Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar selamlar. Bende klomene 27 Şubat'ta başlamıştım. Kullandım bitti sonra çatlatma iğnesi yapıldım. Ve şuan beklemedeyim 23 Mart'ta regl olmam gerekiyordu olmadım. Yoğun bi akıntı oldu bugün. Test yapmaya da korkuyorum negatif çıkarsa diye 😔 sizce bu akıntı gebelik belirtisi olabilir mi ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canim umutsuzluk yokkk daha yasin genc .. mutlaka olucak buna inan kuzummmm gelismelerden haberdar et lutfennn... bu arada benumde gelicek kirmizilar sanirim agrim cok kasiklarimda ve belimde

insallah sizlerin sayesinde daha iyiyim canım beniminsallah hepimizin olsun.insallah o bebek tutunması agrısıdır canım benim.sende haberdar et iyiki varsınız

Olabilir tabiki bence bir test yapsan iyi olur derim

insallah sizlerin sayesinde daha iyiyim canım beniminsallah hepimizin olsun.insallah o bebek tutunması agrısıdır canım benim.sende haberdar et iyiki varsınız
Askpastammm sen iyi ol ki gelecek bebislerde iyi olsun
Insallah cnm ya dedigin gibidir.. tutunma olurkende oluyor mu boyle regli agrisi gibi kasikta agri.. tek degisik olan bel kismimimda agrimasi .... olur mu boyle bilgin var mi ???:26:

Son düzenleme:
Bende ilk hamilelgmde adet oluyorum sanırdım akintim cok olurdu
Olabilir canm kanda da idrarda da çıkar bi yap yarın bence

Canım senin regl ne zamandı geciktimi

Bende ilk hamilelgmde adet oluyorum sanırdım akintim cok olurdu
Olabilir canm kanda da idrarda da çıkar bi yap yarın bence

Sirinecimmm o sekilde agri mi oluyordu belimdede
Agri var aslinda bugun basladi.. tam adet zamani icersindeyim o nedenle beni ister istemez tedirgin ediyor tabii .. atesim halen yuksekte devam ediyor 36.7
Akintimda daha cok sivi sekilde .. normal mi sence .. olabilir miyim kiiiii

Yok daha gcikmedi normalde yarin olmam lazim ama bu klomen geciktirme yapiyorya bazen (gecen ay yapti bende) 27 si olmam lazim.. yarin sabahtan test yapsam cikar herhalde diyorummm

Canım aynen adet belirtileri gibi gebelikde kaşık ağrısı bel ağrısı bacaklarda ağrı .akıntı tâbiki. Ya Bekle adet geçsin öyle yap .benimde 28 insallh vardır bebisin

canım evet adet sancısı gibi agrı oluyormus insallah bebiş agrısıdır gülümtamam canım daha iyiyim

Canım aynen adet belirtileri gibi gebelikde kaşık ağrısı bel ağrısı bacaklarda ağrı .akıntı tâbiki. Ya Bekle adet geçsin öyle yap .benimde 28 insallh vardır bebisin
Gercekten mi bende dokunsan aglicak gibiydim Sirine valla moral verdin .. cunku sen yazinca fark ettimki evey bacaklarimda daha dogrusu baldirlarimdada agri var.. hadi hayirlisi insaallah hep beraber oluruzzz
Bende gun gecince yapiyim diyorum arkadaslarin hepsi cikar artik regline yakin gundesin diyorlar.. heycanlandiriyorlar benideee

2 gün gecikti benim. Klomeni ilk kez kullandım acaba o yüzden mi gecikti. Yarın idrarda test yapsam çıkar mı acaba 😒

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende oğluma gebe kaldığımda yatağa gidiyorum o gece dedimki benim karnım sancıyor benden bu ay bebek bekleme ..

Sonra gittim uyudum sabah oldu. Baktım kanamam gelmemiş. O zaman test yaptım çıktı. Ama belirtiler aynıydı halsizlik iştah artışı meme hassasiyeti ..

selamün aleyküm. gününüz aydın ola kuzular. inş bugün bizlere güzel haberlr getrr

bebeğim üzüldüm yaaa nasipp herşeyin hayırlısı..doktorun klomenini yükseltebilir bu ayy birde bunun yanında düzenli olarak adeetten 2gün sonra çörek otu kürüne başla canımm 12. gün bırak bunun faydası olacaktır inş..bende arkadaş ortamımda öyleyim bi benim bebeğim yok inan cok etkileniyorum bebekleri görünce benimde olsun istiyorum bazen gitmek istemiyorum hiçbiryere herşeyin hayırlsı Rabbim c.c. bizede nasip etsin inş kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…