Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bana da aynisini diyorlar burada .. klinikte bile dongume bakti hesapladi ondan sonra tamam deyip
kan aldilar yoksa almicaklardi onu bileee .. Ama iste dayanamayip daha dogrusu bir arkadasima uyup
eczaneden testi aldim .. bana diyorki 1 haftalik bile olsa idrarda cikiyoooo :KK53::KK53: olabilir mi sizce
oyle birsey ne biliyimmm :KK30:

Aynen askpastasiiii haklisinnnn bakalimmm ne cikacak bu isin sonuuuu :18:

Olmasamda uzulmicem diyorum her seferinde ama her seferinde de 2-3 gun kendime gelemiyorummm :KK17::KK17::KK17:
onumuzdeki ay yani nisan ayi tutturmak bizim icin zor cunku esim is seyehatine cikacak tamda onun olmadigi tarihlerde
yumurtlama ve catlama donemine denk geliyor sonunu yakalayabiliyoruzzzzz :KK25::KK25:
Neyse kizlar ben biraz kacayimmmm hepiniz icin sonsuz tesekkurlerrrrr destekleriniz icin.. Opuyorummm hepinizi
Melek anneleriiiiii :KK16::KK16::KK16:

1 hafta değil ama yumurtanın çatldığı günü biliyorsan ondan 9 gün sonra idrarda çıkan var gördümm kk daa

Aslında canım sabahları 1 saat yürüys yapsan hızlı tempoda riskde olmaz
Evde koşu bandı var onda yurucem sabah akşam canım yumurtlama gününe kadar hızlı ondan sonra yavaş
[QUOTEa=zeyneppmehmett;34584283]Cnm bnm cok uzuldm rabbim insallah nisan ayinda bereket ayinda yawrunu sana versn[/QUOTE]
Inşallah canım benim o güzel duan için teşekkür ederim
ooww :-(. senin ıçn güzl cnım sevndm. bnim spor yapck zamanm yokki kuzm çk ygn çlşyorum. ama allhtn kilolu dglm. doktr ısrarla söylyo pco da çk etkili spor dye.bu arada senin problm ndr tatlm
Az az yap o zaman canım ise gelip giderken yürü ara ara o da spor . Bende çok şükür hiç bi sıkıntı yok canım 6 aydır olmuyo ama. Esime test yapılacak bu ay perşembe günü yani.insallah sonuç güzel olur.
Bende de aynisi olmustu Ecrin ... genelde oyle oluyor ilk kullanimda 2 gun gecikme yapiyorrrr canimcimmm :KK53:

Insallah Vuslatttt aminnn :KK42:

Runkliiii dun aksam mahvoldum bel ve bacak agrilarimdan kasiklarimda da hafif agri .. gece 10.30 a dogru yataga yattim uyumaya daldigimda saat 01.30 u geciyordu :2: Insallah bendeki bu agrilarda senin dedigin gibidir... :KK34:

canikoooooo sanadaaaa guzelimmm

Ariver kuzummmm uzulme fisitigim .. sen zaten bu ay cok umitli degildinnn dimi .. bak gununde gelmesi de iyi olmus hemen tedaviye
kaldigin yerden devammmmmm .. Allahin izni ile insallah bu ay tutacak :KK16::KK16::KK16:

Ahhhh Askpastam ahhhh aminnnn kuzum amin .. Bakalim bende burazdan test yaptiricam.. Sabah ev doktorundan acildir yazisi aldim
sonuclari daha cabuk cikarsinlar diye .. ya bugune yada yarin sabaha sonucu verirler tahmin ediyorum..
ama bu arada sol tarafimdaki batma beni tedirgin ediyor... Pedlerimiiiii istemeyerekte olsa yanima aldimmm hazirlikliyim
artikkkk kirmizilarin gelmesineeeeee :KK43::KK43::KK43:

Evet çok umudum yoktu ama üzülüyor yine insan. Ay evet çok duzenlidir kendileri hiç geç kalmaz hemen gelir

Merhaba arkadaşlar. Ben 20 şubatta adet görmüştüm akşam idrar testi yaptım negatif çıktı. Zaten öğlen gibi de adetim gelmeye başladı. Her defasında diyorum bu defa idrar testi yapmayacam diye, ama hiç dayanamıyorum. Zaten test yaptıktan sonra da hemen adet oluyorum. :KK43: 7. klomen denemem de olmadı anlayacağınız kızlar. Sizlerin inşallah olur.

Merhaba arkadaşlar. Ben 20 şubatta adet görmüştüm akşam idrar testi yaptım negatif çıktı. Zaten öğlen gibi de adetim gelmeye başladı. Her defasında diyorum bu defa idrar testi yapmayacam diye, ama hiç dayanamıyorum. Zaten test yaptıktan sonra da hemen adet oluyorum. :KK43: 7. klomen denemem de olmadı anlayacağınız kızlar. Sizlerin inşallah olur.

Canım bende 32 yim .2. Bebeği düşünyrz. Senin regl tarihin kaç

Allah hayırlısını versin tatlım. Regl tarihim 20 şubattı ama bugün adetim başladı maalesef. Benim oğlan da büyük, 16 sını dolduracak yaza. 10 yıldan bu yana hep ikinci çocuğu düşündüm ama hep aksilikler, hastalıklar oldu bu zamana kadar geldim. Adet olursam yine gidecem diyordum doktora ama şimdi içimdeki heyecan kayboldu, yine pes ettim galiba. Senin ilk çocuğun kaç yaşında canım.

Çok üzüldüm canım maşallah 16 yaşında bi oğlun varmış. Sorun var mı sende canım kaç yaşındasin hemen pes etme git doktora tedaviyi yarım birakma

ahhh umutlu22 sana da merhaba canım .. Normalde adetım gecen ay ılk klomen kullanımımdan dolayı 2 gun gecıkmıstı
normalde 28 gunde bır oluyorum eger oyle olursa 25 mart gıbı olmam lazım yok klomenı 2. Kullanısım yıne gecıkme yaparsa
27 sı gıbı olmam lazım... Bugunde sol kasıgımda tatlı tatlı bır agrı ve sımdıde belımde agrı basladıııı :KK47: Aynı senın
gıbıyımmm ... Benımde yas 38 oldu ondan heyecan yapıyorummm herayyyy :KK52::KK52::KK52:

İnşallah senin bel ağrın adete işaret değildir zozitosçuğum. En azından sen adet oluyorsun ve düzenli olduğunu söylüyorsun. Ben ilaç kullanmazsam 4-5 hatta 9 ayda adet görebiliyorum. PKO var bende. Hayırlısıyla gelsin inşallah bebişin.

Kizlarrrrrr hepinize cok tesekkurler guzel dilekleriniz icinnnnnnn :KK16::KK16::KK16: canlarim benimmmm
Gittim kan verdim ... Buradakilerin dedikleri aynen su ; dongu hesaplamalarinize gore bu ay gebe kaldiysaniz kaninizda
cikma limit gunu bugunden itibaren .. FSH degeriniz dusuk ciksa bile gebe olma ihtimaliniz olabilir dr unuzla takip edin dediler
Test sonuclarini da yarin Sabah 10 da aricam soylicekler ... Insallah sabahtan soylerler cikti gelin alin derler :18::18:
batmalarim devam ediyorrrrr...

ama bu arada ben dayanamadim eczaneden test aldim baktim sonuc kocaman bir negativ tek cizgide kaldi .. simdi ben acikcasi
kizlar umidimiiiii kestimmmmmm :2::2::2: moralimmmm var mi yokkkkk herkese moral vermeye calisiyorumm da kendime
veremiyorummmmm :KK43::KK43::KK43: bir taraftan da akintim ve bu kasiktaki batma ne o zamannnnn :KK53:

idrar testleri yalnış çıkabilir kuzumm hemen moral bozmakk yok öleeee :KK20::KK20:

Çok üzüldüm canım maşallah 16 yaşında bi oğlun varmış. Sorun var mı sende canım kaç yaşındasin hemen pes etme git doktora tedaviyi yarım birakma

Evet canım Allaha çok şükür var bir tane paşam. Bende son 5-6 yıldır PKO var. Daha öncesinde bir sorunum yoktu, ciddi bir rahatsızlık geçirdim büyük olasılıkla tedavinin zararı oldu hormonlara. Oğluma korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım. 37 yaşındayım. Adeti görünce moralim bozuldu ister istemez, motivasyonum düşüverdi. Birkaç güne kadar toparlayabilirsem kendimi tedaviye devam ederim belki. Klomen, çatlatma iğnesi, ardından clinol jel derken hormonlar tepe taklak oldu. Son bir haftadır öyle sinirliydim ki, inşallah adetle birlikte sinir de gider. Sizde de sinir stres yapıyor mu bu ilaçlar

işte hemen olsun istiyoz yaa ondan olmuyooo istemesek hemen olur :KK1::KK1: kontrole gitiğimde hamiş hemşire vardı bende dedim ki hayırlısıyla bizde bir hamile kalsaydık da kurtulsaydık dedimm :KK9::KK9: kağıtlarıma baktı bu hasta daha cok genç dedi doktorumda bencede cok genç ama bebek istiyor napalımmm doğursun bi tane dedi :KK1::KK1: hocam inş hamile olurum da kurtulursunuz benden dedimm :KK9::KK9: 1 tane olsaaa ikinciyi kafaya takmayacam daa kafam eşimin değerlerinde :44::44: bu tedaviler sonuç vermezse tüp bebeği bile düşünüyorummm hayırlısı inş gerek kalmadan hamiş oluruz :KK16::KK16::KK16:

selam,

sperm hareketlendirmek için çinko öneriyor doktorlar. çünkü spermin yapısının önemli bir kısmı çinkoymuş.
bence bir araştır.
e vitamininin verildiğini hiç duymamıştım bu durumdan şikayeti olanlara.

Allah hayırlısını versin tatlım. Regl tarihim 20 şubattı ama bugün adetim başladı maalesef. Benim oğlan da büyük, 16 sını dolduracak yaza. 10 yıldan bu yana hep ikinci çocuğu düşündüm ama hep aksilikler, hastalıklar oldu bu zamana kadar geldim. Adet olursam yine gidecem diyordum doktora ama şimdi içimdeki heyecan kayboldu, yine pes ettim galiba. Senin ilk çocuğun kaç yaşında canım.

ami saol canım kısmet geç degil bence 2. çocuk için . tabiki bırakma olmazsa aşılama yaparsın benm 35 yaşında bi arkdaş tüp bebek yaptırdı o da 2. çocugu seninki gibi 1 oglu var. benmde 3 yaşında bi oglum var Allah'ım uzun ömür versin . pes etme yazık edersin pişmanlık yaşama .olur inşallah Rabbim tekrar nasip etsin inş. bebeş

İnşallah senin bel ağrın adete işaret değildir zozitosçuğum. En azından sen adet oluyorsun ve düzenli olduğunu söylüyorsun. Ben ilaç kullanmazsam 4-5 hatta 9 ayda adet görebiliyorum. PKO var bende. Hayırlısıyla gelsin inşallah bebişin.

Cok saolasin umutlu22 ... Senin yazdigini okuyunca utandimmm:KK17: Allahim insallah kisa zamanda sana da yardimci olsun..
PKO ndan en kisada kurtulursunnn canim benimmm :KK16:

idrar testleri yalnış çıkabilir kuzumm hemen moral bozmakk yok öleeee :KK20::KK20:

jinekolog olan doktorumu aradim biraz once konusurken kendimi tutamadim agladim:2::2: .. Idrar testi yapmama kizdi .. Dediki
gunun gecmeden idrar testi yapilir mi tabiki tek cizgi cikar en az 5 gun gecmeliki reglinin uzerinden ancak oyle ciksin kesin
olarak .. Ya da kan testi yaptirmalisin dedi.. Bende bu Sabah kan aldirdigimi soyledim onu bekleyelim dedi.. bakalim
ne cikacak .. Ama icim cok burukkkk . :KK43: ben niye boyle oldum yaaaaa ... bu ilaclarda yapiyor galiba insani
boyleee ... Isyan bu arada guzel bir haber .. senin soyledigin Inofolic vardi ya .. Bugun geldi Turkiyeden bir arkadasim 1 kutu almis
bana ... Nasil icilecekti o gunde 1 sefer mi ???

Allah gonlune gore versn ablacim insallah guzel haberler verirsn
Ahhhh zeynebiiimmmmm su ablanin hallerine bir bakkk iyice sulu goz oldu .. :KK14::KK14::KK14::KK14:

Cok saolasin umutlu22 ... Senin yazdigini okuyunca utandimmm:KK17: Allahim insallah kisa zamanda sana da yardimci olsun..

jinekolog olan doktorumu aradim biraz once konusurken kendimi tutamadim agladim:2::2: .. Idrar testi yapmama kizdi .. Dediki
gunun gecmeden idrar testi yapilir mi tabiki tek cizgi cikar en az 5 gun gecmeliki reglinin uzerinden ancak oyle ciksin kesin
olarak .. Ya da kan testi yaptirmalisin dedi.. Bende bu Sabah kan aldirdigimi soyledim onu bekleyelim dedi.. bakalim
ne cikacak .. Ama icim cok burukkkk . :KK43: ben niye boyle oldum yaaaaa ... bu ilaclarda yapiyor galiba insani
boyleee ... Isyan bu arada guzel bir haber .. senin soyledigin Inofolic vardi ya .. Bugun geldi Turkiyeden bir arkadasim 1 kutu almis

Ahhhh zeynebiiimmmmm su ablanin hallerine bir bakkk iyice sulu goz oldu .. :KK14::KK14::KK14::KK14:

canım bende gittim gaza geldim bi test aldım bişey görünmüyo :KK43: kısmet ben saga çevirdim sola cevirdim 2. çizgiyi görmek için amuda bile kalkıcaktım adetin geçmesini beklemek en mantıklısıydı :)

evet ağrıyo yaaa.adetim de bi garipleşti bu tedavilerden.
bugün tvde bi kadın 5 yıllık evliyiz kocamla ben özgürlüğümüze düşkünüz o yüzden asla çocuk düşünmüyoruz dedi ben de zaten yeni adet olmuşum kadına dalasım geldi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:. dedim bunlar ne kadar sağlıklıdır kim bilir.birçok insan biz dahil yok eşin hareketliliği yok hormon düzensizliği uğraşıyoruz.aslında ne kadar şanslı olduklarının farkında değiller.

kuzucuk ne yaptın sende mı gordun kırmızı kartı :KK43:

Kizlarrrrrr hepinize cok tesekkurler guzel dilekleriniz icinnnnnnn :KK16::KK16::KK16: canlarim benimmmm
Gittim kan verdim ... Buradakilerin dedikleri aynen su ; dongu hesaplamalarinize gore bu ay gebe kaldiysaniz kaninizda
cikma limit gunu bugunden itibaren .. FSH degeriniz dusuk ciksa bile gebe olma ihtimaliniz olabilir dr unuzla takip edin dediler
Test sonuclarini da yarin Sabah 10 da aricam soylicekler ... Insallah sabahtan soylerler cikti gelin alin derler :18::18:
batmalarim devam ediyorrrrr...

ama bu arada ben dayanamadim eczaneden test aldim baktim sonuc kocaman bir negativ tek cizgide kaldi .. simdi ben acikcasi
kizlar umidimiiiii kestimmmmmm :2::2::2: moralimmmm var mi yokkkkk herkese moral vermeye calisiyorumm da kendime
veremiyorummmmm :KK43::KK43::KK43: bir taraftan da akintim ve bu kasiktaki batma ne o zamannnnn :KK53:

herşeyin hayırlısı kuzum allah en iyisini blr. üzülme dur bakalım daha henz adt olmadın.

Canimmm günde 2 kere sabah 1 aksam bir... Bir bardak duua katip iciyorsun

Evde koşu bandı var onda yurucem sabah akşam canım yumurtlama gününe kadar hızlı ondan sonra yavaş
[QUOTEa=zeyneppmehmett;34584283]Cnm bnm cok uzuldm rabbim insallah nisan ayinda bereket ayinda yawrunu sana versn
Inşallah canım benim o güzel duan için teşekkür ederim

Az az yap o zaman canım ise gelip giderken yürü ara ara o da spor . Bende çok şükür hiç bi sıkıntı yok canım 6 aydır olmuyo ama. Esime test yapılacak bu ay perşembe günü yani.insallah sonuç güzel olur.

Evet çok umudum yoktu ama üzülüyor yine insan. Ay evet çok duzenlidir kendileri hiç geç kalmaz hemen gelir[/QUOTE]

inş güzel sonuçlar alırsın canım. rabbim gönlüne göre versin. bi sıkıntı yoksa olr inş geleceği günün bekliyo kuzucuklar.

Evet canım Allaha çok şükür var bir tane paşam. Bende son 5-6 yıldır PKO var. Daha öncesinde bir sorunum yoktu, ciddi bir rahatsızlık geçirdim büyük olasılıkla tedavinin zararı oldu hormonlara. Oğluma korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım. 37 yaşındayım. Adeti görünce moralim bozuldu ister istemez, motivasyonum düşüverdi. Birkaç güne kadar toparlayabilirsem kendimi tedaviye devam ederim belki. Klomen, çatlatma iğnesi, ardından clinol jel derken hormonlar tepe taklak oldu. Son bir haftadır öyle sinirliydim ki, inşallah adetle birlikte sinir de gider. Sizde de sinir stres yapıyor mu bu ilaçlar

Canım psikolojimiz sinir yapıyo ben de bugun adet oldum ve cok sinirliyimm eşimle tartistim boş yere. Yani oluyo böyle şeyler sıkma o tatlm canını. Ama doktora gitmeyi ihmal etme

X