Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

okudum canım ozelden yazdıgını...
sporun zararı olcanı dusunmuorum
O zaman bugünden başlıyorum
kuzum aksine çok faydası olur.doktorum bna ck ısrar edyo spor yap dye. pco ile savaşta çk etklymş
Bende pko yok kuzum hem stres atmak hem de biraz kilo aldım onları vermek için. Yap canim ne güzel işte doktorun demiş sana.
Ne icin zararı olucakki sporun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Büyükler bebek düşünenler yapmasın spor diyo diye

Bana Rus doktorum bol bol spor yaptırdı bi ay kan guzel calisiyomus tüpler yumurtaliklarda iyi calisiyomus yani tüpüm spor ve civan percemiyle bir ayda açıldı diyebilirim cok sukur

O zaman bugünden başlıyorum

Bende pko yok kuzum hem stres atmak hem de biraz kilo aldım onları vermek için. Yap canim ne güzel işte doktorun demiş sana.

Büyükler bebek düşünenler yapmasın spor diyo diye

ooww :-(. senin ıçn güzl cnım sevndm. bnim spor yapck zamanm yokki kuzm çk ygn çlşyorum. ama allhtn kilolu dglm. doktr ısrarla söylyo pco da çk etkili spor dye.bu arada senin problm ndr tatlm

Kizlar bu ay klomen kullanisimin 2.ayı normalde bugun adet tarihim dun pembe bir akinti geldi hasta oluyorum herhalde dedim ama dunden beri baska gelen giden yok, test yapmadim şuan uludagdayım zatenn burda testt bulmamda mumkun degil artik yarin eve donunce tabi ozamana kadar kirmizilar gelmesse test yaparim, inş hamileyimdir:KK43:(

2 gün gecikti benim. Klomeni ilk kez kullandım acaba o yüzden mi gecikti. Yarın idrarda test yapsam çıkar mı acaba 😒

Bende de aynisi olmustu Ecrin ... genelde oyle oluyor ilk kullanimda 2 gun gecikme yapiyorrrr canimcimmm :KK53:

benim dorduncu bu ay ben ve isteyen herkes hamile kalir insallah :-)

Insallah Vuslatttt aminnn :KK42:

Bende oğluma gebe kaldığımda yatağa gidiyorum o gece dedimki benim karnım sancıyor benden bu ay bebek bekleme ..

Sonra gittim uyudum sabah oldu. Baktım kanamam gelmemiş. O zaman test yaptım çıktı. Ama belirtiler aynıydı halsizlik iştah artışı meme hassasiyeti ..
Runkliiii dun aksam mahvoldum bel ve bacak agrilarimdan kasiklarimda da hafif agri .. gece 10.30 a dogru yataga yattim uyumaya daldigimda saat 01.30 u geciyordu :2: Insallah bendeki bu agrilarda senin dedigin gibidir... :KK34:

selamün aleyküm. gününüz aydın ola kuzular. inş bugün bizlere güzel haberlr getrr
canikoooooo sanadaaaa guzelimmm

Evet bugün günüm ve sabahtan adet oldum hiç Şaşmaz geçikmez. Hemen gelir öyle sinirlerim bozuldu
Ariver kuzummmm uzulme fisitigim .. sen zaten bu ay cok umitli degildinnn dimi .. bak gununde gelmesi de iyi olmus hemen tedaviye
kaldigin yerden devammmmmm .. Allahin izni ile insallah bu ay tutacak :KK16::KK16::KK16:

Allah insallah bizede nasip etsin canım insallah bizi eksik koymasın ondan.kendimi zor tutuyorum bazen aglamamak için.Allah cocuk sahibi olmamıza engel olan herseyi kaldırsın insallah.sizlerden umutluyum canım.insallah bu ay güzel haberi vereceksin bizede umut olacaksın insallah:21:

Ahhhh Askpastam ahhhh aminnnn kuzum amin .. Bakalim bende burazdan test yaptiricam.. Sabah ev doktorundan acildir yazisi aldim
sonuclari daha cabuk cikarsinlar diye .. ya bugune yada yarin sabaha sonucu verirler tahmin ediyorum..
ama bu arada sol tarafimdaki batma beni tedirgin ediyor... Pedlerimiiiii istemeyerekte olsa yanima aldimmm hazirlikliyim
artikkkk kirmizilarin gelmesineeeeee :KK43::KK43::KK43:

Kizlar bu ay klomen kullanisimin 2.ayı normalde bugun adet tarihim dun pembe bir akinti geldi hasta oluyorum herhalde dedim ama dunden beri baska gelen giden yok, test yapmadim şuan uludagdayım zatenn burda testt bulmamda mumkun degil artik yarin eve donunce tabi ozamana kadar kirmizilar gelmesse test yaparim, inş hamileyimdir:KK43:(

Insallah babbylove oyle gibi gozuktu bana amaaaaa hemen yarin yap bakalim haber et bizlerideeeee :KK16:

Canım çok sevindim hayırlı olsun darısı bize olurrrr dua et canım bizlere de ama idrarda çıktıysa kanda haydi haydi çıkar bi kan testi yaptır bence canım

İnsallh Rabbim verir sanada hepinizede hayirlisini versin edicim inşallah her zamn canım adet gunum geçsin İnsallh olmam sizde bna dua edin

Insallah babbylove oyle gibi gozuktu bana amaaaaa hemen yarin yap bakalim haber et bizlerideeeee :KK16:

Hic bi belirtim yok sadece birkac gun once isyerinde bir basdonmesi yasadim onun disinda tık yok kasik agrisi falanda yok, bu ay yumurtamin catlayip catlamadiginida bilmiyorum aşırı kuruluk var hic akintim olmadi gerci ilk hamileligimdede hic bir belirtim yoktu dunden beri gelen gidende yok bakalim yarina kadar sabredicem haber veririrm sizee burdan olumlu olumsuz..

X