Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim de bugün 4.günüm canım nasıl almanı önerdi klomeni doktorun

hayırlısı olsun tatlım.. klomen yumurtlamaya yardımcı oluyo zaten o yüzden veriyolar... belki hamişsindir canım test yaptın mı 6 gün az bi süre değill

evet stres çok önemli ben de bu ay stres yapmıcam konu açmamın sebebi de bu... sohbet ederiz tanışırız kafa dağıtırız bu süreç hakkında birbirimize bilgi veririz... öyle işte.. ben de adetten temizleniyim her gün okucam Allahın iizniyle bu ay olucak buna inanıyorum... olummsuz düşünmicem düşünmeyelim yani.. bugün benm 4.günüm

ariveeeeeeeer nptınn kuzumm :KK16::KK16:

Evet bugün günüm ve sabahtan adet oldum hiç Şaşmaz geçikmez. Hemen gelir öyle sinirlerim bozuldu
üzüldümmm...:.....
hayırlısı kuzumm inş yeni döngün bebişini getirirr bitanemmm :KK16::KK16::KK16:
canım senin batın 7 martta geçmiş

canım o geçmiş 10 martta adet oldum gecikmeli.bu ayda 8 nisan ama gene gecikmeli gelecekler gibi geliyoo hayırlısı bakalımmm :KK16::KK16:

canım o geçmiş 10 martta adet oldum gecikmeli.bu ayda 8 nisan ama gene gecikmeli gelecekler gibi geliyoo hayırlısı bakalımmm :KK16::KK16:
hıııı inşallah bu ay olmazsın benim batım 2 nisan

Sağol canım Insallah perşembe doktora gidicem bakalım ne diyecek

hıııı inşallah bu ay olmazsın benim batım 2 nisan
inş canımmmm hiç kimse olmaz inş :KK16:
Sağol canım Insallah perşembe doktora gidicem bakalım ne diyecek

canım tedavini yarıda bırakma bi daha olur mu kuzummmmm eşinde trstini mutlaka yaptırsın güzel haberlerle gelirsin inş bitanemmm inş bu ay gelir bebişinnn :KK16::KK16:

Test yaptım bastan ikinci cizgi silik cikti sonra kayboldu 😏😏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşşşş inşşşşşşşşşş güzel haberler bekliyoruzzz :KK16::KK16: ariverin mi günüydü öyle hatırlıyo gibiyimm

Allah insallah bizede nasip etsin canım insallah bizi eksik koymasın ondan.kendimi zor tutuyorum bazen aglamamak için.Allah cocuk sahibi olmamıza engel olan herseyi kaldırsın insallah.sizlerden umutluyum canım.insallah bu ay güzel haberi vereceksin bizede umut olacaksın insallah:21:

Korkuyorum tek cizgi çıkacak diye 😞😞 test var ama yarın yaparım İnsallh

Yok cikti ikicide cikti cok acik pembe dağıldı sonra

test bozuk olabilir varsa tekrardan yap canımm
Allah insallah bizede nasip etsin canım insallah bizi eksik koymasın ondan.kendimi zor tutuyorum bazen aglamamak için.Allah cocuk sahibi olmamıza engel olan herseyi kaldırsın insallah.sizlerden umutluyum canım.insallah bu ay güzel haberi vereceksin bizede umut olacaksın insallah:21:

aminnnnnnnnnn canımm inş dur dha evleneli 1 ay olmuş kuzum cok kısa bir zaman bak ben 1 yıldır istiyorummm inş bebişin bekletmeden gelir kuzummm :KK16::KK16:

Ben kullanmayı bilmiyorum henüz siteye yeni girdim nasıl etiketliyorsuinuz isimler

X