Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Klomen madem gecikme yapıyor bikaç gün daha bekliyim bari. Test yapıp sonucu negatif görünce daha çok yıkılıyorum 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kuzum naptn güzel haberler var mı

Birazdan cikicam burada saat 10.14 yakinda hastane var oraya gidip 10.45 de kan vericem .. onu bekliyorum
batmalarim var eylulnazzz sol tarafimda sanki bicak batirdilar yada icimde birsey yirtik gibiiii :KK1:

Yaptım çift cizgi cikti artık adetimi beklerim eczaneye gitmek zor uzak

Hadi hayirlisi arkadasim cok sevindim cift cizgineeeeee :KK49: Allahim sonuna kadar bebisini kucagina almak
nasip etsinnn :KK16::KK16::KK16:

Birazdan cikicam burada saat 10.14 yakinda hastane var oraya gidip 10.45 de kan vericem .. onu bekliyorum
batmalarim var eylulnazzz sol tarafimda sanki bicak batirdilar yada icimde birsey yirtik gibiiii :KK1:

Hadi hayirlisi arkadasim cok sevindim cift cizgineeeeee :KK49: Allahim sonuna kadar bebisini kucagina almak

inşallah güzel haberlerle gel kuzum.

Allh razı olsun

Zozitos guzel ve hayirli haberlerini bekliyoruz..

Bende ilk hamilelgmde adet oluyorum sanırdım akintim cok olurdu
Olabilir canm kanda da idrarda da çıkar bi yap yarın bence

Ya bugün hiç bi belirti hissetmiyorum.göğüs hassasiyeti dışında Akıntı hafif hafif devam ediyor. Bugün idrar testi yapayım mı 😒

Bende de aynisi olmustu Ecrin ... genelde oyle oluyor ilk kullanimda 2 gun gecikme yapiyorrrr canimcimmm :KK53:

Insallah Vuslatttt aminnn :KK42:

Runkliiii dun aksam mahvoldum bel ve bacak agrilarimdan kasiklarimda da hafif agri .. gece 10.30 a dogru yataga yattim uyumaya daldigimda saat 01.30 u geciyordu :2: Insallah bendeki bu agrilarda senin dedigin gibidir... :KK34:

canikoooooo sanadaaaa guzelimmm

Ariver kuzummmm uzulme fisitigim .. sen zaten bu ay cok umitli degildinnn dimi .. bak gununde gelmesi de iyi olmus hemen tedaviye
kaldigin yerden devammmmmm .. Allahin izni ile insallah bu ay tutacak :KK16::KK16::KK16:

Ahhhh Askpastam ahhhh aminnnn kuzum amin .. Bakalim bende burazdan test yaptiricam.. Sabah ev doktorundan acildir yazisi aldim
sonuclari daha cabuk cikarsinlar diye .. ya bugune yada yarin sabaha sonucu verirler tahmin ediyorum..
ama bu arada sol tarafimdaki batma beni tedirgin ediyor... Pedlerimiiiii istemeyerekte olsa yanima aldimmm hazirlikliyim
artikkkk kirmizilarin gelmesineeeeee :KK43::KK43::KK43:

insallah o pedleri kullanmak zorunda kalmazsın canım benim:KK19:güzel haberler ver canım insallah bebişin seninledir haber et insallah güzel haberini:21::21::21:

arkadaşlar ben bu ay klomen ve ilk defa ovitrelle kullandım şuan adetime 3 gün var kasığımda batma geceleri ateş basması ve aşırı akıntım var normalde ağrım olurdu ama akıntım hiç olmazdı iğnenin etkisi olabilirmi yada bu belirtileri hamilelik belirtisi sayabilirmiyim bi fikri olan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim :18:

Klomen madem gecikme yapıyor bikaç gün daha bekliyim bari. Test yapıp sonucu negatif görünce daha çok yıkılıyorum 😔

Bi kaç gün daha bekle o zman canım. yada predictor le yap testini 4 gün önceden belli edenler varmış

Ya bugün hiç bi belirti hissetmiyorum.göğüs hassasiyeti dışında Akıntı hafif hafif devam ediyor. Bugün idrar testi yapayım mı 😒

bende zor tutuyorum 3 gün var ama test yapmamak için:KK34:

arkadaşlar ben bu ay klomen ve ilk defa ovitrelle kullandım şuan adetime 3 gün var kasığımda batma geceleri ateş basması ve aşırı akıntım var normalde ağrım olurdu ama akıntım hiç olmazdı iğnenin etkisi olabilirmi yada bu belirtileri hamilelik belirtisi sayabilirmiyim bi fikri olan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim :18:

akıntı en büyük belirti . ama adet önceside akıntı olabiliiyor..onun için belirtiler birbirne çok benziyo.
ayrıca olabilir neden olmasın adetini bekle geçerse bi test yaparsın .hayırlısıyla inş vardır

bende zor tutuyorum 3 gün var ama test yapmamak için:KK34:

Ayy canım inşallah ikimizinde tutmuştur. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin içinde de bizlere. Idrar testi bugün alıcam yarın sabah yapıcam dayanamıyorum 😄😄 gel sende al 😉

Ayy canım inşallah ikimizinde tutmuştur. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin içinde de bizlere. Idrar testi bugün alıcam yarın sabah yapıcam dayanamıyorum 😄😄 gel sende al 😉

inşallah canım hayırlısııyla .bilmioyrumki tatlım varsada yoksada acı gerçeklerle yüzleşmek gerek ama . senin güzel haberini bekliyorum . ya hadi çıksın artk bir hamile:)

akıntı en büyük belirti . ama adet önceside akıntı olabiliiyor..onun için belirtiler birbirne çok benziyo.
ayrıca olabilir neden olmasın adetini bekle geçerse bi test yaparsın .hayırlısıyla inş vardır

evet maalesef belirtilerin birbirine benzemesi çok kötü bi durum ama bende hiç olmazdı akıntı o yüzden biraz umutlandım bi yandan da acaba iğneden mi kaynaklı dedim ilk defa olunca bilemedim sabredebilsem 3 gün var nasıl geçer bilmiyorum iyi dileklerin için teşekkür ederim :KK34:inşallah Rabbim seninde gönlündekini versin isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

canım biliyorum beklemek cok zor ama biraz daha beklee günün geçtikten sonra test yap sana tavsiyem canımm

X