Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

günaydın cancağızlarımmmmm nasılsınızı? ben cuma gunu yumurta takıbıne gıtçem şimdiden heycan merak bastıı inşşllh bırkaçtane buyumuştürr......

günydın canımm bende yarın gidiyorum nerdense bu ay hiç merak etmiyom ağrım faln yok olsada az olmuştur gibime geliyor hayırlısı bakalımm

günydın canımm bende yarın gidiyorum nerdense bu ay hiç merak etmiyom ağrım faln yok olsada az olmuştur gibime geliyor hayırlısı bakalımm

ben bu ay rahatıım baya inşşallah çatlatma iğnesınden sonrada bu rahatlığım devam eder :))) kuzum sen klomenıı kaçıncı gun kullandın ben bu sefer 3gun başlattı

günaydın cancağızlarımmmmm nasılsınızı? ben cuma gunu yumurta takıbıne gıtçem şimdiden heycan merak bastıı inşşllh bırkaçtane buyumuştürr......

ben bu ay rahatıım baya inşşallah çatlatma iğnesınden sonrada bu rahatlığım devam eder :))) kuzum sen klomenıı kaçıncı gun kullandın ben bu sefer 3gun başlattı

bana 5 gün doktora gittim eve gidinxe at bitane dedi bide 6 saat sonra dedi ama ben unutmuşum :KK1: vala 6.gün başladımm dün bitmesi gerekiyordu bugün bitcek yani inş bi zararı olmaz hayırlısı ma akıntılarım gelmeye başladı uzayan akıntımı dün gündüz ve gece farkettim sanırım yumurtluyrum..soğn kürü yspıyordum birdde gerçekten içimin temizlendiğini hissediyorum akıntılarım o kadar arttıki hiç böyle olmamıştımmm

inş. büyümüştür cnm günde kaç tane aldın klomeni bende adet olmayı bekliyorm çatlatma iğnemin bugün 14.günü dün kan testi yaptırdm sonuç 2 çıktı negatif tutmadı galiba anlayacagn :KK43::KK50:

bende adet olmayı bekliyorm cnm ya çatlatma iğnemim 14.günü bugün dün kan testim 2 çıkmıştı negatif yani hemen adet olsamda gitsem tekrar ama adet belirtiside yok ve ateşimde yüksek anlamadım gitti bu işleri ya :)

Günaydın canlar prengly iğnesi olduğum gün dahil 11. Gün... Doktorum 12. Gün test yapabilirsin dedi şikayetlerimi söyledim sabah karın batmasıyla kalkma ve sürekli büyük abdest hissini normal dedi. Cumartesi kan tahlili yapmayı düşünüyorum. Tıp tıp tıp tıp heyecanlı güne son 3 gün...:)

Kizlar gunaydiinn. Bende yumurta catlamamasindan kaynakli her ay kist olusuyo ama eriyo. Dun adetimin 3. Gunu idi. Kontrle gttim dr bana klomen verdi. 3. Yada 5. Gun basla die bisi demedi belki de 3.gunum oldugunu bildiginden demedi . Ben sun aksam basladim icmeye. Sabah aksam 5 gun icicem... Sormak istedigim su. 28 martta tekrar kontrole gidicem.. Bundan sonra beni ne bekliyo? Doktor bana ne yapicak? Klomen kullanip da hamile kalan var mi? Catlatma ignesi yapar mi bana dr? Ben klomen ile bitkisel bisiler yapsam zararli olur mu? Civan percemi sogan suyu gibi...

Ayrica bi yandan da yumurta takibi yapcaz dedi o nasi olcak beni 28 marta cagirdi o zamandan sonra mi takip yapicak ??

günaydınn güzellerrr :KK3::KK3::KK3: dün işleirm vardı giremedim sonrada site bakıma girdi zatenn..
nasılsınızzz :KK16::KK16:

Gunaydn kan verdm tekrardan 11.30 cikcakms burda sonuclar
inş güzel çıkar canımm
Günaydın canlar prengly iğnesi olduğum gün dahil 11. Gün... Doktorum 12. Gün test yapabilirsin dedi şikayetlerimi söyledim sabah karın batmasıyla kalkma ve sürekli büyük abdest hissini normal dedi. Cumartesi kan tahlili yapmayı düşünüyorum. Tıp tıp tıp tıp heyecanlı güne son 3 gün...:)
inş bebişin seinnleidrr canımmm
günaydınn güzellerrr :KK3::KK3::KK3: dün işleirm vardı giremedim sonrada site bakıma girdi zatenn..
nasılsınızzz :KK16::KK16:

iyiyiz kuzum yaa bugün hataneye gitcem stresliyim yineeee :KK50:

X