Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

iyi sonuçlarla dönersin inşallah

ben geldim kızlarrr
bişey daha duymuştum ben böğürtlen köküde iyi geliyomuş yumurtlamaya
onu yapmayı düşünüyorum
eşime aldırıp yapsam mı akşam acaba:26:

Ben ilk hamileligim oncesinde bogurtlen kökü, civanpercemi ve aslanpencesini kullanmistim. Faydasini gormustum, denemenizde fayda var.

Arkadaslar size bir şey sormak istiyorum.
Ben polikistik over hastasıyım klomen tedavisine basladım bu ay
16. günümdeyim ama malesef yumurtalarda hiç gelişme yok.
Doktora gidip geliyorum yumurtlama takibi için ama hala gelişmedi yumurtalar ve bu durum hayli canımı sıkıyor.
Bu durumu yaşayan var mı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim

hepsini karıştırma canım..
yumurtaları azdırıp kiste dönüştürürsün Allah korusunnn
Haklısın canım
olmazsa sadece böğürtlen kökü suyu içerim bi araştırayımda

Ben ilk hamileligim oncesinde bogurtlen kökü, civanpercemi ve aslanpencesini kullanmistim. Faydasini gormustum, denemenizde fayda var.
banada görümcem söyledi iyi gelir falan diye
biraz daha araştırayım ben
sonra ters tepmesin

canım iki yumurtam vardı doktor baktı çok sevindi tam istedğim gibi dedi ama olmadı işte (((((((

Abla sabah aksm ac karnina 12 gun boyunca kaynatip icilck karadenz yoresnde cok var
Bunu da not ettim bulunsun aklimda saolasin canim benimmm

kullandım canım 19 mm lık bı yumos oldu ıgnemı vurundum ılıskımı yaptım
hadiii insallah tutar bu ay

içimii rahatlattınn canım yaaa bende akıntı geliyorr diye bugun dayanamadım gündüz ilişki olduu inşallahh işe yararr off offf
Yararrr insallah yaricakkkkk

işükür canım iyiyiz...
mide bulantım başladı o yüzden gümn içinde kötü oluorumm..
sürekli uyuyorumm yaaa

Isyannnnnnnnnnnnnnnn ozlemisim seniiiiii kiyamam sana uyu bol bol canim benimmmmm

bendede pco var canımm.klomende 2. ayımm bu ay...
tam olarak bilmiyorum ama klomenin 2. aşaması iğneli yumurta çoğaltma diye biliyorum.senin tedavine iğne ile devam edebilir.yumurtalar küçük mü kalmış ne dedi doktor..kür takviyesi yapbilirsin bu durumda canımmm
Evrakcummm hadi gittt hastaneeyyeeee merak ediyorummmmm
bende ediyommmmmmmmm korkuyom daaa içimi bir korku sardı kızlar anlamsız biliyorum amaa 3 te gel dedi yumurtalrın biraz daha büyüsün öyle bakalım demişti gitcem 3 olsunda
canım iki yumurtam vardı doktor baktı çok sevindi tam istedğim gibi dedi ama olmadı işte (((((((

nasip canımmmm benim 4 yumurtam var 4 ü de tutmayabilir Allah c.c. nasip edince oluyor kuzummm

Kizlaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben dun birsey okudum fransiz bir sitede ... eskilerin evde gebelik testi
yaptigi yontemlerden bahsediyordu... Belki denemek isteyen olur hemde dogru mu degil mi takip ederiz ???

Tarif su sekilde ; 1 bardaga idrarinizi yapiyorsunuz icine bizim bildigimiz kaya tuzundan bur cimdik derler ya
o sekilde atiyorsunuz ... o Tuz direk dibe cokuyor eger 1 saat sonra bardaga baktiginizda tuz eriyip kaybolmissa
ve sumuksu birseyler varsa icinde hamilesiniz eger erimemisse degilsiniz diyooooooo

Son düzenleme:

kız ne uğraşcan onlaaaa testler varkennn

Bunu da not ettim bulunsun aklimda saolasin canim benimmm

hadiii insallah tutar bu ay

Yararrr insallah yaricakkkkk

Isyannnnnnnnnnnnnnnn ozlemisim seniiiiii kiyamam sana uyu bol bol canim benimmmmm

bende sizleri özledim canım..
ama hepp buradayım..elimden geldiğince duruyorumm..
ama bilg. başında ekrana çok bakınca başım dönüyor ardından midem bulanıyorç.
o yüzden uzak kalıyorum..
dualarım sizinle..aklım sizinleee

bizim türklerdede karbonat at diyolardı ama o yöntem yanlış cıkıyooo

kızlar ben 2 gün önce pregnly çatlatma iğnesi vuruldum ama bugün çok ağrım var adet sancısı gibi normal mi ki bu aynı durumu yaşayan var mı

bizimde dualrımız seninle ve bebişinle kuzummmmmm
hadi evrakcu insallah canim benim guzel guzel yumoslarin olmustur eminimmmmm

inşşşşşş kuzum korku saldı beni kızlarrr

doğru da işterahim filmi istedi bakalım nolacak ee sen nasılsın ne yaptın canım hangi aşamadasın

kızlar ben 2 gün önce pregnly çatlatma iğnesi vuruldum ama bugün çok ağrım var adet sancısı gibi normal mi ki bu aynı durumu yaşayan var mı

poff bende vurulcam ödüm kopuyo cok korkağımm göbekten vurdurcm etkili oluyomuşş tam göbek deliğinden mi vuruyorlar karnımda hehangi bi yere vursa oolmaz mııı korkuyommmmmmmmmmmmmmmmmmm

Tahmin edebiliyorummmm tabiiii bizimde aklimiz sendeeee bebisdeeee ... aman sen kusmadaaa dikkat et kendine
isyan ne sorucam sana hamis oldugunu ogrenmeden once akintin su gibi olmus muydu sende ????

kız ne uğraşcan onlaaaa testler varkennn
Evrakcuuuuuuu test olmasina test varda ... belli bir gunden sonra cikiyor yaaaa canikoooo
ondan yaniii daha erkenden ogrenmek icin dedummmmm
mesela ben normalde 25 veya 27 si gibi regl olmam lazim simdi test alsam eczaneden cikar mi
bence cikmaz diyorummm regli gectikten sonra sanki testlerde sonuc tam cikiyor gibi geliyo bana
ne dersinizzzzzz

doğru da işterahim filmi istedi bakalım nolacak ee sen nasılsın ne yaptın canım hangi aşamadasın

dün gittim 4 yumoş olmuşş büyük arkadan gelenlerde var dedi...bugün tekrar cağırdı kontrol etcek büyümelerini çöatlatma iğnesi verdi onu vurulcam dediğinde hayırlısıı inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…