Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

umut işte bende çok sevindim inş boşa gitmez

dua edelim canım benim inş büyümüştür..ikiz olsa valla hiç de fena olmaz ben isterim çoğul olmasını

kuzum gözün aydın bende carsamba adetimin 13. günüde gittim solda 2 yumurtan var dedi biri 16,9 biri 14 mm.ama catlatma iğnesi falan vermedi klomen iç dedi yine cumartesine kadar yine klomen içiyorum.büyüsün diye.cumaRTESİ YİNE GİDECEGİM.benimki niye böyle yaptıkikendi büyürdü belki

benim normalde genital bölgem hep yara oluyo. mesela afedrsnz tuvalettn sonra su dynce çk acıyo bu kuruluk icn bi öneriniz var mı. çok utandm;-)

Kızlar adetimin ikinci günü bal çörek otu tarçın karışımına başlamayı düşünüyorum sizce iyi gelir mi yada arı sütü mü alsam bugün adet oldum pazartesi doktora gidicem :44:

ben bi adt olaym bal tarçn çörekotna bşlcm. şifasını görenlr olmş allahn iznyle inş snde görürsn canım.

Seri ultrason takiplerinde 16-18 mm ye ulaşan yumurta görüldüğünde çatlatma iğnesi verilir.
diyor nette kızlar benimki 16.9 mm niye vermediki doktor:26:

canım maşallah çok sevindim hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsin bence bu defa olur inşallah canım:))))))))

evrakcum maşallah çok sevindim hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsin bence bu defa olur inşallah canım:))))))))

kızlar bu arada ben ne zamandırlı yoktum bi umut dedim belki bu defa hasta olmam gecikmişti diye dün malasef oldum doktor rahim filmi çekilecek dedii bende çok kötü oldum moralim çok bbozuldu yumurtalarım büyüktü nasıl niye anlamadım((((((((((((((((

geçen ay benimde 17.günümde 15 mm tek yumurta vardı ama bu ay çok şükür 12 günde çatlattık 20 mm olunca iğne veriyo

aaaaa sen gitmedin mi bu ay doktora.bugün kaçıncı günün git doktor mutlaka klomen kullanıyorsun dimi ??

Kuzum kullanıyodum bitti klomen bugün 16 günümdeyim doktor herşey normal dedi bi sıkıntın yok yumurta büyümesinde çatlamasında sen dene buay olmazsa gel bakalım dedi

ben geldim kızlarrr
bişey daha duymuştum ben böğürtlen köküde iyi geliyomuş yumurtlamaya
onu yapmayı düşünüyorum
eşime aldırıp yapsam mı akşam acaba:26:

ben geldim kızlarrr
bişey daha duymuştum ben böğürtlen köküde iyi geliyomuş yumurtlamaya
onu yapmayı düşünüyorum
eşime aldırıp yapsam mı akşam acaba:26:

hepsini karıştırma canım..
yumurtaları azdırıp kiste dönüştürürsün Allah korusunnn

ne zaman doktora gideceksin canım

dua edelim canım benim inş büyümüştür..ikiz olsa valla hiç de fena olmaz ben isterim çoğul olmasını
ikiz olsa bende göbek atarımmm ama bir ihtimal 4 ü tutarsa napcazzz
sğol bebişim korkuyom şimdide yaaa 2 taneye razıyım da Allahın işi ya 4 tane diyom içimden belkide hiç biri tutmayacak o ihtimalde var hayırlısı...sana tekrardan neden klomwen verdi ki acaba onu yeni duıydum dahada büyütsün diye hwraldee :44::44:
Seri ultrason takiplerinde 16-18 mm ye ulaşan yumurta görüldüğünde çatlatma iğnesi verilir.
diyor nette kızlar benimki 16.9 mm niye vermediki doktor:26:
canım doktordan doktora değişiyoo kimisi 20 nin üstüne çıkınca veriyomuş iğneyi..benimki 15 mm olanlar var daha vermedi bakim bugün ne dicek ...
evrakcum maşallah çok sevindim hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsin bence bu defa olur inşallah canım:))))))))
sağolasınnn inş kuzuuuummmmmmmmmmmm
canımmm üzüldümm yeni döngün bebişini getirir inşş moralini yüksek tut inş bu ay olur.kac yumurtan vardı gecen ay canım?
geçen ay benimde 17.günümde 15 mm tek yumurta vardı ama bu ay çok şükür 12 günde çatlattık 20 mm olunca iğne veriyo
maşllah yumoşun güzel büyümüş kuzummm inş bebiş olur yumoş
Kuzum kullanıyodum bitti klomen bugün 16 günümdeyim doktor herşey normal dedi bi sıkıntın yok yumurta büyümesinde çatlamasında sen dene buay olmazsa gel bakalım dedi
ya sıkıntı yok dedi ama takip etmesi gerekiyor diye biliyorum kimisi etmiyor ama etmek daha sağlıklı boyutları vs önemli...doktorlardan yana yüzün bi gülmedi kuzum yaaa...bnm bu doktorum da bayağı alıştık muhabbet ediyoz artık
ne zaman doktora gideceksin canım

3 te gidicem inş canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…