Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bakma boşuna bitmiş bilee ben dün akşam bdğenmiştimmmm bitmiş kaldırmışlar bileee cok güzeldi çokta ucuzdu...ara ara takip et geliyor kuzumm

yaa evet bende bakıom bakıomm yok..neyse kuzum daha erken zatenn..
gelir elbet 4 aya varıncaya kadarrr

İnşallah arkadaşım. Belim çok ağrıyor umutlanmak istemiyorum. Ama bir yandan da umutlanmadan duramıyorum karmakarışığım yani. Ama siz de aynı durumda olduğunuz için beni çok iyi anlıyorsunuzdur.

hoşbuldukk bebeğimm ben hep burdayımmm kızz..
sorma ya mide bulantısı baş dönmesi uykusuzlukk böle bir vaziyeteyimmm ama yinede şükür bu halime ayaktayımm yaniii
senden naber bebeğimmm

Belkide ben goremedim seniii eee birde normal senin simdi mide bulantin halsizlerin olur..
Bende napiyim caniko heyecanla bekliyorum yaaa yarin yada en gec 27 si gibi regl olmam lazim ama benimde atesim hep yukselerde geziyor..
Goguslerimde hafif sisme var + kenarlar halkalarinda da yumusama ve sislik var .. bekliyorum test yapicam bende
bakalim ne cikacak yarin sabahtan gidicemmm

yaa evet bende bakıom bakıomm yok..neyse kuzum daha erken zatenn..
gelir elbet 4 aya varıncaya kadarrr
ara ra geliyorlar ama hemen bitiyorlar ben bakınıyorum o siteye gelirse söylerim kuzummm
İnşallah arkadaşım. Belim çok ağrıyor umutlanmak istemiyorum. Ama bir yandan da umutlanmadan duramıyorum karmakarışığım yani. Ama siz de aynı durumda olduğunuz için beni çok iyi anlıyorsunuzdur.
coook iyi anlıyoeruz hemde

AYY haddi inşşş güzel haberlerle gell...yamacıma yanaşşş hemennnn

arkadaslarım bu gun klomenın ıkıncı ayındayım (ilk ay 19 mm lik bı yumos olustu catladı ama gebelık olmadı ) ılk ılacımı aldım sabah allahın ıznıyle bu ay hayırlısıyla olsun ınsallah dua edin lutfen benımle bırlıkte tum dıleyenlere hepimize hayırlı saglıklı evlatlar ınsallah amın!!!

cnm doktor klomen mi verdi tekrardan bende gittim bugün bana vermedi progestan verdi adetimin 20. günü başlacam bugün adetimin 4.günündeyim

Bn igndn tam 36 saat snra asilama yaptrdm cnm

bu ilaç tedavisinden sonra ki ay da kendiliğinden hamilelik olabilirmiş o yüzden progestan verdi kist falan oluşmamış dimi sende

bana da oyle dedi doktorum bu ay da gunde 1 adet 5 gun kullanıcam sonuc alamazsak ıkı ay ara verıcez . o dınlenme donemınde de gebe kalanlar cok oluyormus oyle dedı doktorum tabıı ınsallah gerek kalmaz o kadar cok beklemeye. fılm ıcın ne dedı sana canım ?
bu arada arı sutu geldı cmts den berı sabah aksam alıorum. kuru ıncırde yıyım dıorum gunde 2 tane duzenlı ama esım yeter artık karıstırıp durma ılac ıcıyosn arı sutu alıosun gozunde bu kadar buyutme kafana takıorsun farkında bıle degılsın dedi

cnm film için daha bişey demedi bende incir aldm hergün yiyorm ama eşin haklı çok kafana takarsan olacagı varsa bile olmaz bak benim teyze kızı 8 senelik evli ve tedavi görüyordu artık ümiti kaybetmek üzereydi neredeyse samsunda oturuyor geçen ay istanbula tatile geldi tek anneme 15 gün burada kaldı gezdi dolaştı samsuna döndü şimdi hamileymiş bugün öğrendk stress sıkıntı en büyük engell

allah bagıslasın ınsallah bebegını hayırlı olsun darısı bıze olsun :) evet canım haklısın stres yapmayı deyınce de bısı degısmıorkı. ben bu sıteye gırınce benden daha kotu durumda olanları okudukca stres oluyorum gırmıcem dıorm yıne duramıorum. doktorda dedı kı tas gıbıyım dıyeceksın kendınde sorun arayıp durmayacaksın takıntı halıne getırırsen sebepsız ınfertılıteye doner dedı ((( allah korusunnnnnnn

allah bagıslasın ınsallah bebegını hayırlı olsun darısı bıze olsun :) evet canım haklısın stres yapmayı deyınce de bısı degısmıorkı. ben bu sıteye gırınce benden daha kotu durumda olanları okudukca stres oluyorum gırmıcem dıorm yıne duramıorum. doktorda dedı kı tas gıbıyım dıyeceksın kendınde sorun arayıp durmayacaksın takıntı halıne getırırsen sebepsız ınfertılıteye doner dedı ((( allah korusunnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…