Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bendede pco var canımm.klomende 2. ayımm bu ay...
tam olarak bilmiyorum ama klomenin 2. aşaması iğneli yumurta çoğaltma diye biliyorum.senin tedavine iğne ile devam edebilir.yumurtalar küçük mü kalmış ne dedi doktor..kür takviyesi yapbilirsin bu durumda canımmm

Tesekkür ederim canım
küçük kalmamış hiç yumurtlama olmamış yumurta takibine devam ediyorum pazartesi tekrar gidicem
İnşallah o zaman bir gelişme olur
Soğan kürüne de başladım ayrıca

poff bende vurulcam ödüm kopuyo cok korkağımm göbekten vurdurcm etkili oluyomuşş tam göbek deliğinden mi vuruyorlar karnımda hehangi bi yere vursa oolmaz mııı korkuyommmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK14::KK14::KK14:

Korkmmmmaaaaaaa kuzummmm ari sokmasi gibi dusunnnnn ... ben olmadim ama olan arkadaslarimdan duydugum
bu :26: bazilari onu bile hissetmiyorlar ama sonrasinda karinda agri oluyor diyorlarrrrr
eeeeee o da normal catlamasi icinnnnn :KK23:

dün gittim 4 yumoş olmuşş büyük arkadan gelenlerde var dedi...bugün tekrar cağırdı kontrol etcek büyümelerini çöatlatma iğnesi verdi onu vurulcam dediğinde hayırlısıı inşş

maşallah canım bu defa olur hislerim yanıltmazsa inşallah olcak yanlız ikiz üçüz olma şansı büyük canım benim:)olsun ama kız Rabbim rızkları varsa verir yoksa bi tane olsun kuzucuk:)))))

Arkadaslar size bir şey sormak istiyorum.
Ben polikistik over hastasıyım klomen tedavisine basladım bu ay
16. günümdeyim ama malesef yumurtalarda hiç gelişme yok.
Doktora gidip geliyorum yumurtlama takibi için ama hala gelişmedi yumurtalar ve bu durum hayli canımı sıkıyor.
Bu durumu yaşayan var mı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim
Senle neredeyse aynı durumdayız
bende pko hastasıyım
klomeni bu ay ilk kez kullandım
dün adetin 10. günüydü ve yumurtalarım hiç büyümemişti:KK14::KK14:
ama ben bitkisel destekle büyümesine yardımcı olmayı düşünüyorum
bide dr duphaston verdi tatlım

Tahmin edebiliyorummmm tabiiii bizimde aklimiz sendeeee bebisdeeee ... aman sen kusmadaaa dikkat et kendine
isyan ne sorucam sana hamis oldugunu ogrenmeden once akintin su gibi olmus muydu sende ????

Evrakcuuuuuuu test olmasina test varda ... belli bir gunden sonra cikiyor yaaaa canikoooo
ondan yaniii daha erkenden ogrenmek icin dedummmmm :KK76: :KK9::KK9: :KK8::KK8::KK8:
mesela ben normalde 25 veya 27 si gibi regl olmam lazim simdi test alsam eczaneden cikar mi
bence cikmaz diyorummm regli gectikten sonra sanki testlerde sonuc tam cikiyor gibi geliyo bana
ne dersinizzzzzz :KK9:
kuzumm ben pek inanmıyorum valla açıkçası ama denemek istiyosan bi dene kuzummmmm :KK16::KK16:
bendede pco var canımm.klomende 2. ayımm bu ay...
tam olarak bilmiyorum ama klomenin 2. aşaması iğneli yumurta çoğaltma diye biliyorum.senin tedavine iğne ile devam edebilir.yumurtalar küçük mü kalmış ne dedi doktor..kür takviyesi yapbilirsin bu durumda canımmm

Tesekkür ederim canım
küçük kalmamış hiç yumurtlama olmamış yumurta takibine devam ediyorum pazartesi tekrar gidicem
İnşallah o zaman bir gelişme olur
Soğan kürüne de başladım ayrıca
canım tedavine devam et ya klomenini yükseltir yad iğneliye geçer büyük ihtimal.hakkında hyırlısı olsun.sana çörek otu kürünü tavbsiye ederim canım yumurta yapıp büyütüyor..
Korkmmmmaaaaaaa kuzummmm ari sokmasi gibi dusunnnnn ... ben olmadim ama olan arkadaslarimdan duydugum
bu :26: bazilari onu bile hissetmiyorlar ama sonrasinda karinda agri oluyor diyorlarrrrr
eeeeee o da normal catlamasi icinnnnn :KK23:
ayy korkuyommm cok korkuyommmmm :KK14::KK14: karın ağrısına razıyımmm da delikten pofffff :KK14::KK14:
maşallah canım bu defa olur hislerim yanıltmazsa inşallah olcak yanlız ikiz üçüz olma şansı büyük canım benim:)olsun ama kız Rabbim rızkları varsa verir yoksa bi tane olsun kuzucuk:)))))
kızz 3 üze ben nasıl bakcam.ikiz olsun bende isterim de 3 üz olursa işi bırakmam gerekiyor yaaa :KK14::KK14: hepsi tutmaz ama dimi ya çünkü eşimin morfolojisi kötü hadi bana moral verinnn.doktoruma sorcam bugün hepsi tutarmı öyle bi ihtimal var mı diyeee :KK50::KK50:

Senle neredeyse aynı durumdayız
bende pko hastasıyım
klomeni bu ay ilk kez kullandım
dün adetin 10. günüydü ve yumurtalarım hiç büyümemişti:KK14::KK14:
ama ben bitkisel destekle büyümesine yardımcı olmayı düşünüyorum
bide dr duphaston verdi tatlım

Duphaston henüz vermedi ostrojen hormonu kullanıyorum yanı sıra
Bitkisel destek derken ne gibi seyler kullanıyorsun
Ben de bu ay soğan suyuna basladım onu içiyorum

canım tedavine devam et ya klomenini yükseltir yad iğneliye geçer büyük ihtimal.hakkında hyırlısı olsun.sana çörek otu kürünü tavbsiye ederim canım yumurta yapıp büyütüyor..

Evet edicem inşallah girdim artık bu yola ben de anne olmak istiyorum.
Çörekotu kürü nasıl oluyor tarif edebilir misin
Bir desoğan kürü ile birlikte kullanmanın bier sakıncası var mıdır?

kızlar adet oldummm :KK43: doktora gıdıyım dıyorum ama benm doktorum coook yogun bu saatten sonra gorusmem mumkun degıl mecburen pzts ye kaldı. şimdi size bişi sorucam klomenı adetın 5. gunu verıyordu demı doktor benım doktorum gecen ay 5. gununde baslatmıstı ama tam emın degılım yaaa :S bı soruyum sızede dedım.

Evet edicem inşallah girdim artık bu yola ben de anne olmak istiyorum.
Çörekotu kürü nasıl oluyor tarif edebilir misin
Bir desoğan kürü ile birlikte kullanmanın bier sakıncası var mıdır?

canım 2 kür birarada kullanmazsın.bu ay bende soğan kürü yapıyrumm.istersen arkasına incir kürü yap

kızlar adet oldummm :KK43: doktora gıdıyım dıyorum ama benm doktorum coook yogun bu saatten sonra gorusmem mumkun degıl mecburen pzts ye kaldı. şimdi size bişi sorucam klomenı adetın 5. gunu verıyordu demı doktor benım doktorum gecen ay 5. gununde baslatmıstı ama tam emın degılım yaaa :S bı soruyum sızede dedım.

Evet canım adetin 5 günü başlayıp 5 gün boyunca içiyorsun

tamam canım ama sen yine de çörekotu kürünü tarif eder misin

Canım Evrakcum yok hastaneye gitmiş olabilir ben söyleyım sana

Bu arada kürün tam tarifini oranlarını paylaşabilirim;
adetin 2.ci günü başla 12 günü bitir
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir

Duphaston henüz vermedi ostrojen hormonu kullanıyorum yanı sıra
Bitkisel destek derken ne gibi seyler kullanıyorsun
Ben de bu ay soğan suyuna basladım onu içiyorum
daha kullanmıyorum da böğürtlen kökü suyu içicem canım
bide bal+tarçın+çörekotu üçlüsünü tüketicem
benim yumurtalarımı geliştirmesi için gerekli bunlar..
ostrojen hormonu ne ne için kullanıyosun
benim kullandığım şeker hapım ve folik asitimde var ayrıca dr. vermişti

Evet canım adetin 5 günü başlayıp 5 gün boyunca içiyorsun

canımcım ıkıncı dozda da 5. gun baslatılır demı bılgın var mı ? telefondan da ulasamıorm doktora calısıyorken cvp vermıor hanı dıyorum daha once baslatıyorsa ben ona gore gıtmeden ıcerım. gercı pzts 4. gunum oluyo zaten ayyyy ben steres yaptım demı :KK70: neyse bu telas :KK36:

canımcım ıkıncı dozda da 5. gun baslatılır demı bılgın var mı ? telefondan da ulasamıorm doktora calısıyorken cvp vermıor hanı dıyorum daha once baslatıyorsa ben ona gore gıtmeden ıcerım. gercı pzts 4. gunum oluyo zaten ayyyy ben steres yaptım demı :KK70: neyse bu telas :KK36:

Canım benimde klomeni kullanışımda 2 ayım 50mg klomen dozum ve adetimin 5 günü başladım 5 gün sonra bitti sabah akşam içtim ben

Canım benimde klomeni kullanışımda 2 ayım 50mg klomen dozum ve adetimin 5 günü başladım 5 gün sonra bitti sabah akşam içtim ben

he anladm kuzum .muhtemelen bende sabah aksam 5. gun baslıcam. sen kacıncı gunundesın adetının canım kac yumos olustu ıkıncı dozda

Canım Evrakcum yok hastaneye gitmiş olabilir ben söyleyım sana

Bu arada kürün tam tarifini oranlarını paylaşabilirim;
adetin 2.ci günü başla 12 günü bitir
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir

tesekkür ederim yardımın için
Bu ay soğan küründe ilk ayım gelecek ay bunu mu yapsam soğan kürünü mü acaba
Hangisi daha etkili olur bilmiyorum

oldum ben adet pazartesı hastane yolları gorundu.

Canimmmmmmmm :KK30: kiyamam sanaaaa ... ama hic uzulme bu ay daha kuvvetli ve kurlerinle beraber
hallolucak insallah...

caniko bence klomen e 5. gun degil 2. gunun sabahi ile beraber basla ve bir Sabah + aksam ic
bu sekilde herkes daha iyi sonuc aliyorrrrr :KK16:

X