ciksin kesin
olarak .. Ya da kan testi yaptirmalisin dedi.. Bende bu Sabah kan aldirdigimi soyledim onu bekleyelim dedi.. bakalim
ne cikacak .. Ama icim cok burukkkk . :KK43: ben niye boyle oldum yaaaaa ... bu ilaclarda yapiyor galiba insani
boyleee ... Isyan bu arada guzel bir haber .. senin soyledigin Inofolic vardi ya .. Bugun geldi Turkiyeden bir arkadasim 1 kutu almis
bana ... Nasil icilecekti o gunde 1 sefer mi ???

Ahhhh zeynebiiimmmmm su ablanin hallerine bir bakkk iyice sulu goz oldu .. :KK14::KK14::KK14::KK14:
Sağolasın zozitosçugğum inşallah Allah hepimizin gönlündekini verir. Soğan kürü iyi geliyormuş PKO ya. Belki başlarım, bakalım.
Canım psikolojimiz sinir yapıyo ben de bugun adet oldum ve cok sinirliyimm eşimle tartistim boş yere. Yani oluyo böyle şeyler sıkma o tatlm canını. Ama doktora gitmeyi ihmal etme

Aldığımız ilaçların hepsi hormon. Bence bizi sinirli yapan da bu hormonlar. Eşlerimiz bizi asla anlayamazlar. Ne yapalım bizim de nazımız onlara geçiyor. Bugün daha sakinim, sen de yarın daha iyi olursun inşallah güzelim.

iyi akşamlar kuzularımmm :KK16::KK16:

kv yemeğe çağırmış hiçte gidesim yok midem bulanıyor zaten..kendiside çalışıyor olunca yemek falan hazır olmaz...ikimiz yapardık ama yapcak halimde yok..
offf yaaa :KK31::KK31:

iyi akşamlar kuzularımmm :KK16::KK16:

kv yemeğe çağırmış hiçte gidesim yok midem bulanıyor zaten..kendiside çalışıyor olunca yemek falan hazır olmaz...ikimiz yapardık ama yapcak halimde yok..
offf yaaa :KK31::KK31:

iyi değilim de gitme nolcakkii..iyi bi gününde gidersin sendee

yazdıklarını okuyunca yorum yapasım geldi canım benm eşimde öyle evim o benim herşeyim, annem babam arkadaşım dostum hayatım yani...onun desteğide olmasa ne yapardım bilmiyorum

iyide canım fsh lhs bu tarz değeler hergün yapılmaz yalnış sonuç verir...sadece adetin 2-3. günleri yapılır..
böle bir değer çıkmasıda normal yani kuzucummm...
sen neden verdinkş bu testleri şimdi adetli iken vermen gerekirdi...
bu testlerde amma uzun sürdü canım yahu..inş yarın güzel haberler alırız canımm

Yaaa canikommm burada hemen vermiyorlarrrr ben bir de ev doktoru acil istedi dedim de oyle ertesi gune dediler .. Ben galiba biraz
erken davrandim Isyan .. bu hafta tekrar beklicem eger kirmizilardan gelen giden olmazsa bu sefer kendi doktoruma gidip kan
testi yaptiricam .. offff onu da saatlerce bekliyooonnnn :KK17:

aynen ozturkcummmmm sabir sabirrrrr ve bol bol dua :KK42: ...

X