Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Gercekten mi bende dokunsan aglicak gibiydim Sirine :KK43: valla moral verdin .. cunku sen yazinca fark ettimki evey bacaklarimda daha dogrusu baldirlarimdada agri var.. hadi hayirlisi insaallah hep beraber :KK49: oluruzzz
Bende gun gecince yapiyim diyorum arkadaslarin hepsi cikar artik regline yakin gundesin diyorlar.. heycanlandiriyorlar benideee:KK52:

Tatlim ınş. Vardır bebis .olmasada üzülme gelecek ay var ınş en kısa zamanda hamile kalirsin .sadece moralini yüksek tut .hayırlı haberler ver bizlere

Kızlarrr günaydınn nasılsınız yarın adetimin 21 günü progestron için kan testi vericem bakalım kaç çıkıcak :KK16::KK16::KK16:

üzüldümmm...:.....
hayırlısı kuzumm inş yeni döngün bebişini getirirr bitanemmm :KK16::KK16::KK16:

canım o geçmiş 10 martta adet oldum gecikmeli.bu ayda 8 nisan ama gene gecikmeli gelecekler gibi geliyoo hayırlısı bakalımmm :KK16::KK16:

Gelmez insallh ben umutluyum senden çalışmalar ne durumda tatlim.3 yumosuda tuttur üçüz ler gelsin ınş :)

Evet bugün günüm ve sabahtan adet oldum hiç Şaşmaz geçikmez. Hemen gelir öyle sinirlerim bozuldu

arivercim benım anlamadıgım doktor sana yumurta oluşmamış dedı eee ozaman nasıl adet oldun
yumurtan oluşuosa adet olmuyonmu sonucta adetle dısarı atılıo onlar
yumurta oluşmasadamı adet olunuo bunu doktora sor bence

arivercim benım anlamadıgım doktor sana yumurta oluşmamış dedı eee ozaman nasıl adet oldun
yumurtan oluşuosa adet olmuyonmu sonucta adetle dısarı atılıo onlar
yumurta oluşmasadamı adet olunuo bunu doktora sor bence
Canım özelden yazıyorum
Hayırlisi tatlim yilmak yok .her ay bi daha şansın var .Rabbim nasip etsin tüm olmayanlara

Canım insan korkuyor artık ya hiç olmazsa diye

Arkadaslar o dağılan boya kurudu simdi cok net bi pembe cizgi var inşallah adet olmam Allah isteyen herkese versin âmin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X