Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bugün iğneden sonra 17.günüm sabah test yaptım tek çizgi.
adet oluyorum sökülemiyor.çok ağrım var.malesef bu ay da olmadı 2 yumurtam boşa gitti.

Öyle yap o zaman canım turkiyedesin sandım

günaydın güzel anne adayları.nihayet 2 gün gecikmeyle adt oldum ve allahın izniyle tedavime bşlcam çok mutlym.

Hadiii eylulnazzz insallah bu yeni ayinda tutarrrr

Abla benim yumurtam erken çatladı sanırım ovulasyon testi aldım ama ikinci çizgi bugünlerde hep tek çizgi çıkıyor

Normalde ne zamana catlama demisti doktorun Ozturk senin ? Olabilir erkende catlamis olabilir.. :18: O nedenle hep diyorum ya
adet bitimiyle beraber aslinda iliskiye girmeye baslamak lazim ..bana da bunu bir arkadasim soyledi.. Tablolardaki 14. gun 15.gun
yumurtlama catlama hep ortlama olan seyler herkese gore degil aslinda yaaa erken catliyor ya da gec catliyor biz ortalama
hesap tablosundan baktigimiz icin yaaa daha var saniyoruz yada oldu bitti saniyoruz ama olan birsey yokkk
Bendeki de sorun sanirim bu Ozturk .. cunku doktorlar hicbir neden bulamiyorlar yasima gore herseyiniz cok iyi hatta vucut ic organ
yasiniz 27 yas diyorlarrrrr ahhh ahhh keske 27 imde yapaydimmm su bebisi diyorum o zamandaaaa

merhaba güzel anne adayları :)) bende bugün klomene başladım zorlu bi süreç beni beklıo sanırım. polikistık over hastasıyım bır yıl denedık olmadı inşallh bu işe yarar gliforda kullanıordum 4 aydır. bugun klomene basladım günde 3 tane alıcam doktor gün verdı yumurtalara bakmak için ama çatlatma iğnesinden bahsetmedi onu hangi durumlarda vuruyorlar.

adet oluyorum sökülemiyor.çok ağrım var.malesef bu ay da olmadı 2 yumurtam boşa gitti.
canımmmmmmm üzüldümmm ya umutluydumm sendenn nasip kuzumm kesin geldi mi kırmızılar

cnım inş ilk ayda bebişin senile olur..yumurtanın durumuna göre veriyor.bnda gecen ay hiç vermemişti bu ay yazdı oldum bakalım hayırlısı Rabbim denn

amin.yumurtanın durumu derken büyüklüğümü ne kadar olması gerekiyo peki aslında iğne olmak şansı daha da artırmaz mı rabbim sana tez zamanda hyırlısını verır inşallhh canımm

amin.yumurtanın durumu derken büyüklüğümü ne kadar olması gerekiyo peki aslında iğne olmak şansı daha da artırmaz mı rabbim sana tez zamanda hyırlısını verır inşallhh canımm

benim 3 yumoş 18 mm di diğerleri 14 mm de kalmışlar bana verdi 18 deykenn..şansı arttırıyor diyorlar Rabbim c.c. yazrsa oluyor hakkımızda hayırlısı inş

Adet oluyorum sökülemiyor.çok ağrım var.malesef bu ay da olmadı 2 yumurtam boşa gitti.

Offf oda cok agrı verır... Uzulme fıstıgımmm belkı bu ay tutar.. Vardır bunda da bır
hıkmet oyle dusun.. Uzme sakın kendınıııı ... Yumurtam bosa gıttı dıye dusunme
Onumuzdekı ay daha da ıyılerı olur .. Hadı bıraz topla kendını reglın gelsınnn bıraz rahatlarsın

inş tatlım tutar. hepimiz bebişlerimize kavuşuruz artıkkk

Amannnn kuzucummmm hosgelmissinnnn simdi gordum seniiii ... Nasil mercumekimizzzzzz cok rahatsiz ediyor mu
annesiniiiii

hoşbuldukk bebeğimm ben hep burdayımmm kızz..
sorma ya mide bulantısı baş dönmesi uykusuzlukk böle bir vaziyeteyimmm ama yinede şükür bu halime ayaktayımm yaniii
senden naber bebeğimmm

canım bebeşin hayırlı olsun..
sendemı eylul annesı olacan..
hamış kıyafetlerını 3 aydan sonra al derım
ben ole yaptm yenı yenı almaya basladım
ınternetten lcw ve defacto sıtesınden alıorum

yok canım ben kasım annesi olucam Rabbim nasip ederseee erken başladın diyeceksin ama ben hamile kalmadan önce baya kilo aldım hiçbir kotum olmuyor hep taytla idare ediodum..o yüzdenden gidip bir kot aldım hamile kotu nasılsa lazım olacak diye..
özel olarak hamile kıyafeti almadım yanii
bend eLCW dan aldımm..nasıl güzel badiler var orda renk renk...

canım ben magazalarda pek bışey bulamadım hamış kıyafetı olark
oyuzden netten alıyorum
net hem daha ucuz hem dha cok cesıt war
kot tulum elbıse fılan aldım

canım ben magazalarda pek bışey bulamadım hamış kıyafetı olark
oyuzden netten alıyorum
net hem daha ucuz hem dha cok cesıt war
kot tulum elbıse fılan aldım

bende ilerleyen zamanlarda almak istiyorum tulum..
aldıklarının fotosu varsa eklermisin canım fikir olsun banada...

Insallah cnm olcak bak Allahin izniyle ewt cnm asilamadan once tuttu

inş canımm benim doktorum bu saatlerle bişey demedi sonradan aradım 36 saat içinde olsun da dedi.ama baktım doktorlar hep 36 saat sonra istemiş bizim 18 bize 43. saatte oldu yanlış mı yaptık bizz :26::26::26: acemiliğme geldi bu iğne yaa

bende ilerleyen zamanlarda almak istiyorum tulum..
aldıklarının fotosu varsa eklermisin canım fikir olsun banada...

kuzuumm şuanda lcw nin sitesinde var kot tulum cok tatlıı yaa hatta dün eşime dedim hamiş olsamda bana bunu alsan diyee..cok ucuz hemde 30 tl kacırmaaa bitiyorlar hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…